Zaloguj się, aby obserwować  
Wulfgar

Commandos Strike Force - Demo

6 postów w tym temacie

Witam.
Mam maly problem. Nie moge przestawic rozdzielczosci w opcjach gry. Czy to tylko u mnie jest jakis problem, czy wy tez tak macie i to jest jakas deblina blokada dema.
Czy moze sprawka NV ktorej logo widac po odpaleniu gry i radeony sa "przyciete" aby pokazac jakie go geforcey sa super i lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to juz wydano demko? Hmm... poczekaj ściagnę zobaczę jak u mnie i ci powiem:))

Blokada dema? Wątpie.Ale poddobne problemy były z poprzednimi częściami.Poźniej wydawano poprawione dema.Więc możliwe że coś schrzaniono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rynek gier siega dna...

Jak mozna z commandosa zrobic FPS !?!
To sie w glowie nie miesci jak debilne sa teraz wypuszczane gry. Same prymitywne siepanki... totalne odmóżdzenie.
Naprawde mam wrazenie ze gry teraz sie robi dla ludzi niepelnosprawnych umyslowo.
Geez nawet na radarze sa zanaczeni przciwnycy... zeby bron boze gracz za bardzo sie nie wytezyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2006 o 18:06, Wulfgar napisał:

Jak mozna z commandosa zrobic FPS !?!
To sie w glowie nie miesci jak debilne sa teraz wypuszczane gry. Same prymitywne siepanki...
totalne odmóżdzenie.
Naprawde mam wrazenie ze gry teraz sie robi dla ludzi niepelnosprawnych umyslowo.
Geez nawet na radarze sa zanaczeni przciwnycy... zeby bron boze gracz za bardzo sie nie wytezyl


Nie no fakt to inna gra ale jeżeli misje są zrobione w ten sposob że trzeba planować to może być z tego niezła gra.Wcale nie musi to być zwykły Fps.

A radar? Przecież w poprzednich czesciach gry tez sie widziało wrogo i nikt sie nie czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale sam zauwazyles ze teraz to zupelnie inna gra. FPS z radarem? Co to za nowa moda...
Spiepanka Siepanka Siepanka

Gdzie sa te stare gry taktyczne. Co sie z tym swiatem dzieje? Myslenie nie jest w modzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować