Zaloguj się, aby obserwować  
Teokrata

Warhammer 40.000: Space Marine - temat ogólny

306 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2011 o 15:58, Jaracz napisał:

Dosłownie chwila szukania w Support''cie Steama, żeby dowiedzieć się, że ta trójka w
nawiasie oznacza problem z połączeniem. W pierwszej kolejności powyłączaj zapory systemowe
i firewalle, jeśli to nie przyniesie skutku to odsyłam: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1456-EUDN-2493


Już chyba ok,coś było nie tak ze Steamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 15 rozdziale,m.w.od wczoraj mogę używać tylko dwóch z czterech rodzajów broni palnej,mimo że mam je przy sobie,dwa z nich są nieaktywne - dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młot Energetyczny.

W momencie podniesienia broni po raz pierwszy, była wyraźna informacja - zezwala tylko i wyłącznie na używanie dwóch broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:33, Tazownik napisał:

wie może ktoś jak odblokować Power Sword w Space Marine. Szukałem na Steam ale nic niema
gdzie moge go znaleść?


Będzie do kupienia na steam
Relic nie dał żadnego dlc do sklepu steam

Ale już zapowiedzieli za 10dolców będziesz mógł się cieszyć wyglądem CSM w Exterminatusie ...
http://www.facebook.com/notes/space-marine-thq/chaos-unleashed-dlc-coming-to-warhammer-40000-space-marine/299577106738089
Brawa dla relicu 30zł za możliwość gry CSM być może nową mapę i niby nowych wrogów...

Widać że już im odbiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedią jest to że Relic najwidoczniej nie widzi, że balans dla versus nie będzie dobrze działał w co-opie.
Weźmy na to klasycznego Boltera, w versusie działa przyzwoicie(z perkami nawet rewelacyjnie) a w exterminatusie to totalna porażka.

Będzie nerf działa plazmowego.
zmniejszenie amunicji z 200 do 100. Dla versusa to jak najbardziej OK, ale dla co-opa jest to zbyt drastyczne.

nerf dla granatów także będzie(tutaj akurat się bardzo cieszę)

Chciałbym żeby poszli po rozum do głowy i ujrzeli prawdę: balans dla versusa i co-op to dwie różne rzeczy.

btw
udało się komuś z was przejść bonusową falę w Exterminatusie? Mi niestety nie, a to w teamie było słabe ogniwo a to ork wpadał w ścianę... ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 17:47, Fatal-X napisał:

Tragedią jest to że Relic najwidoczniej nie widzi, że balans dla versus nie będzie dobrze
działał w co-opie.
Weźmy na to klasycznego Boltera, w versusie działa przyzwoicie(z perkami nawet rewelacyjnie)
a w exterminatusie to totalna porażka.


Z młotkiem jest odwrotnie: Przez swoją "szybkość" Nie nadaje się do versusa, i takiego młotkowego Mahreensy
z mieczami, plasmą i Death From Above roz********* wszystko jak chcą, a w exterminatusie to jedyna broń nadająca się do tego...

Dnia 11.11.2011 o 17:47, Fatal-X napisał:

Będzie nerf działa plazmowego.
zmniejszenie amunicji z 200 do 100. Dla versusa to jak najbardziej OK, ale dla co-opa
jest to zbyt drastyczne.


Kolejny nerf? Przed exterminatusem to była wręcz najlepsza broń, ale teraz jakoś wolę h boltera jak gram Havoc''iem, bo to już z nerfili.

Dnia 11.11.2011 o 17:47, Fatal-X napisał:

nerf dla granatów także będzie(tutaj akurat się bardzo cieszę)


Ja też. ;)

Dnia 11.11.2011 o 17:47, Fatal-X napisał:

Chciałbym żeby poszli po rozum do głowy i ujrzeli prawdę: balans dla versusa i co-op
to dwie różne rzeczy.
btw
udało się komuś z was przejść bonusową falę w Exterminatusie? Mi niestety nie, a to w
teamie było słabe ogniwo a to ork wpadał w ścianę... ;x


Mi się udało. Jest o wiele łatwiejsza od reszty fal,

Spoiler

Demony padają jak muchy, jedynie Choseny stanowią problem. Ale u mnie wszyscy byli assaultami z tłuczkami więc bło napewno łatwiej.



Mogę jeszcze dać karnego ku***a Relicowi za brak możliwości pisania po przegranej rundzie, kiedy ma się sporo punktów a debile z teama chcą powtórzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2011 o 15:48, Wiktor_B napisał:

Z młotkiem jest odwrotnie: Przez swoją "szybkość" Nie nadaje się do versusa, i takiego
młotkowego Mahreensy
z mieczami, plasmą i Death From Above roz********* wszystko jak chcą, a w exterminatusie
to jedyna broń nadająca się do tego...

Noooo...nie do końca się zgodzę że młotek jest taki bezużyteczny w versusie. Pamiętam że dawało się nim robić całkiem niezłe wyniki. Młotek nadzwyczaj dobrze sobie radzi z devami, ma siłę potrzebną by szybko rozwalić ich ciężki armor. ASM z mieczem też raczej będzie trzymał dystans, bo w walce wręcz przegra z młotkiem(chyba że uda mu się walnąć z góry i ma Death from Above). Jedynym problemem, ale za to sporym, czasami są Tac Marines, są zwinni.
Dla mnie najbardziej bezużyteczną bronią w versusie jest topór, ani nie ma one-hit kill''a młotka, ani nie ma szybkości miecza...

Dnia 13.11.2011 o 15:48, Wiktor_B napisał:

Mi się udało. Jest o wiele łatwiejsza od reszty fal,

Spoiler

Demony padają jak muchy, jedynie
Choseny stanowią problem. Ale u mnie wszyscy byli assaultami z tłuczkami więc bło napewno
łatwiej.


Nie powiedziałbym że jest łatwiejsza od reszty fal, a już na pewno że wiele ;P. Podchodziłem do niej ponad 10 razy i lipa. Zawsze coś było nie tak, a to random zjadał życia lub gra lagowała. Parę razy zdarzyło mi się że ork utknął w ścianie i trzeba było zaczynać od samego początku mimo że bonusowa tuż tuż...

No nic, umówiłem się z takim kolesiem że pogramy z jego drużyną w tym tygodniu, także liczę na to że się jeszcze uda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 17:47, Fatal-X napisał:

btw
udało się komuś z was przejść bonusową falę w Exterminatusie? Mi niestety nie, a to w
teamie było słabe ogniwo a to ork wpadał w ścianę... ;x



Tak mi się tez udało i miałem to zamiar nagrać ale jak bym włączyć FRAPSA to nie wiem czy bym mógł sie wgl ruszać :P
ale zgodzę sie z przedmówca WIKTOREM_B bo demony padają jak much wydaje się ze demon to gruba ryba ale to jest przereklamowane ale one schodzą w pierwszej kolejności później zostają twardsi z PLAZMA i Młotami i ta fala jest wyjątkowa pod względem tego ze jest strasznie długa ale i tak moim zdaniem jest za łatwa jak na fale dodatkową bo weźmy przykładowo fale 20 z retribution i wgl z 2 DoW-a tą fale żeby przejść to trzeba miec dobry team a to... to jest za łatwe bo jak ma się 4 assultów to wszyscy wymiękają i pod koniec wychodzi ze 20 była trudniejsza no ale cuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o mieczu w Versusie bo szczerze mówiąc mało kto może mieć pojęcie o tej broni i ten temat uważam ze trzeba podejmować. Ja osobiście miałem miecz w ręku ale jak miałem starego neta(1mb) i maiłem okropne lagi i nie maiłem bardzo jak sie nim popisać bo brałem wyposażenie od zabójcy i ledwo co klikłem myszą to padałem :/

A propo Lagów to też jest ważny temat ponieważ są dosyć dużym problemem w śród graczy np. ostatnio miałem tak ze grałem w Anihilacje i cały mój team miał red ping i jeden gracz z przeciwnej i jakie mieliśmy mieć szanse żeby to wygrać a po drugie od pewnego czasu zrobiło się strasznie mało pokoi czasami bywa ze wchodzie trzy razy pod rząd do tego samego pokoju.

Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zakupił Chaos Unleashed? Ja postanowiłem sprawdzić mimo, że od pewnego czasu już nie grałem. Mapy dla Chaosu zdają się być bardziej wymagające. Przy okazji dobrze zrobili, że walczymy jednocześnie z orkami, gwardią i SM (z którymi orkowie również się nawalaja). Ogólnie jak za tą cenę nie jest źle, aczkolwiek równie dobrze mogliby to dać za darmo w patchu. Kupowanie 4 dodatkowych wyglądów pancerzy sobie już podarowałem. Śmieszni są - za te 2,49 euro sprzedają po jednym, podczas gdy tamte 4 oryginalne, dołączane do pre-orderów są za 0,79 w zestawach po dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exterminatus dla Chaosu jest znacząco lepszy od tego Lojalistów, bo nie walczymy ciągle tylko z orkami przez 20 fal, ale z IG oraz Smerfami, jest różnorodność której brakowało. Jak zauważyłeś, fajnie że wzięto pod uwagę że orkowie też będą atakować IG. W ostatniej arenie walczymy z orkowymi Killa Kan''s, super.
Nie bardzo mi się tylko podoba że arena 3 i 4 są raczej ciasnawe, jak Kalkys. Wolałbym większe pole jak w Centrum Mieszkaniowym.

CTF ma problem ze spawnami, nie raz zdarzyło mi się wejść ponownie do gry i zobaczyć przed sobą wrogich marines. I z tego robi się czasem straszna rzeźnia. Problemem najpewniej jest to że spawn jest w zawsze w okolicy flagi nawet wtedy gdy jest ona w ruchu. Ma to chyba zapewnić graczom którym ukradziono flagę jakieś szanse na jej odzyskanie..? Nie jestem przekonany czy to najlepszy pomysł. Ale grałem w sumie tylko ze 3 rundki CTF. Wolę jednak opanowanie terenu.
Nowe mapki są spoko, mój faworyt to chyba Stacja Tertius.

Ja jestem raczej zadowolony z tego DLC.

Wracając do tematu bonusowej fali - już rozumiem dlaczego wyskakiwali mi w tym temacie ludzie którzy twierdzą że jest banalna grając z samymi lolhammerami. Na PS3(a ja gram na PS3) jest spieprzony stun oraz dmg jaki jest z niego, chodzi mi o ten atak kiedy marine wali młotkiem o ziemię etc. Konkretnie chodzi o to że stun nie działa przez 98% czasu a atak nie ma takiej mocy jakiej powinien. Na PC takiego problemu nie ma...i dlatego panowie mają łatwiej. Problem multiplatformowych gier - zawsze któraś z platform dostaje gówniany port, bo nie wszyscy developerzy znają równie dobrze z każdą z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema ja mam problem z uruchomieniem gry tzn po włączeniu komputera gra odpala się bez problemu ale po pewnym czasie wywala z gry i pokazuje się crash raport do relic, po wysłaniu gra nie chce się ponownie uruchomić

nie wiem czy było już takie pytanie ale nie mam czasu czytac 14 stron forum, a w pomocy technicznej nic takiego nie ma, z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 20:39, DragonSWK napisał:

siema ja mam problem z uruchomieniem gry tzn po włączeniu komputera gra odpala się bez
problemu ale po pewnym czasie wywala z gry i pokazuje się crash raport do relic, po wysłaniu
gra nie chce się ponownie uruchomić

Dzieje się tak cały czas czy tylko w określonym momencie gry? Dla pewności: w Steam kliknij prawym na nazwie gry/właściwości/pliki lokalne/sprawdź spójność plików gry. Problem może być trywialny (np. jakieś pliki źle się pobrały, wtedy to powinno rozwiązać problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się skusił na DLC z Drednotem? Jest w ogóle warte zakupu i, co ważniejsze, czy ktoś w to w ogóle gra? :D Dalsze dzielenie community raczej nie wyjdzie na dobre. Jak w ogóle wygląda sterowanie w tym trybie? Z opisów wynika, że jest tylko jeden Drednot na mapę o którego przejęcie SM i CSM walczą. To jest maksimum, tylko jeden Drednot kontrolowany przez jednego gracza na mapie może go mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś chodzi po głowie by kupić sobie Space Marine z PSS(PlayStation Store) to ostrzegam wszystkich, kupujecie samą grę, bez online passa. Problem globalny, nie tylko polski.

THQ albo coś ostro spieprzyło, albo wspięło się na nowe szczyty chciwości i chce by gracze kupujący z pierwszej ręki także płacili za online pass.
Więc na teraz, tylko pudełkowe wydania wchodzą w grę, przynajmniej dopóki sprawa się nie wyjaśni.

btw
zapytam z ciekawości, jak tam u PeCetowej braci? Grywacie jeszcze na multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne że ci, co zaczęli z sieciowymi przepustkami, mają problem z ich dystrybucją. Cóż za ironia...

Dnia 12.03.2012 o 22:46, Fatal-X napisał:

btw
zapytam z ciekawości, jak tam u PeCetowej braci? Grywacie jeszcze na multi?


Niespecjalnie. Znaczy, po ukończeniu gry... cholera, dotąd się krzywię na myśl o finale... po ukończeniu i tej nibywalce z bossem wywaliłem grę. Może jak zrobię porządek z grami Steam to wrócę, ale wcześniej kończąc drugi raz trzecią część przygód Serious Sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować