Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2007 o 18:33, Lord Andre 1 napisał:

Juz to zostało napisane kilka postów wcześniej czemu piszesz to samo?

A Ty?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&pid=10355
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&pid=10357
To samo- zabijasz się- przemieniasz sie z powrotem w człowieka...
Dodałes posta pół godziny po tamtym.
Po prostu sobie daruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie daruj nie cibie sie pytałem więc nie odpowiadaj na to i nie wyszukuj ciagle czegoś na moją osobe bo nic tym nie zyskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:48, Lord Andre 1 napisał:

Ty sobie daruj nie cibie sie pytałem więc nie odpowiadaj na to i nie wyszukuj ciagle czegoś
na moją osobe bo nic tym nie zyskasz

Czekam na link do posta w którym coś o tobie "wyszukałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, ludzie uspokójcie się. Od czepiania się i upominania są moderatorzy. A ten temat nie służy po to by się w nim kłócić tylko rozmawiać o Gohicu 2... Widzicie że ktoś coś źle robi-olejcie o ile nie jest to skierowane do was...
-----------------------------
Znacie jakieś fajne bugi, prócz pierścienia siły, smoka stającego w miejscu i orka kręcącego się w kółko jeśli biegniemy zygzakiem?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 18:43, Draxvoxdor napisał:

Znacie jakieś fajne bugi, prócz pierścienia siły, smoka stającego w miejscu i orka kręcącego
się w kółko jeśli biegniemy zygzakiem?;]

Podchodzisz na samym początku gry do strażników Khorins (nie rozmawiasz z nimi) skaczesz szybko w prawo po czym w lewo-jesteś w mieście!
Mozna te z zdobyć 500xp za to ze ominiesz miasto przy latarni Jacka w bezpiecznym miejscu oddasz skok do wody podpłyniesz do portu Khorinis i porozmawiasz z Laresem (to nie bug ale warto wiedzieć)
kupujesz na rynku czar mała burza ognista. Idziesz do Sary do noclegowni (Sara wychodzi często) koło lady używasz czaru jeśli dodało ci XP zazabicie złodziei mozesz pójś do Lorda Andre (NK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W G2 jest inny sposób. Normalnie idziesz z farmy lobarta i stajesz po stronie prawej. Jest tam pod murem górka można na nią wejść i wspiąć się na mur i do Laresa w G2 NK już tak nie można ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2007 o 18:43, Draxvoxdor napisał:

Znacie jakieś fajne bugi, prócz pierścienia siły, smoka stającego w miejscu i orka kręcącego
się w kółko jeśli biegniemy zygzakiem?;]


Znam jeden bardzo dobry. Trzeba mieć miksturkę zwiększającą atrybut na stałe np. siły (można ją kupić u Zurisa).

Mając napój szukamy jakiejś bestyjki (proponuję ścierwojada). Podczas gdy on przyjmuje pozycję ostrzegawczą my otwieramy ekwipunek i najeżdżamy na miksturę. Gdy ten podbiegnie do nas i zacznie dziobać my pijemy miksturę. Za każdym razem kiedy nas dziabnie a my akurat pijemy miksturę to siła nam się zwiększa a butelka dalej jest w ekwipunku :)
Ten bug można wykorzystać także z miksturą zręczności, esencją ducha i różnymi innymi napojami. Jest on dostępny także w G1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż szkoda korzystac z takich bugów tylko psuje zabawe choć warto poznać tego typu bugi ale uzywania nie polecam bo to nie ma sensu tylko psuje calą zabawe z gry. Jak od razu np. wypijesz w ten sposób 10 eliksirów siły to już jeteś ustawiony na długo więc raczej nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć nie po raz pierwszy gram łowcą smoków, chyba pierwszy raz Gorax poprosił mnie o zabicie Pedra... Wiem, wcześniej grałem po łebkach ;P No więc jak mam wykonać to zadanie? Bo z tego co pamiętam po kradzieży Oka Pedra spotykamy dopiero na Dworze Irdorath... A Gorax obiecuje zapłatę... a z Wyspy Smoków wrócić się nie da. Zaś samo zadanie dziwne- gdy je przyjąłem podobno pojawił się nowy wpis w dzienniku i otrzymałem 600 xp. Jednak nie ma żadnego nowego zadania! A stare zadania zaktualizowane nie zostały... O co cho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, też się nad tym zadaniem zastanawiałem. To taki paradoks. Zabijesz ale nie wrócisz :P Może musisz powiedzieć jakiejś osobie na statku która przekaże Goraxowi że zabiłeś go i dostaniesz expa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź nim porozmawiaj i rób wszystko co Ci powie. Nie wiem w czym masz problem, może byś przybliżył dokładnie czego nie wiesz bądź gdzie utknąłeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge z nim rozmawiac a jak ide na miejsce naprawienia oka to jest tylko 2 magow a nie ma Xardasa.Gothica 2 przeszlem juz dawno wiec nie pamietam co mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie xardas mowi ze jestes zulem, ktory nie pokona smokow wiec nie chce przyjsc;P. Musisz uwolnic Benneta, ktory ci potem arma da. Wtedy jak pojdziesz w tym armie do xardasa to pozrzedzi troche i pojdzie oko naprawic;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:39, adrian b napisał:

Juz nie moge z nim rozmawiac a jak ide na miejsce naprawienia oka to jest tylko 2 magow a
nie ma Xardasa.Gothica 2 przeszlem juz dawno wiec nie pamietam co mam zrobic.

Jeśli jestes strażnikiem musisz zostac paladynem (po prostu idz do hagena, On bez problemów przyjmie Cie do zakonu), jesli jestes łowca smoków idź do Benneta odebrać ''prezent'' (lekki pancerz łowcy smoków) o którym wczesniej wspominał Lares. Wtedy możesz spokojnie isc do xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:13, antox napisał:

Wie ktoś jak zdobyć Duże Magiczne Ostrze na smoki?

Musisz przeczytać almanach w podziemiach klasztoru Magów Ognia. Poza tym musisz mieć 5 bryłek rudy i 5 butelek smoczej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować