Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2008 o 10:14, raven91 napisał:

Według mnie to będzie w jaskini za taką drewnianą chatą(jeśli grałeś w 1 to tam był Cavalorn)

No wielkie dzięki łaziłem tam i łaziłem i nie mogłem znależć, dzięki tobie już wiem i jeszcze raz dzięki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 10:31, burczynski napisał:

Sluchajcie mam problem.
A mianowicie, jak zdobyc zloto Diega ?? Co prawda G2 przeszlem sporo razy ale tej misji
nigdy nie moglem przejsc.


Sakiewka Diega znajduję się obok jeziorka przy miejscu zrzutu.Orki można wywabiać i zabijać pojedyńczo lub wskoczyć na taką deskę która pływa po tym jeziorku i stamtąd zabijać orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 10:39, raven91 napisał:

> Sluchajcie mam problem.
> A mianowicie, jak zdobyc zloto Diega ?? Co prawda G2 przeszlem sporo razy ale tej
misji
> nigdy nie moglem przejsc.

Sakiewka Diega znajduję się obok jeziorka przy miejscu zrzutu.Orki można wywabiać i zabijać
pojedyńczo lub wskoczyć na taką deskę która pływa po tym jeziorku i stamtąd zabijać orki.


Ok Raven. :)
No dobra ale to miesjce gdzie sie znajduje jak tam dojsc ??
Do podrecznika nie smiem zajrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc do Górniczej Doliny oczywiście od strony Khorinis jeżeli nie korzystałeś z przejścia poprzez opuszczoną kopalnie mijasz jeziorko. Idąc ścieżką po prawej stronie przy skałach znajdziesz sakiewkę.

Jeżeli trafiłeś do Górniczej Doliny poprzez kopalnie musisz skręcić w prawo i przejść się nieco ścieżką ku górze. Jeżeli zobaczysz przed sobą jeziorko, to przy skałach po lewej stronie leży sakiewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapie jest położenie złota diega. Jest na placu wymiany przy wodzie na desce sakiewka leży. Jest zaznaczone żółtą kropką.

20080321105021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 10:50, Meykan napisał:

Na tej mapie jest położenie złota diega. Jest na placu wymiany przy wodzie na desce sakiewka
leży. Jest zaznaczone żółtą kropką.


Dzieki :)

myniekka

Dzieki :) Ej a czy z tej sakiewki mozna sobie wziasz zloto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 10:58, burczynski napisał:

Dzieki :) Ej a czy z tej sakiewki mozna sobie wziasz zloto ??


Tak, dostaniesz 2000 szt. złota.

Ale potem będziesz musiał i tak oddać 2000 szt. złota Diegu zamiast jego sakiewki. Więc nie warto otwierać sakiewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 10:58, burczynski napisał:

Dzieki :) Ej a czy z tej sakiewki mozna sobie wziasz zloto ??


W sakiewce są dwa tysiące i można ją otworzyć. Nie pamiętam tylko, czy po otwarciu można zwrócić pieniądze Diego. Za wykonanie tego zadania również mam skapnie trochę złota i doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 11:02, Ecko09 napisał:

Ja jak otworzyłem sakiewkę to questa nie moglem wykonać, bo nie było już możliwości oddania
złota Diego.


No to wkoncu mozna sobie to zloto wziasc czy nie ?? Ecko mowi ze nie a Meykan mowi ze tak. No to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 11:04, burczynski napisał:

No to wkoncu mozna sobie to zloto wziasc czy nie ?? Ecko mowi ze nie a Meykan mowi ze
tak. No to ??


Logicznie, jeśli chcesz wykonać zadanie musisz złoto zwrócić. Tylko jest pytanie czy po otworzeniu sakiewki można kontynuować zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to i tak to samo będzie.

Skoro oddasz mu sakiewkę to i tak tam będzie 2000 szt. złota.

A jeśli otworzysz to i tak te 2000 szt. złota mu oddasz.

No chyba że je sobie chcesz zatrzymać i mieć nie wykonanego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 11:09, Meykan napisał:

No ale to i tak to samo będzie.

Skoro oddasz mu sakiewkę to i tak tam będzie 2000 szt. złota.

A jeśli otworzysz to i tak te 2000 szt. złota mu oddasz.

No chyba że je sobie chcesz zatrzymać i mieć nie wykonanego questa.


Wole zloto... zdecydowanie :) Przechodzilem gre bez wykonywania tej misji no ale i bez 2000szt. zlota :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 11:02, Ecko09 napisał:

Ja jak otworzyłem sakiewkę to questa nie moglem wykonać, bo nie było już możliwości oddania
złota Diego.

Hmm to dziwne bo ja oddałem mu złoto. Tak samo jak otworzyłem torbe cavalorna w NK. Może to jednorazowo Ci się tak stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 11:02, Ecko09 napisał:

Ja jak otworzyłem sakiewkę to questa nie moglem wykonać, bo nie było już możliwości oddania
złota Diego.


Jeśli otworzy się sakiewkę dalej istnieje możliwość oddania złota Diego. Powinieneś mu oddać 2000 sztuk złota. Sprawdź czy masz tyle przy sobie, może nie masz, więc nie możesz zwrócić mu tej sumy. A jak nie to BUG nr. 1500 100 900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś gdzie znajdę Benetta, bo byłem na farmie onara i go tam nie było, a powinien mi naprawić Oko Innosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 14:40, 1096 napisał:

Wie może ktoś gdzie znajdę Benetta, bo byłem na farmie onara i go tam nie było, a powinien
mi naprawić Oko Innosa.


A uwolniłeś go już z więzienia w Khorinis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować