Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 13:07, karolek44 napisał:

jak mogłeś mnie 200 siły jak w g2 najwięcej 100 uczą no a z mikstur co najmniej 20
no to skąd 200 w g2 nk można ale w zwykłym g2 nie

Jest to możliwe. Np. uczysz się do 100 pktów bez mikstur. Uczysz się wyrabiania mikstur. Robisz ich na maxa. Piszesz gulasze od Tekli i jesz jabłka + modlitwa w kapliczce Innosa. To powinno 200 się uzbierać.

Draxvoxdor
To Cię myli bo w G2 max od nauczycieli to 100 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(He siema to ja gendi-88 tylko z nowym kontem!) A ile trzeba wydac PN aby dojść do potrafienia wykucia takiego miecza na smoki!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 17:51, Gendi 88 napisał:

(He siema to ja gendi-88 tylko z nowym kontem!) A ile trzeba wydac PN aby dojść do potrafienia
wykucia takiego miecza na smoki!?


Tam chyba 5, albo może 10. nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 17:52, Ecko09 napisał:

> (He siema to ja gendi-88 tylko z nowym kontem!) A ile trzeba wydac PN aby dojść
do potrafienia
> wykucia takiego miecza na smoki!?

Tam chyba 5, albo może 10. nie pamiętam.


Hehe 10PN to chyba troche za mało! Żeby wykuć już miecz na smoki! Chodzi mi tak po kolei że najpierw masz jakiś słaby miecz puźniej umiesz lepszy i tak aż do miecza na smoki ile to będzie PN!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 17:51, Gendi 88 napisał:

(He siema to ja gendi-88 tylko z nowym kontem!)

Spryciarz;)

A ile trzeba wydac PN aby dojść do potrafienia wykucia takiego miecza na smoki!?

Chyba nawet więcej niż to, co dostajesz za pięć poziomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co gothic''a 2 czy mógłby ktoś podać nazwy edytorów map lub jakiegoś fajnego Moda bo nie mam co robić ,a na oficjalnej stronie gothica nic nie rozumiem bo wszystko po niemiecku i mam taką prośbę właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 19:01, Kichu93 napisał:

Mam pytanko co gothic''a 2 czy mógłby ktoś podać nazwy edytorów map lub jakiegoś fajnego
Moda bo nie mam co robić ,a na oficjalnej stronie gothica nic nie rozumiem bo wszystko
po niemiecku i mam taką prośbę właśnie

Do g1 jest kilka modów. Wejdź na stronę tawerna gothic i tam poczytaj sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdej mojej grze wojownikiem zdobywam ostatnio PRZYNAJMNIEJ 200 pkt. siły, nieważne czy gram w G2 czy NK. Mlynar już napisał ci źródła punktów. Najpierw do 100 u nauczycieli, potem:
Kapliczki Innosa: 7 x 2 = 14
Mikstury: ok.17 x 5 = 85
Gulasze Thekli i jabłka powiedzmy 5
Pierścienie powiedzmy 5 + 5 = 10 (Amulet - Oko Innosa)
Embarla Firgasto = 15

Wychodzi - 100 + 14 + 85 + 5 + 10 + 15 = 229 pkt. siły
Niemożliwe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:01, sprite39 napisał:

W każdej mojej grze wojownikiem zdobywam ostatnio PRZYNAJMNIEJ 200 pkt. siły, nieważne
czy gram w G2 czy NK. Mlynar już napisał ci źródła punktów. Najpierw do 100 u nauczycieli,
potem:
Kapliczki Innosa: 7 x 2 = 14
Mikstury: ok.17 x 5 = 85
Gulasze Thekli i jabłka powiedzmy 5
Pierścienie powiedzmy 5 + 5 = 10 (Amulet - Oko Innosa)
Embarla Firgasto = 15

Wychodzi - 100 + 14 + 85 + 5 + 10 + 15 = 229 pkt. siły
Niemożliwe? ;)


Tylko zauważ, że Oko Innosa nie zwiększa siły, a Embarla Firgasto nie zawsze zwiększa siłe, u mnie przeważnie Embarla Firgasto zwiększa zręczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:03, Ecko09 napisał:

Tylko zauważ, że Oko Innosa nie zwiększa siły, a Embarla Firgasto nie zawsze zwiększa siłe, u mnie przeważnie Embarla Firgasto zwiększa zręczność.

On nie napisal, ze Oko dodaje sily, tylko napisal, jaki amulet nosi- gdyby zalozyl amulet sily (+10 lub + 15, nie pamietam), bylby jeszcze silniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2008 o 20:03, Ecko09 napisał:

Tylko zauważ, że Oko Innosa nie zwiększa siły, a Embarla Firgasto nie zawsze zwiększa
siłe, u mnie przeważnie Embarla Firgasto zwiększa zręczność.


Chyba mnie nie zrozumiałeś. Napisałem, że nosiłem dwa pierścienie siły (+5 każdy) i Oko Innosa (ochrona +15) czyli w sumie +10. A Embarla Firgasto zwiększa zręczność lub siłę zależnie od profesji postaci.

@Draxvoxdor
Znam ten bug. Korzystałem z niego przez pewien czas ale ostatnio go unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kanionie pod ruinami klasztoru, w G1 wchodziłeś tam razem z Gornem i znajdowałeś skrzynię w której były zwoje przemiany w chrząszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 21:11, Karharot napisał:

W kanionie pod ruinami klasztoru, w G1 wchodziłeś tam razem z Gornem i znajdowałeś skrzynię
w której były zwoje przemiany w chrząszcza.


I wtedy koło bramy przez dziure trzeba było przejść po przemianie w chrząszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 18:01, Wojman napisał:

Ty czegos nie rozumiesz. Nie po to dostales BANa, zeby za chwile wracac z nowym kontem.
Do widzenia.


Z tego co widźe to jestes moderatorem chciałbym żębyś wywalił moje knto!!!!! PROSZE
Ale jeszcze mi powiedź jeśli mi konto zablokowali to po jakim czsie mogą odblokować!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:03, Ecko09 napisał:

Tylko zauważ, że Oko Innosa nie zwiększa siły, a Embarla Firgasto nie zawsze zwiększa
siłe, u mnie przeważnie Embarla Firgasto zwiększa zręczność.

Ten napój zwiększa statystki zależne od profesji. Paladyn dostanie siłe, Łowca Smoków zręczność, a mag manę albo też zręczność. Nie pamiętam w podstawkę daaaawno nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 21:31, mlynar911 napisał:

> Tylko zauważ, że Oko Innosa nie zwiększa siły, a Embarla Firgasto nie zawsze zwiększa

> siłe, u mnie przeważnie Embarla Firgasto zwiększa zręczność.
Ten napój zwiększa statystki zależne od profesji. Paladyn dostanie siłe, Łowca Smoków
zręczność, a mag manę albo też zręczność. Nie pamiętam w podstawkę daaaawno nie grałem.



Ah, no i wszystko jasne, ostatnio często jako łowca smoków kończyłem i dlatego pewnie. Dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem Łowcą Smoków trzy razy i za każdym razem Embarla Firgasto zwiększyła mi siłę. To nie jest zależne od gildi tylko od profesji - od tego, który atrybut jest wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować