Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2007 o 15:11, Luke Shadow napisał:

Po prostu skopiuj te save''y ti innego folderu.

Ale ja już nie mam tych save''ów :D
Już na przyszłość będę wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 15:13, witos92 napisał:

Ale ja już nie mam tych save''ów :D
Już na przyszłość będę wiedział :)


To następnym razem zrób sobie kopię zapasową save''ów i nie będziesz miał takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Posłuchajcie ludzie, mam problem. Jestem w tej części gry, gdzie mam zabijać smoki a jestem tak słaba, że nie jestem w stanie poruszać się po Górniczej Dolinie, bo nie mogę się "przerąbać" przez te wszystkie orki, wargi i jaszczuroludzi. Mam 26 lvl, zbroję paladyna, miecz z magicznej rudy-konsekrowany, wzięłam tez do pomocy Biffa i nic -utknęliśmy. Jaki trzeba mieć lvl, żeby wytłuc to wszystko tam? Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:42, Toszka napisał:

Jaki trzeba mieć
lvl, żeby wytłuc to wszystko tam? Pomóżcie proszę.


wystarczy mieć runę zadającą obrażenia (nie pamiętam nazwy) i morze eliksirów many. lecisz przed siebie i trzaskasz runami na lewo i prawo. niestety, smoki musisz zabijać ręcznie - runy na nie nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:44, Gracz 23 napisał:

No na smoki to trzeba mieć przynajmniej 30lvl.
A Jakie masz władanie mieczem jeśli nie jesteś mistrz to możesz zapomnieć

no niestety wojownik, 56%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:45, Azrathel napisał:

> Jaki trzeba mieć
> lvl, żeby wytłuc to wszystko tam? Pomóżcie proszę.

wystarczy mieć runę zadającą obrażenia (nie pamiętam nazwy) i morze eliksirów many. lecisz
przed siebie i trzaskasz runami na lewo i prawo. niestety, smoki musisz zabijać ręcznie - runy
na nie nie działają.



A tą runę skąd można wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:50, Toszka napisał:

no niestety wojownik, 56%

Proponuję ci wrócić do Khorinis i zabijaj wszystko co tylko zdołasz a lvl szybko ci urośnie i dodaj sobie do miecza bez mistrza smoków nie da się zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:52, Gracz 23 napisał:

> no niestety wojownik, 56%
Proponuję ci wrócić do Khorinis i zabijaj wszystko co tylko zdołasz a lvl szybko ci urośnie
i dodaj sobie do miecza bez mistrza smoków nie da się zabić



Kapuję i dzięki wielkie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 11:51, Toszka napisał:

A tą runę skąd można wziąć?


''uczy'' jej facet przy wejściu w siedzibie paladynów w Khorinis. na każdą runę potrzeba 10 punktów nauki, o ile mnie pamięć nie myli.
zakup naprawdę się opłaci - używając runki (drugiej w kolejności) można bez trudu wybić WSZYSTKO w Górniczej Dolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę, to już sama nie wiem, co terzz robić. Czy nabijać mistrza, czy poświęcić punkty na runy. A jak one działają? Jak silne obrażenia zadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 11:51, Toszka napisał:

A tą runę skąd można wziąć?

Jak wchodzisz do budynku Lorda Hagena jest paladyn im. Alberth on czyta jakąś książkę i on ci da tą runę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:57, Toszka napisał:

kurczę, to już sama nie wiem, co terzz robić.

ja zawsze robiłem tak, że uczyłem się run i miecza dwuręcznego. następnie, będąc w Górniczej Dolinie, bez trudu mogłem brać 6 orków na raz - osłabiałem ich runą, potem dobijałem mieczem. to była gra ewidentnie 4fun - bo nie trzeba nawet miecza wyciągać, żeby oczyścić GD z plugastwa.

Dnia 03.06.2007 o 11:57, Toszka napisał:

Czy nabijać mistrza, czy poświęcić punkty na runy.

miecza tak czy siak musisz się wyuczyć, żeby być w stanie pokonać smoki. ale jeśli teraz nauczysz się run, to bez trudu będziesz zdobywać punkty potrzebne na naukę w mieczu.

Dnia 03.06.2007 o 11:57, Toszka napisał:

A jak one działają? Jak silne obrażenia zadają?

wystarczające, aby dwoma (trzema?) strzałami położyć Orka wojownika. na Elitę potrzeba chyba 4 trafień. [oczywiście chodzi o drugą runę].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:08, Toszka napisał:

A ile many potrzeba na drugą runę?


5? 10? 15? coś koło tego.
w każdym bądź razie - w ruch pójdzie to morze mikstur many, jakie znalazłaś (?) podczas całej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja mam chyba coś koło 40 pkt. many, to mogę nie zdążyć zabić nawet jednego dziada, a już inne mnie będą atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:15, Toszka napisał:

No tak ale ja mam chyba coś koło 40 pkt. many, to mogę nie zdążyć zabić nawet jednego dziada,
a już inne mnie będą atakować.


powinno spiknąć. rzucasz dwa - trzy razy na kilku przeciwników osłabiając ich - potem to już tylko czysta przyjemność zasiepać ich mieczem. ewentualnie możesz też całkiem zabijać jednego, uciekać, uzupełniać zapas many i tak w kółko.
przygotuj się na to, że będzie to baaaardzo nudne zajęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:15, Toszka napisał:

No tak ale ja mam chyba coś koło 40 pkt. many, to mogę nie zdążyć zabić nawet jednego dziada,
a już inne mnie będą atakować.

Jak jest się Palladynem - To cały czas ładuje się w umięjętnośći bojowe np.Władanie mieczem jednoręcznym i dwu oraz łuk i kusza.
Jak jest się Magiem - To cały czas Mana Mana i Mana i Kręgi Kręgi Kręgi orawz tworzenie run.
Jak jest się łowcą smoków - Takie jak palladyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

taaaa, tylko że jak nie jesteś Pr0-wirtuozem klawiatury, to granie łowcą smoków albo paladynem robionym pod miecze jest jakimś tragicznym nieporozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować