Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

a co do wymagań to na pudełkach zawsze jakąś ścieme walą. Gothic 2 wchodzi bez problemu u mojego kumpla który ma geforce 2 i 128 SDRam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 22:36, Igor Tarasiuk napisał:

Nie wiecie gdzie jest ta ukryta biblioteka Xardasa i "Dwór Irdorath"? Gothic 2.

szukaj w podziemiach klasztoru magów ognia, znajdź maga który nazywa się Talamon i wejdź do komnaty której on pilnuje, dwór irdorath powinien leżeć gdzieś na którymś stole, resztę powinieneś się domyśleć.

Dnia 17.04.2006 o 22:36, Igor Tarasiuk napisał:

ODP-a przyślijcie na [...] Pliz o spid odpowiedź.

sory winetou, ale nie chce mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Bo tak myślę sobie o zakupie Gothic II nigdy nie grałem w tę gre w jedynkę tez nie więc niewiem co to za gra wogule.I jak ktoś może to niech powie czy ta gra jest fajna jakie ma wymagania i czy nie trzeba mieć jedynki aby uruchomić dwójke.Czy fajnie sie w te gre gra i czy fajne są efekty zaklęć i czy dużo jest zaklęć.

A moje pytanie-problem to: bo znalazłem w sklepie internetowym Gothic II i jest za 19.90 ale są też wydania takie Gothic II Złota Edycja(za 94.91zł) i Gothic II Platynowa kolekcja za 19.90.I o co w tych chodzi to czymś sie różni może ktoś wie.???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2006 o 18:04, ilius-mage011 napisał:

A moje pytanie-problem to: bo znalazłem w sklepie internetowym Gothic II i jest za 19.90 ale
są też wydania takie Gothic II Złota Edycja(za 94.91zł) i Gothic II Platynowa kolekcja za 19.90.I
o co w tych chodzi to czymś sie różni może ktoś wie.???????????

W ZE masz jeszcze dodatek Noc Kruka... który normalnie kosztuje 60 zł
Więc już się nie opłaca kupować ZE, tylko lepiej kupić osobno dodatek i podstawkę!

Platynowa kolekcja różni się tylko pudełkiem i pewnie nadal jest w niej stara suma wPLN... bo to jest normalnie edycja za 6 dych... Tylko teraz jest przecena bo spadła gra do NXK ;)
Więc najbardziej się opłaca wyprzedawaną PK i osobno Noc Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 09:56, jestemZdzichu napisał:

czy ktoś wie czy G2 będzie wydany na CD czy tylko na DVD

w extra klasyce next tylko na dvd a na cd w złotej edycji wraz z Nocą kruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 13:45, olki77 napisał:

Siema jestem w Górniczej Dolinie poszukuje Diego gdzie on jest bo w kopalni zastałem martwych
ludzi i list od Sivestra



znajduje się on prz wejsciu do jaskini - najłatwiej tam trafic idąc od zamku i przechodząc pomiędzy furtką pilnowana przez dwuch orków - wystarczy zrobić rundkę wokół zamku. Za tą bramką skręcasz w lewo i idziesz przy skałach - zobaczysz zwłoki paladynów - tam jest diego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 13:58, olki77 napisał:

Oki jak go znajde opowiem kolesiowi ile ma rudy wtedy wroce do Kohrinis tak ? i co bedzie dalej


dostaniesz troche kasy i expa - a czy odnalazłeś już resztę tych paladynów od ródy czy ten jest pierwszy ?

Jak pierwszy to będziesz mósiał odnaleźć reszte a jak nie to dostaniesz list od GARONDA który masz zanieśc HAGENOWI. Tak się skończy ten rozdział.
Tylko nie wychodź z niego za szybko pierw wybił to co dasz rade wybić.

A jaką klasą grasz ?
Masz dodatek czy tylko podstawową wersje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów mam problem. Jak mam zabić tego straznika w magazynie skoro jest silniejszy ode mnie? Zabija mnie po dwóch0 trzech ciosach chociaż mam ubiór strażnika i dobrą broń od pecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 21:55, Budyn napisał:

Znów mam problem. Jak mam zabić tego straznika w magazynie skoro jest silniejszy ode mnie?
Zabija mnie po dwóch0 trzech ciosach chociaż mam ubiór strażnika i dobrą broń od pecka


rzuć na niego najpierw ze dwie kule ognia lub jakiegoś innego czaru, to powinno mu zabrać sporo energii i łatwiej będzie Ci go mieczykiem załatwić. jak dalej nie będziesz dawał rady to potrenuj jeszcze aby mieć z pare poziomów więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 23:20, cinus` napisał:

> Znów mam problem. Jak mam zabić tego straznika w magazynie skoro jest silniejszy ode
mnie?
> Zabija mnie po dwóch0 trzech ciosach chociaż mam ubiór strażnika i dobrą broń od pecka


rzuć na niego najpierw ze dwie kule ognia lub jakiegoś innego czaru, to powinno mu zabrać sporo
energii i łatwiej będzie Ci go mieczykiem załatwić. jak dalej nie będziesz dawał rady to potrenuj
jeszcze aby mieć z pare poziomów więcej...

Mam już 3 poziom, piracki kordelas i oczywiście uzbrojenie strażnika. A on i tak jest silniejszy. Nie da się przekupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 11:16, Budyn napisał:

Mam już 3 poziom, piracki kordelas i oczywiście uzbrojenie strażnika. A on i tak jest silniejszy.


trzeci poziom to mało, powinieneś przypakować jeszcze z kilka poziomów i będzie Ci znacznie łatwiej.

Dnia 20.05.2006 o 11:16, Budyn napisał:

Nie da się przekupić?


nie, jedyna droga to walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 11:30, cinus` napisał:

> Mam już 3 poziom, piracki kordelas i oczywiście uzbrojenie strażnika. A on i tak jest
silniejszy.

trzeci poziom to mało, powinieneś przypakować jeszcze z kilka poziomów i będzie Ci znacznie
łatwiej.

> Nie da się przekupić?

nie, jedyna droga to walka.

Zabiłem gościa i teraz muszę znaleźć gościa, który to rozprowadza, a nikt w "Czerwonej Latarni" nie chce mi powiedzieć gdzie mogę zakupić. Zaznaczam, że zdjąłem "mundur" strażnika miejskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować