Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: UbiSoft zapowiada konkurenta GTA: Chinatown Wars

13 postów w tym temacie

Mi sie chce smiac .... Oni nie wiedzą w jakich ilosciach sie sprzedało Chinatown Wars ??????!!!!!! Oni powturzą niewypał Rockstar''a ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platynowy wystarczy ??? Niewiele osub sobie zdaje ze moj sąsiad pan Adam ma cała wielką szafkę pełną zpiraconych gier na x''a a na pc to ma tyle piratow jakby nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Fuel wleciał do sieci 2 dni przed premierą, oczywiście na X''a. Ale oczywiście, tutaj piractwo jest mniejsze, bo przecież trzeba przerabiać konsolę. No ale od razu skreślenie wersji PC ze względu na piractwo. to bardzo nie ładnie z Twojej strony. Na DS też jest piractwo. I każdy może powiedzieć, że to ono zawiniło, bo przecież gra jest fenomenalna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA CW trzeba dać czas. Teraz jest na półkach i spokojnie powoli zdobywa klientów. Mówicie piractwo na DS''a? Może i jest, ale znikome zobaczcie na takie g***o jak Nintendodogs, a w jakiej ilości kopii się sprzedało? UWAGA PONAD 22 MILIONY sztuk! ! ! ! Ludzie docenią potencjał GTA na DS''a i zaczną kupować. Co do COP i komentarza autora newsa. Fajnie, że 2ekrany będą miały wreszcie 2 grę tego typu i obalą teorię konsolki dla dzieci. Ja skończyłem w tym roku LO i jakoś świetnie się bawię przy moim DS''ie. Co do komentarza... no comment. Dlaczego od razu piraci? Sam na PC mam dużo tytułów z czego jakieś 50 tytułów to premierówki hity parę przykładów to: GTA IV, Mass Effect EK, Wiedźmin, Gothici (wszystkie + 2 dodatki) 3 część EK, Fallout 3, Gears of War assassin''s Creed. Powiem tylko, że co do GTA IV to się pozytywnie zaskoczyłem. Na Windows Live przeszukiwałem graczy patrzyłem ich narodowości i gry i na 50 graczy których mi wyszukało ponad 30 z nich było Polakami z GTA IV. Dlatego dawno przestałem wierzyć bzdurnym plotkom PeCetowcy = piraci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaniem Harpena:
"Uważam, iż zdecydowanie lepiej byłoby, gdyby Cop: The Recruit ukazał się na stacjonarnych konsolach (na PC nie ze względu na piractwo)."
Mógłbyś się powstrzymać od takich komentarzy, chyba, że gram.pl za target obiera sobie dorównanie podrzędnym tabloidom. Jak zauważył EmperorKaligula jest to co najmniej głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować