Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

poszukiwaczy łatwo się rozwala tylko nie można im pozwolić strzelać tymi pociskami. Jak się jest wojownikiem w broni jednoręcznej to raz dwa się ich rozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:24, Caymanpl napisał:

poszukiwaczy łatwo się rozwala tylko nie można im pozwolić strzelać tymi pociskami. Jak się
jest wojownikiem w broni jednoręcznej to raz dwa się ich rozwala


Chyba mnie nie rozumiecie;/ Wiem jak się zabija Poszukiwaczy (nie gram w Gothic''a 2 pierwszy raz) Tyle, że nie zadaje im żadnych obrażeń żadną bronią nawet magią;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja bym ci radzil przeinstalowac gre..... bo juz nic nie zdialasz dalej w fabule.....:-) moze ktos ci powie co sie stalo bo ja nie wiem bo nigdy mi sie tak nie zrobilo! pewnie bug....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:32, jakoktochce napisał:

to ja bym ci radzil przeinstalowac gre..... bo juz nic nie zdialasz dalej w fabule.....:-)
moze ktos ci powie co sie stalo bo ja nie wiem bo nigdy mi sie tak nie zrobilo! pewnie bug....:-)


Tak myślałem, że to bug ale miałem nadzieję na rozwiązanie tego problemu więc widzę, że muszę zacząć od samego początku więc zagram z dodatkiem tam jeszcze buga który uniemożliwił dalszą rozgrywkę nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dzialaja mi kody do gry prosze o dokladny opis jak ich uzywac, naciskam na klawisz B (nie zmienialam ustawien domyslnych) wpisuje "MARVIN" bez cudzyslowow w okno statystyk i umiejetnosci, nie pojawia sie zadane nowe okno ani miejsce gdzie moge wpisac kod, wiec wpisuje takze bezposrednio "kill" i nic sie nie dzieje. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 15:58, juzita napisał:

/ciach/


Wciśnij klawisz F2 i wtedy pojawi się konsola do wpisywania kodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć orka UR-SHARKA - ten ork-szaman przyjaźnie nastawiony z Gothica 1. Czytałem w poradniku że jest zadanie z nim a nie wiem gdzie go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:44, Kruk. napisał:

Gdzie mogę znaleźć orka UR-SHARKA - ten ork-szaman przyjaźnie nastawiony z Gothica 1. Czytałem
w poradniku że jest zadanie z nim a nie wiem gdzie go znaleźć.


Ten ork będzie na urwisku gdzie zabijałeś zębacze by otrzymać listę ile wydobyto rudy koło jednej z kopalni w Górniczej Dolinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie jak pokonać Ogniste demony w Gothic 2 Noc Kruka jeśli nie mam żadnej breni daleko sieżnej ??? jednego juz zabiłem ale sprawił mi wiele kłpotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:54, Marcinkebi napisał:

Mam do was pytanie jak pokonać Ogniste demony w Gothic 2 Noc Kruka jeśli nie mam żadnej breni
daleko sieżnej ??? jednego juz zabiłem ale sprawił mi wiele kłpotów

Najlepiej zlurować je obok drzwi, one są zbyt duże żeby przez nie przejść. Wtedy łatwo da się je zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi powie co robic?.Zalatwilem 3-go smoka i nie moge zaladowac Oka .
Podchdze do stolu alchemika i mam komunikat "brak odpowiedniego przedmiotu"
Mam serce ognistego smoka i Oko Inosa wiec co jest grane?Ktos wie jak to zalatwic?
Prosze opomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:54, piromada napisał:

Moze ktos mi powie co robic?.Zalatwilem 3-go smoka i nie moge zaladowac Oka .
Podchdze do stolu alchemika i mam komunikat "brak odpowiedniego przedmiotu"
Mam serce ognistego smoka i Oko Inosa wiec co jest grane?Ktos wie jak to zalatwic?
Prosze opomoc!

Możesz albo nie mieć menzurki (do kupienia u sprzedawców) albo to bug. Jeśli to bug to najlepiej wczytaj save przed smokiem i pokonaj smoka jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zabić tego bydlaka Bullko. Walczę z nim najemnikiem z 59 pkt siły i 30% broni dwuręcznej i paruję ciosy ale ten wieprz i tak mnie rozkłada. Czy da się go ubić bez czarów lub używanie kuszy aby osłabić a następnie dopiero dorżnąć mieczem bo wręcz to go nie mogę na 12 levelu położyć, może jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:09, wargas napisał:

Jak zabić tego bydlaka Bullko. Walczę z nim najemnikiem z 59 pkt siły i 30% broni dwuręcznej
i paruję ciosy ale ten wieprz i tak mnie rozkłada. Czy da się go ubić bez czarów lub używanie
kuszy aby osłabić a następnie dopiero dorżnąć mieczem bo wręcz to go nie mogę na 12 levelu
położyć, może jakieś rady.


Soróbuj zamienic się w jakieś stworzenie i zagonic Bullko w okolice pól uprawnych, tam jest sporo potworów. Bedą atakowac tylko Bullko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:13, reykan napisał:

> Jak zabić tego bydlaka Bullko. Walczę z nim najemnikiem z 59 pkt siły i 30% broni dwuręcznej

> i paruję ciosy ale ten wieprz i tak mnie rozkłada. Czy da się go ubić bez czarów lub używanie

> kuszy aby osłabić a następnie dopiero dorżnąć mieczem bo wręcz to go nie mogę na 12 levelu

> położyć, może jakieś rady.

Soróbuj zamienic się w jakieś stworzenie i zagonic Bullko w okolice pól uprawnych, tam jest
sporo potworów. Bedą atakowac tylko Bullko.

Cholewka ale widzisz wyrżnąłem wszystkie zwierzaki w okolicy i daltego nie mogę skorzystać z tej wskazówki ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:17, Meykan napisał:

Ale wtedy Bulka zabija i już nie wstanie a chodzi o to żeby jeszcze wstał.

Jak wam się udało go zlać i jakie mieliście wyposażenie + statystyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować