Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niemcy chcą na dobre zbanować brutalne gry

147 postów w tym temacie

Ot kolejny "wspaniały" przykład demokracji.
Dać prawo rządzenia państwem kmiotom to zaczynają usuwać prawa obywatelskie.
Tak jak już tutaj ktoś napisał, gdyby rząd uniemożliwiłby mi KUPOWANIE oryginalnych gier to bym zaczął je ściągać na potęgę i namawiał do tego wszystko osoby które znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że najgorsi w sieciówkach są młodzi Polacy i Amerykanie. Niemcy mogą być.

To, co robią w niemczech, to głupota. Nie kupi, to ściągnie, nie ściągnie to pójdzie do pirata na rynek, nie do pirata to przemyt zza granicy. Trzeba odróżniać wirtualną rzeczywistość, od tej prawdziwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 20:56, Jakli napisał:

Nie zazdroszczę... Praktycznie w każdej grze jest coś z brutalności... zaraz się skończy
na tym, że będą grać w Królik jakiś tam uczy angielskiego -.-...


W Króliku Bystrzaku który uczy matmy jest brutalnosc ... musisz wyżucać jakis tam robaczki z balonu , a to jak widac dla tych w Niemczech będzie Brutality Rating 1 ( 18+) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy kombinują jak mogą, ale mi to w zasadzie jest obojętne, byle takie przepisy nie dotarły do naszej ojczyzny.

A co do dyskusji na temat jaki naród jest największym bydłem w grach sieciowych, to posłużę się cytatem:
"Nie ma złych narodów, są tylko źli ludzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje posty w tym temacie:
"Żal mi cie."
"Kolejny "mądry" się znalazł..."
Przestan spamowac, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia i zamierzasz tylko prowokowac to opusc ten wątek, jak jestes niemcem to szczerze ci wspolczuje ale musisz z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 18:29, loczyn napisał:

Niemcy są koszmarnie liberalni w sprawach seksu, co oburza praktycznie cały świat. Są
najbardziej perwersyjni i kopulują jak króliki. W sumie w ogóle nie przywiązują wagi
intymności i pewnej duchowości do tego.
Niemcy od zawsze były dziwnym narodem. Jest to jeden z dwóch narodów których nie znoszę
i to nie wcale z powodu historii tylko samego stylu bycia.


Z ciekawości - jaki jest ten drugi? Amerykanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie rękę obciąć, że piractwo gier video w Niemczech, po wprowadzeniu tego prawa, będzie większe nawet od tego u nas.

Ale co będzie z Risen? Już się boje, przecież jeżeli przepis wejdzie w życie, to Piranie albo będą musiały zwijać manatki gdzie indziej, co może negatywnie wpłynąć na produkcję gry albo będą musiały zawiesić prace nad grą .
Ta druga opcja jest dla mnie bardzo przerażająca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 10:30, Fomorian napisał:

Z ciekawości - jaki jest ten drugi? Amerykanie?


Blisko... Anglicy ;]
Amerykanów szanuje za wszystko sprzed późnych lat 90 czyli tak zwany American Dream i poszanowanie wolności. Aktualnie USA idzie w stronę socjalistycznej Europy, a to błąd.

PS. Jeszcze szanuję ich za patriotyzm ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież nie tu leży problem, skąd te dzieci mają broń? To jest pytanie, tym by się zajęli, a tak tylko odwracają kota ogonem. Do tego dochodzi popieranie piractwa. Gz oby tak dalej, naród będzie niezadowolony i znajdzie się ktoś kto im obieca lepsze życie... znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 13:57, szamanv napisał:

Ale to przecież nie tu leży problem, skąd te dzieci mają broń? To jest pytanie, tym by
się zajęli, a tak tylko odwracają kota ogonem. Do tego dochodzi popieranie piractwa.
Gz oby tak dalej, naród będzie niezadowolony i znajdzie się ktoś kto im obieca lepsze
życie... znów.


jak po I WŚ ;>

ale tak na serio to media przesadzają ;/ najlepsze ze ich zdaniem filmy nic do tego nie maja mimo ze sa brutalniejsze a druga sprawa kto im sprzedaje broń? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 23:19, Starscream napisał:


> Edit: Swoją drogą nie myślałem ,że na forum jest tylu antysemitów.O_o
Antysemitów? Antysemityzm to "niechęć" do żydów, gdzie tu widzisz jakichś antysemitów?


Wiem to.xD Uświadomiłem sobie to po edycie, ale chciałem robić dubla. Oczywiście chodziło mi o rasistów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2009 o 14:28, Vernio napisał:

Wiem to.xD Uświadomiłem sobie to po edycie, ale chciałem robić dubla. Oczywiście chodziło
mi o rasistów:P

Nienawisc do narodu ktory wymordowal tysiace twoich rodakow i po czesci dalej uwaza sie za lepszy to nie rasizm, mam kumpla ktoremu niemcy wymordowali wiele osob z rodziny i teraz ich po prostu nie cierpi- nazywasz to rasizmem? Trzeba odrozniac uprzedzenia do czarnych od nienawisci do potomkow nazistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakież to smutne ;( .

Niema co ukrywać że to przesada ale my nie mamy na to wpływu. Z resztą zwisa mi to, Niemcy to zakompleksiony naród i w dodatku od zalania dziejów Generacja Morderców.

Mimo wszystko co było to sie nie odstanie a nieustająca nienawiść do Niemców za dzieła ich przodków jest żałosna.

Nabierzcie troche dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować