Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 18:15, maciek.mucha napisał:

Xardas 14- ok możliwe
legenda27- zagraj se w G1 z dodatkiem Mroczne Tajemnica fajny dodatek


O fajnie też sobie zagram dzięki za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:11, shadov23 napisał:

Nie wiecie gdzie jest Khaled? Stoji obok Lee na Farmie onara i handluje bronią

A no fakt;) W gothica II gram pierwszy raz i wszystkich imion nie jestem w stanie spamiętać :)
pelo94 ---> wchodzisz do głównego budynku na farmie i od razu skręcasz w lewo. Khaled albo stoi w drzwiach albo koło Lee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:19, lancuch napisał:

w prawo w lewo jest onar a w prawo lee khaled i jak uwolnisz gorna to jeszcze on i moze jeszcze
ktos

Sorky. My bad. W prawo. No ale chyba wiadomo gdzie jest Lee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:21, pelo94 napisał:

Dzięki za odpowiedź.

No problem. Jak jeszcze jakieś pytania to wpadaj na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem tej gry. Lubie RPG aczkolwiek jestem raczej poczatkujacym gralem w KOTORA, Baldura, Fable, Sacred. Slyszalem od kolegi ze w Gothicu są bardzo trudne walki, z orkami w ogole nie mogl sobie dac rady. Czy rzeczywiscie jest taka trudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 13:26, cdbimbrownik napisał:

Zastanawiam się nad zakupem tej gry. Lubie RPG aczkolwiek jestem raczej poczatkujacym gralem
w KOTORA, Baldura, Fable, Sacred.

Jak widzę, grałeś w gry RPG, jednak z trochę innej beczki. Gothic to swoisty action RPG - zdecydowanie więcej dynamicznej walki, brak systemu turowego i zupełnie inna otoczka fabularna. Na Twoim miejscu bym kupił, gdyż mało jest tak dobrych gier cRPG, szczególnie w takiej cenie. :)

Dnia 09.05.2007 o 13:26, cdbimbrownik napisał:

Slyszalem od kolegi ze w Gothicu są bardzo trudne walki,
z orkami w ogole nie mogl sobie dac rady. Czy rzeczywiscie jest taka trudna?

Nigdy nie narzekałem. Oczywiście, na początku może być ciężko, szczególnie w dodatku, gdy postać jest słaba i ma mało punktów życia. Jednak z czasem jest tylko lepiej i nawet mały oddział orków nie robi na niej wrażenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacred, Diablo i Titan to trochę inne gry, bo tam masz rzut izometryczny i walka jest banalnie prosta, bo tylko klikasz. W Gothic trzeba się troszkę namordować i sterowanie z początku przeraża (zwłaszcza w części pierwszej), ale potem szybko się człowiek przyzwyczaja i wychwala pod niebiosa zakup tej gry, bo jest naprawdę bardzo dobra (mimo sporej ilości bug''ów i innych kffiatków ;) ). Powiem jedno: za niską cenę będziesz miał wyśmienitą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co powiedzieli moi poprzednicy dopowiem jeszcze, że jeśli zdecydujesz się na kupno, kup najpierw samą wersję podstawową. Nie powinno być problemów z przejściem. Dodatek do gry (Noc Kruka, także w Extra Klasyce za 20zł) dość znacznie zwiększa poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po sformatowaniu kompa mam problem z instalacją zarowno GII , jak i Spellforce. Predtem nie miałem żadnych problemow . Po uruchomieniu Istall Shield pokazuje się komunikat : Wystąpił błąd (-5009 : 0x800280b). Doradzono mi , żeby skopiować dyska z grą na dysk twardy , ale i to nie pomaga. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:14, Onizuka napisał:

Mam zainstalowane to samo co przedtem , z żadną inną grą nie mam problemu.

Skontaktuj się drogą mailową z działem pomocy technicznej CDP. Coś mi się wydaje, że na forum nikt nie będzie w stanie ci pomóc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:06, Onizuka napisał:

Po uruchomieniu Istall Shield pokazuje się komunikat : Wystąpił
błąd (-5009 : 0x800280b). Doradzono mi , żeby skopiować dyska z grą na dysk twardy , ale i
to nie pomaga. Co zrobić?

Jest to błąd install shielda. Znalazłem w internecie jedno dosyć proste rozwiązanie - wejdź do katalogu C:\Program Files\Common Files\InstallShield i skasuj wszystkie foldery, które tam się znajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się szuka w Jarkendarze którejś kolorowej tabliczki dla Saturasa to przy budowli z jedną z nich jest domek a (chyba) w nim czy koło niego jest Magiczna Kusza (czy Łuk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować