Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III - kolejne filmiki z rozgrywki

20 postów w tym temacie

Wygląda naprawdę nieziemsko, tylko czekać na premierę. Nie wiem jak to się stało ale nie grałem w poprzednie części i trzeba to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zobaczeniu tego materiału ciarki chodzą po mnie jak stado mrówek..
grafika w grze jest nawet niezła
a brutalne sceny no cuż takie są i innych nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 16:12, harry112 napisał:

Moge jeszcze dodać ,że dla ludzi brzydzących sie krwią ta gra nie jest odpowiednia
po prostu krew leje sie tu hektolitrami

Jakbyś nie wiedział w każdej części GoWa była brutalność na poziomie - max.
Jesteś za młody, obrzydza cie krew? Nie graj, gra będzie miał rangę 18+ w PEGI wiec to powinno dać innym do myślenia.
A co do newsa to ja już muszę w to zagrać! Jest niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to zabrzmi, ale... moment wyrwania głowy wyglądał nieziemsko super :D Czyli co? Na następną gwiazdkę zażyczyć sobie Playstation 3? :) Oj, Mikołaju - postaraj się! (i nowy telewizor, też się przyda!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma God of War 3 na PS2 bo by sie fajnie grało :C
God of War III trafi do sklepów w marcu 2010 roku.Może nie mam konsoli PS3, ale to smutna wiadomość dla wszystkich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda większej styczności z serią GoW nie miałem, ale to wygląda kozacko : P. Mam nadzieję, że kiedyś dostąpię zaszczytu choćby wypróbowania trzeciej części. Obecnie muszą wystarczyć te kozackie filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myslalem, nie no pewnie tylko skreci mu kark.... a tu leb cyk +.+ i to jeszcze jako użyteczny artefakt, kto by pomyślał, pomysłowość nie zna granic... już jestem ciekaw jak będą wyglądały minigierki z panienkami jak w GoW2 ;>, aż żałuję że mam x''a czasami dla takiej gry =>. Gra zmiecie jak zawsze wszystko i wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Kratosa zawsze można liczyć- gość nie jest rozmowny, za to ma wielką inwencję do zabijania na różne sposoby :P
Można nawet przypuszczać, że nie lubi ludzi w ogóle ;) Bogów też nie lubi, wszystkich nie lubi. A gra pokazuje, jak bardzo ich nie lubi :D

Nie obejdzie się bez dużego TV, tylko na nim można na prawdę zobaczyć wszystkie szczegóły i nacieszyć oko.Trochę małe te okna z filmikami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować