Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Ej, trafiłem chyba na jakiegoś buga. Oko Innosa zostało naprawione, dostałem misję "Polowanie na smoki", lecz na zaczął się IV Rozdział. Czy może muszę coś jeszcze zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:06, kolektor napisał:

Ej, trafiłem chyba na jakiegoś buga. Oko Innosa zostało naprawione, dostałem misję "Polowanie
na smoki", lecz na zaczął się IV Rozdział. Czy może muszę coś jeszcze zrobić ?

Iść do Górniczej Doliny. O ile dobrze pamiętam, to kolejny rozdział rozpoczynał się po dostaniu się do Górniczej Doliny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:08, Bumber napisał:

Iść do Górniczej Doliny. O ile dobrze pamiętam, to kolejny rozdział rozpoczynał się po dostaniu
się do Górniczej Doliny. :)

Aha :) Spox. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Gry GOTHIC jednak nie 2 tylko 1... A więc tak zainstalowałem grę i chce grać, oczywiście zacząłem grę ale po pewnym czasie spotrzegłem, że w ekwipunku nie ma ikon przedmiotów tylko są nazwy!! Czy to wina karty graficznej? Ja mam ATI X1300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Jestem w rozdziale drugim. Musze znaleźć te 3 drużyny kopaczy. Znalazłem jedną przy tej wielkiej wieży, i teraz szukam tej z Diego. I nie moge go znaleźć. Mógłby ktoś mi powiedzieć gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:10, Maciejka12 napisał:

coś źle wpisałeś bo nie ma tej strony.

Jak to nie? Nvm, masz zrzut ekranu.

Dnia 03.07.2007 o 13:10, Maciejka12 napisał:

Ale ja go mam w GII

Spróbować nie zaszkodzi.

20070703131555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:31, Maciejka12 napisał:

i znowu nie działa!!! znowu ten błąd!!

To "napraw" jeszcze raz i nie uruchamiaj gry z autostartu, tylko z ikony na pulpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:13, legenda27 napisał:

Mam mały problem. Jestem w rozdziale drugim. Musze znaleźć te 3 drużyny kopaczy. Znalazłem
jedną przy tej wielkiej wieży, i teraz szukam tej z Diego. I nie moge go znaleźć. Mógłby ktoś
mi powiedzieć gdzie on jest?


grałeś w Gothica 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:13, legenda27 napisał:

Mam mały problem. Jestem w rozdziale drugim. Musze znaleźć te 3 drużyny kopaczy. Znalazłem
jedną przy tej wielkiej wieży, i teraz szukam tej z Diego. I nie moge go znaleźć. Mógłby ktoś
mi powiedzieć gdzie on jest?

Jeśli jesteś w zamku, to zejdź taranem i szybko uciekaj w stronę rzeki (tej na wprost). Popłyń nią trochę w prawo, aż do mostu. Teraz udaj się ścieżką w prawo. Ruszaj wąwozem do końca, tu już niema orków. W kopalni Silvestra niema nikogo żywego, ale Diegowi udało się ulotnić. Na prawo od starej wieży strażniczej zobaczysz ścieżkę, a na niej dwóch martwych rycerzy, tam ukrył się Diego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:13, legenda27 napisał:

Mam mały problem. Jestem w rozdziale drugim. Musze znaleźć te 3 drużyny kopaczy. Znalazłem
jedną przy tej wielkiej wieży, i teraz szukam tej z Diego. I nie moge go znaleźć. Mógłby ktoś
mi powiedzieć gdzie on jest?


Diego jest w jaskini do której dojdziesz idąc w kierunku starej świątyni śniącego przed wejściem do jaskini są dwaj martwi paladyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:26, wampirella napisał:

Czy Gothic 2 jest trudny dla początkującego gracza?

Nie jest.
Jest łatwe sterowanie trudnij było by ci z G1 ale jak masz G2 to dasz sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:26, wampirella napisał:

Czy Gothic 2 jest trudny dla początkującego gracza?

Powiem tak: w Gothic 2 trudne są początki - strasznie trudno przyzwyczaić się do sterowania. Gdy jestem już w w IV rozdziale to gra jest dość łatwa. I jeszcze jedno. Jeśli jesteś początkującym graczem to radzę rozpocząć od Gothica I. Jest ciut łatwiejszy i poznasz historię od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować