Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Poszukaj na zamku w Górniczej Dolinie o ile mnie pamięć nie myli to ten łowca smoków któremu mamy znaleźć miecz uczy siły(po wykonaniu zadania).Co do smoków to radziłbym zaopatrzyć się w sporą liczbę mikstur życia i szybkości.
Wypijasz miksturę szybkości,podbiegasz do smoka walisz aż zacznie brakować Ci PŻ,uciekasz po za zasięg płomieni,leczysz się,znowu mikstura szybkości podbiegasz i tak aż smok padnie.Tak na marginesie to smok z wulkany jest trudniejszym przeciwnikiem niż ten kamienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać zadanie z handlarzem zielska z Korinhis? Wiem, ze jest nim Borka bo nie raz już to wykonawałem, ale zapomniałem kolejności, co i jak. Może ktoś mnie wesprzeć? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz pogadać z Mortisem,później idź do portu,pogadaj z Kardifem,idź do Czerwonej Latarni pogadaj typem przed wejściem,a później wejdź do środka i idź z Nadią na górę,tam spytaj ją o ziele,a gdy powie Ci kto nim handluje idź do Borka i kup trochę,pójdź z tym do Lorda Andre i zadanie będzie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 20:35, Sob-styl napisał:

Jak wykonać zadanie z handlarzem zielska z Korinhis? Wiem, ze jest nim Borka bo nie raz
już to wykonawałem, ale zapomniałem kolejności, co i jak. Może ktoś mnie wesprzeć? ;
)



Koniecznie zdejmij zbroję strażnika, idź do Czerwonej Latarni, zapłać 50 sztuk złota, idź na górę z Nadją i NA POCZĄTKU zapytaj ją o ziele, powie ci o Borce, kup od niej ziele, ALE NIE MÓW KTO CI O NIM POWIEDZIAŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gothicem 2. Nie wiem czy ktoś będzie umiał mi pomóc, ale spróbuję. Włączam grę mija filmik początkowy i podczas rozmowy z xardasem na ekranie migają mi jakieś tekstury, obrazki sam nie wiem co to jest. Gdy tylko ruszę kamerą to proces się wzmaga, przez co nie mogę grać. Mój sprzęt: AMD Athlon 1800+~1,5 Ghz, 768 mb RAM, Radeon 9600 - 128 MB, Windows XP Service Pack 3. Radzono mi zmienić sterowniki, reinstalować grę, zmieniać ustawienia grafiki w grze, reinstalować system i nic. Proszę o szybką pomoc!!!!!!!! Gra jest oryginalna, Windows też. Jak mi powiecie jak zrobić screena to go dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na klawiaturze nad Delete przycisk Prt Scr (bądź coś w ten deseń zależnie od klawiatury). Potem wchodzisz w paint, wklejasz i zapisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 14:50, 143872 napisał:

Na klawiaturze nad Delete przycisk Prt Scr (bądź coś w ten deseń zależnie od klawiatury).
Potem wchodzisz w paint, wklejasz i zapisujesz.

Ale w jakim folderze są zapisywane screeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to wina karty graficznej albo monitora. Zmień ustawienia tekstur, sprawdź jak jest w innych grach. Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej i directX''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 16:22, abbott123 napisał:

Tak i nic z tego. Od czwartku czekam na odpowiedź od pomocy technicznej, chyba się nie
doczekam. Pomóżcie!

To zainstaluj starsze sterowniki. Zresztą, czy ten problem jest taki że w ogóle nie da się grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 16:43, abbott123 napisał:

Nie da się bo im dłużej gram tym więcej tych tekstur i w końcu nie widzę gry, ekran jest
czarny. Instalacja starszych sterowników nie pomogła.


To zainstaluj grę u kolegi i zobacz czy będzie tak samo jeśli nie to znaczy, że u ciebie jest coś nie tak a jeśli będzie działo się to samo to być może masz uszkodzoną płytę... Chociaż w to wątpię by tu płyta coś miała wspólnego z problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować