Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2008 o 18:41, Kuboo PL napisał:

Czyli nie poznam jego imienia? W takim razie ponawiam prośbę o lokalizację pełzaczy.

Pełzacze są w jaskini na górze, w której przebywa dexter oraz w jaskini obok słonecznego kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jaskinię, ale by otworzyć wrota, muszę przekręcić kołowrót. Lecz brak mi jakiegoś przedmiotu: jakiego? Szukałem w internecie, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o jaskinię niedaleko Słonecznego Kręgu? Jeśli tak to potrzebujesz łoju kretoszczura - jeden możesz znaleźć na statku paladynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 19:28, Karharot napisał:

Chodzi o jaskinię niedaleko Słonecznego Kręgu? Jeśli tak to potrzebujesz łoju kretoszczura
- jeden możesz znaleźć na statku paladynów.

Aaaa, trzeba naoliwić, a ja myślałem, że jakiegoś kija, czy coś potrzeba. Wielkie dzięki. To tam są pełzacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, tam jest coś o wiele ważniejszego - bimbrownia:)
Pełzacze są w jaskini która jest przy schodkach prowadzących w górę do Słonecznego Kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 19:39, Karharot napisał:

Nie, tam jest coś o wiele ważniejszego - bimbrownia:)
Pełzacze są w jaskini która jest przy schodkach prowadzących w górę do Słonecznego Kręgu.

Eee, już ich tam nie ma. A znasz może inne miejsce ich występowania? Czy to tylko tyle? Albo jest ktoś, kto sprzedaje płyty pancerza pełzacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 19:55, Kuboo PL napisał:

> Nie, tam jest coś o wiele ważniejszego - bimbrownia:)
> Pełzacze są w jaskini która jest przy schodkach prowadzących w górę do Słonecznego
Kręgu.
Eee, już ich tam nie ma. A znasz może inne miejsce ich występowania? Czy to tylko tyle?
Albo jest ktoś, kto sprzedaje płyty pancerza pełzacza?


Jeszcze w Górniczej Dolinie są pełzacze ;) Ale pewnie też wytępiłeś ;P Niestety nikt nie sprzedaje tych płyt pancerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 19:57, Ecko09 napisał:

Jeszcze w Górniczej Dolinie są pełzacze ;) Ale pewnie też wytępiłeś ;P Niestety nikt
nie sprzedaje tych płyt pancerza.

To zadania nie wypełnię :| Trudno, ten pancerz nie jest mi potrzebny, ale zadanie chciałem wykonać. A z pobocznych pozostało mi tylko to. Mówi się trudno. Dziękuję wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:02, Kuboo PL napisał:

> Jeszcze w Górniczej Dolinie są pełzacze ;) Ale pewnie też wytępiłeś ;P Niestety
nikt
> nie sprzedaje tych płyt pancerza.
To zadania nie wypełnię :| Trudno, ten pancerz nie jest mi potrzebny, ale zadanie chciałem
wykonać. A z pobocznych pozostało mi tylko to. Mówi się trudno. Dziękuję wszystkim.


Imo ten pancerz z płytek nie jest jakiś tam rewelacyjny. Na pewno słabszy niż te pancerze łowcy smoków czy rycerza, które zapewne masz już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:03, Ecko09 napisał:

Imo ten pancerz z płytek nie jest jakiś tam rewelacyjny. Na pewno słabszy niż te pancerze
łowcy smoków czy rycerza, które zapewne masz już.

Tak, mam zbroję paladyna (najlepsza z posiadanych przeze mnie), ale lubię wykonywać zadania ;) Trudno. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:06, Kuboo PL napisał:

Tak, mam zbroję paladyna (najlepsza z posiadanych przeze mnie), ale lubię wykonywać zadania
;) Trudno. Dzięki za pomoc.

Łech, jakbyś chciał wiedzieć to pancerz paladyna i ciężki pancerz łowcy smoków to dwa najlepsze pancerze w tej części (także w dodatku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:08, Varo napisał:

> Tak, mam zbroję paladyna (najlepsza z posiadanych przeze mnie), ale lubię wykonywać
zadania
> ;) Trudno. Dzięki za pomoc.
Łech, jakbyś chciał wiedzieć to pancerz paladyna i ciężki pancerz łowcy smoków to dwa
najlepsze pancerze w tej części (także w dodatku) :)

Domyślam się, bo inaczej zdobycie pancerza z płyt pełzacza było by zbyt proste i zaraz na początku nie miałbym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:11, Kuboo PL napisał:

Domyślam się, bo inaczej zdobycie pancerza z płyt pełzacza było by zbyt proste i zaraz
na początku nie miałbym problemów.

A tak na marginesie, to czy tak na prawdę opłacało ci się pytanie, zbieranie, podróżowanie itp. wedle tego pancerza ? Bo coś mi się zdaje, że nie grałem w G I, mam rację ? Inaczej wiedziałbyś, że ten pancerz to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:14, Varo napisał:

> Domyślam się, bo inaczej zdobycie pancerza z płyt pełzacza było by zbyt proste i
zaraz
> na początku nie miałbym problemów.
A tak na marginesie, to czy tak na prawdę opłacało ci się pytanie, zbieranie, podróżowanie
itp. wedle tego pancerza ? Bo coś mi się zdaje, że nie grałem w G I, mam rację ? Inaczej
wiedziałbyś, że ten pancerz to strata czasu.


A co ma G1 do tego? W G1 ten pancerz był całkiem dobry, gdy sie go zdobywało i można było jakiś czas w nim pochodzić. w G2 jest niepotrzebny w ogóle. No chyba, że w 2 rozdziale bądź 3 jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:14, Varo napisał:

> Domyślam się, bo inaczej zdobycie pancerza z płyt pełzacza było by zbyt proste i
zaraz
> na początku nie miałbym problemów.
A tak na marginesie, to czy tak na prawdę opłacało ci się pytanie, zbieranie, podróżowanie
itp. wedle tego pancerza ? Bo coś mi się zdaje, że nie grałem w G I, mam rację ? Inaczej
wiedziałbyś, że ten pancerz to strata czasu.

Może wyda Ci się to dziwne, ale mam Gothic''a 1 i 2 (kupiłem niedawno, jak były w Biedronce :) ), ale zanim kupiłem 1 grałem troszkę w 2 (byłem obywatelem i chyba strażnikiem). Zamiast zostawić drugą część i zacząć pierwszą, ja nadal grałem w nią, a jak skończę rozpocznę pierwszy raz jedynkę (w ogóle gram pierwszy raz w Gothic''a, nie licząc wersji demo trójki) . A do tego pancerza, może i to jest bez sensu, ale ja tak chciałem. Bez żadnego konkretnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że pełzacze są jeszcze w jaskini niedaleko jeziorka znajdującego się pod leżem Czarnego Trolla, na pewno kilka z nich można też znaleźć w jaskini przy piramidach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:19, Karharot napisał:

W G1 zbroja z pancerzy pełzaczy była 3 najlepszym pancerzem w grze, to dopiero w G2 stała
się taka słaba.

Buahahaha xD Najlepszym ? Mam zaraz wejść do gry i pokazać, że to słabszy pancerz nawet od Magicznego pancerza z rudy. Tak na prawdę, to najlepszą ochronę wśród pancerzy ma szata mrocznej magii. Jeśli mi nie wierzysz opuszczę na 20 min gram.pl, porobię screeny i pokażę ci.
Ecko09 - Co ma G I do tego ? To, że moim zdaniem tamten pancerz to była strata czasu, bo zanim wilk zrobił nam go, to zdążyliśmy już nauczyć się 6 kręgu magii, a z tym dostać szatę mrocznej magii (przynajmniej ja tak robiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:22, Karharot napisał:

Wydaje mi się że pełzacze są jeszcze w jaskini niedaleko jeziorka znajdującego się pod
leżem Czarnego Trolla, na pewno kilka z nich można też znaleźć w jaskini przy piramidach.

Te obok Trolla już zabite. Właśnie! Został jeden w jaskini przy piramidach, ale tylko jeden. Lecz to za mało. Jeszcze tylko jeden pełzacz wojownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować