Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2006 o 12:42, Budyn napisał:

Zabiłem gościa i teraz muszę znaleźć gościa, który to rozprowadza, a nikt w "Czerwonej Latarni"
nie chce mi powiedzieć gdzie mogę zakupić. Zaznaczam, że zdjąłem "mundur" strażnika miejskiego.

Pogadaj z szefem "Czerwonej Latarni", Nadja wie kto je sprzedaje, ale nie będzie chciała z tobą o tym gadać, jeśli nie wykupisz "nocy" z nią. Dopiero na górze ci powie, że to Borka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 12:56, paweusz napisał:

> Zabiłem gościa i teraz muszę znaleźć gościa, który to rozprowadza, a nikt w "Czerwonej
Latarni"
> nie chce mi powiedzieć gdzie mogę zakupić. Zaznaczam, że zdjąłem "mundur" strażnika miejskiego.

Pogadaj z szefem "Czerwonej Latarni", Nadja wie kto je sprzedaje, ale nie będzie chciała z
tobą o tym gadać, jeśli nie wykupisz "nocy" z nią. Dopiero na górze ci powie, że to Borka...

No i właśnie mam problem, że nie mogę u tego gościa co daje wykupić nocy. Co jest? Czy tylko w nocy mogę wykupić tą "usługę", bo nie wiem czy to błąd jakiś, czy coś źle zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:13, Budyn napisał:

No i właśnie mam problem, że nie mogę u tego gościa co daje wykupić nocy. Co jest? Czy tylko
w nocy mogę wykupić tą "usługę", bo nie wiem czy to błąd jakiś, czy coś źle zrobiłem.

Z tego co pamiętam, to można o każdej porze korzystać z usług Nadji... Więc nie wiem co jest nie tak. Może ktoś inny będzie w stanie ci pomóc... Ja już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:19, paweusz napisał:

> No i właśnie mam problem, że nie mogę u tego gościa co daje wykupić nocy. Co jest? Czy
tylko
> w nocy mogę wykupić tą "usługę", bo nie wiem czy to błąd jakiś, czy coś źle zrobiłem.

Z tego co pamiętam, to można o każdej porze korzystać z usług Nadji... Więc nie wiem co jest
nie tak. Może ktoś inny będzie w stanie ci pomóc... Ja już nie wiem...

To jest tak. Proszę tego gościa o noc z Nadją, a w oknie rozmowy pisze tylko KONIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:23, Budyn napisał:

To jest tak. Proszę tego gościa o noc z Nadją, a w oknie rozmowy pisze tylko KONIEC.

Hmm. Może trzeba wcześniej zrobić misję ze strażniekiem w "Czerwonej Latarnii" ?! Jeżeli tego nie zrobiłeś, to może o to chodzi. Chyba lord Andre daje tą misję lub ktoś od niego każde sprowadzić strażnika, bo nie wiedzą gdzie on jest.
Jeśli to nie pomoże, to nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:29, paweusz napisał:

> To jest tak. Proszę tego gościa o noc z Nadją, a w oknie rozmowy pisze tylko KONIEC.
Hmm. Może trzeba wcześniej zrobić misję ze strażniekiem w "Czerwonej Latarnii" ?! Jeżeli tego
nie zrobiłeś, to może o to chodzi. Chyba lord Andre daje tą misję lub ktoś od niego każde sprowadzić
strażnika, bo nie wiedzą gdzie on jest.
Jeśli to nie pomoże, to nie mam pomysłu...

Wiem, ale już dawno sprowadziłem pecka z Czerwonej Latarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:33, Budyn napisał:

> > To jest tak. Proszę tego gościa o noc z Nadją, a w oknie rozmowy pisze tylko KONIEC.

> Hmm. Może trzeba wcześniej zrobić misję ze strażniekiem w "Czerwonej Latarnii" ?! Jeżeli
tego
> nie zrobiłeś, to może o to chodzi. Chyba lord Andre daje tą misję lub ktoś od niego każde
sprowadzić
> strażnika, bo nie wiedzą gdzie on jest.
> Jeśli to nie pomoże, to nie mam pomysłu...
Wiem, ale już dawno sprowadziłem pecka z Czerwonej Latarni

JUZ WYKUPILES ,,NOC'''' Z NADIĄ!!Teraz idź do nadji i jej powiedz ,,chodźmy na góre''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2006 o 14:24, Karkam13 napisał:

JUZ WYKUPILES ,,NOC'''' Z NADIĄ!!Teraz idź do nadji i jej powiedz ,,chodźmy na góre''''


Nie mogę bo nie ma takiej opcji u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:54, Budyn napisał:


> JUZ WYKUPILES ,,NOC'''' Z NADIĄ!!Teraz idź do nadji i jej powiedz ,,chodźmy na góre''''


Nie mogę bo nie ma takiej opcji u niej

To masz jakiegoś buga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowią mi jakieś nic Ci do tego i koniec. Pamiętam, że kiedyś zamówiłem nockę z nią, ale poszedłem, bo musiałem coś załatwić, przychodxzę, a tutaj żadnej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 16:19, Budyn napisał:

Mowią mi jakieś nic Ci do tego i koniec. Pamiętam, że kiedyś zamówiłem nockę z nią, ale poszedłem,
bo musiałem coś załatwić, przychodxzę, a tutaj żadnej opcji

To może raz się wyśpij i sprawdź znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 18:34, Niclas napisał:

> Mowią mi jakieś nic Ci do tego i koniec. Pamiętam, że kiedyś zamówiłem nockę z nią, ale
poszedłem,
> bo musiałem coś załatwić, przychodxzę, a tutaj żadnej opcji
To może raz się wyśpij i sprawdź znowu...

Z pięć razy się wyspałem i nic. Dobra, koniec z tym, idę do górniczej doliny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jedyny chyba wiem dlaczego tak sie robi ;] mi niechcial sprzedac drugiej nocy bo:
1) jush wykupilem (wtedy cos sie zwalilo ze niemoglem drugiej :( )
2) bylem magiem ognia i odczarowalem opetanego wlasciciela karczmy i zemna jush niegadal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:54, Budyn napisał:


> JUZ WYKUPILES ,,NOC'''' Z NADIĄ!!Teraz idź do nadji i jej powiedz ,,chodźmy na góre''''


Nie mogę bo nie ma takiej opcji u niej

zainstaluj gre jeszcze raz albo nie wypelniaj zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 18:04, ilius-mage011 napisał:

Mam pytanie.
Bo tak myślę sobie o zakupie Gothic II nigdy nie grałem w tę gre w jedynkę tez nie więc niewiem
co to za gra wogule.I jak ktoś może to niech powie czy ta gra jest fajna jakie ma wymagania
i czy nie trzeba mieć jedynki aby uruchomić dwójke.Czy fajnie sie w te gre gra i czy fajne
są efekty zaklęć i czy dużo jest zaklęć.

A moje pytanie-problem to: bo znalazłem w sklepie internetowym Gothic II i jest za 19.90 ale
są też wydania takie Gothic II Złota Edycja(za 94.91zł) i Gothic II Platynowa kolekcja za 19.90.I
o co w tych chodzi to czymś sie różni może ktoś wie.???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 11:30, cinus` napisał:

> Mam już 3 poziom, piracki kordelas i oczywiście uzbrojenie strażnika. A on i tak jest
silniejszy.

trzeci poziom to mało, powinieneś przypakować jeszcze z kilka poziomów i będzie Ci znacznie
łatwiej.

> Nie da się przekupić?

nie, jedyna droga to walka.

zrób tak kiedy zaakuje uciekaj do strażnika bo on zabije go jeżeli dasz muudeczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić gre GOTHIC 2 PL koniecznie na CD ??
Podajcie jakiś skep intenetowy albo coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 13:31, Mapiop napisał:

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić gre GOTHIC 2 PL koniecznie na CD ??
Podajcie jakiś skep intenetowy albo coś w tym stylu :)


Na CD? No tak NXK jest na DVD... Będzie drożej, ale poszukaj w sklepie w Platynowej Kolekcji, ja tak kupiłem (zanim był w NXK), 59,90 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 13:33, Dziki Marczak napisał:

Na CD? No tak NXK jest na DVD... Będzie drożej, ale poszukaj w sklepie w Platynowej Kolekcji,
ja tak kupiłem (zanim był w NXK), 59,90 zł :/


za taką cenę można mieć już Gothica II w złotej edycji razem z dodatkiem Noca Kruka i wszystko na CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 13:33, Dziki Marczak napisał:

Na CD? No tak NXK jest na DVD... Będzie drożej, ale poszukaj w sklepie w Platynowej Kolekcji,
ja tak kupiłem (zanim był w NXK), 59,90 zł :/

Nie będzie drożej... musieli obniżyć cenę... zawsze tak jest... jak wchodzi w nowej, tańszej serii gra, to obniżają cenę ostatniego wydania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować