Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2006 o 13:37, Monastor napisał:

Nie będzie drożej... musieli obniżyć cenę... zawsze tak jest... jak wchodzi w nowej, tańszej
serii gra, to obniżają cenę ostatniego wydania


No nie wiem, w moim mieście są w jednym i tym samym sklepie gry po 60 zł (Gothic 2), jak i po 20 zł (Gothic 2). Czasami się ludzie nabierają na wyższą cenę.

Do Mapiopa-kup sobie napęd DVD najlepiej, ok. 100 zł, ułatwi ci to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie, gdzie nie pójdę to są gry w NXK i w PK w tej samej, niskiej cenie (po tym jak wyjdą w obu seriach)... czasami szukam specjalnie tych przecenionych PK... żeby na półce kolekcja wyglądała na droższą niż w rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gra mi się nie chce uruchomić, pojawia się jakiś błąd chyba spowodowany plikiem Gothic.RPT . Wcześniej również to mi się zdarzyło i musiałem skopiować savy, usunąć gre i jeszcze raz zainstalować. Pomogło, ale nie chce mi się robić cięgle tego bo to męczące :) Czy jest jakieś inne wyjście ? W pomocy nic nie znalzałem. Mam gre bez dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam wykonać to zadanie dla Lorda Andre z paczką ziela? Nikt w porcie nic nie wie. Jestem na tym etapie jak karczmarz powiedział mi, że słyszał jak ktoś rozmawiał z jakimś najemnikiem, że ziele jest w bezpiecznym miejscu. Nie wiem co dalej? Do kogo mam teraz iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do mogazynu w porcie, jest tam jeden ziomek, zabij go, weź klucz i otwórz skrzynie, która jest za tym ziomkiem, paczka ziela jest twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 13:51, Grizzly. napisał:

Ostatnio gra mi się nie chce uruchomić, pojawia się jakiś błąd chyba spowodowany plikiem Gothic.RPT
. Wcześniej również to mi się zdarzyło i musiałem skopiować savy, usunąć gre i jeszcze raz
zainstalować. Pomogło, ale nie chce mi się robić cięgle tego bo to męczące :) Czy jest jakieś
inne wyjście ? W pomocy nic nie znalzałem. Mam gre bez dodatku.


jakie masz sterowniki zainstalowane? directX i konfigurację kompa podaj to się może coś zaradzi. dawno temu system instalowałeś? może masz zaśmiecony dysk i coś ze sterownikami jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2006 o 14:02, cinus` napisał:

jakie masz sterowniki zainstalowane? directX i konfigurację kompa podaj to się może coś zaradzi.
dawno temu system instalowałeś? może masz zaśmiecony dysk i coś ze sterownikami jest nie tak...


Sterowniki..? Do laptopa Acer. Directx chyba najnowszy. System jest taki jaki kupowałem mojego notebooka, Windows XP pack 2. Zauważyłem że problem pojawia się gdy sobie gram, wyłączam Gothica 2 i włączam inną gre. Niestety nie opisze teraz jak wygląda ten problem bo nie jestem w domu i nie pamiętam jak to wyglądało. Wyświetla się jakieś okienko i tam jest coś napisane.. :) Jestto bardzo wkurzające bo nie moge grać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 18:08, Budyn napisał:

Mam dwa pytania:
1. Gdzie mogę znaleźć Goblinie Jagody?

Poszukaj przy pniakach, ewentualnie kamiennych kręgach... w nieuczęszczanych miejscach w lesie... po prostu się rozglądaj

Dnia 21.05.2006 o 18:08, Budyn napisał:

2. Do czego służy klucz do wieży?

Nie wiem czy o ten klucz chodzi, ale jest taki quest że musisz się dostać do jednej z wież w Khorinis... nigdy nie wypełniałem tej misji, ale jak poszukasz w wątku o Gothic 2 i nocy kruka, to powinieneś znaleźć jakiś opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 18:08, Budyn napisał:

Mam dwa pytania:
1. Gdzie mogę znaleźć Goblinie Jagody?


Ja tego zawsze po drodze zbierałem pełno ale nie pamiętam gdzie co rosło :( Robisz to zadanie dla Constatntina ? Spróbuj poszukać po prawo jak się wychodzi z Khorinis, tam gdzie rósł królewski szczaw.

Dnia 21.05.2006 o 18:08, Budyn napisał:

2. Do czego służy klucz do wieży?


Spróbuj otworzyć nim jakieś zamknięte drzwi w Khorinis lub zamku w Gurniczej Dolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 18:17, Grizzly. napisał:

> Mam dwa pytania:
> 1. Gdzie mogę znaleźć Goblinie Jagody?

Ja tego zawsze po drodze zbierałem pełno ale nie pamiętam gdzie co rosło :( Robisz to zadanie
dla Constatntina ? Spróbuj poszukać po prawo jak się wychodzi z Khorinis, tam gdzie rósł królewski
szczaw.

Robię to zadanie dla Constantina, bo chcę dostać trochę Expa, jeżeli się dostaje w ogóle (jestem czeladnikiem u Bospera), jeszcze zabiłem orka i dostarczyłem topór Haradowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
2 miesiące temu skasowałem Gothica 2 a teraz gdy chcę go zainstalować pisze:
"Czy chcesz usunąć zaznaczoną aplikację i jej wszystkie składniki" i ok, anuluj
kiedy wciskam ok pisze, że zakończyło instalację itd.
i tak ciągle, a kiedy wciskam anuluj nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 18:08, Budyn napisał:

2. Do czego służy klucz do wieży?


Strażnicy "posiadający imiona" ( ;D ), np Pablo czy Wambo mają klucze do wież w mieście. Niektóre z nich wiążą się z konkretnymi zadaniami, a niektóre pozwolą Ci po prostu dostać się do wieży w celu jej ogołocenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 16:48, Sarkasmus napisał:

przepraszam, proszę odpowiedź jeśli łaska

Spróbuj usunąc po rozinstalowaniu gry folder główny z grą a jak to nie pomoze musisz usunąc go z rejestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów okropny problem. Nie wziąłem runy przemiany w wilka, a bez tego nie da się dojść do tego zamku w kolonii górniczej! A takuje mnie z 10 wilków, 15 krwiopijcówi paru, których nazw nawet nie zdążyłem zobaczyć! Co mam zrobić? Wracać się do miasta? Przecież to kawał drogi! Naprawdę, strasznie trudny jest Gothic II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 17:58, Budyn napisał:

I znów okropny problem. Nie wziąłem runy przemiany w wilka, a bez tego nie da się dojść do
tego zamku w kolonii górniczej! A takuje mnie z 10 wilków, 15 krwiopijcówi paru, których nazw
nawet nie zdążyłem zobaczyć! Co mam zrobić? Wracać się do miasta? Przecież to kawał drogi!
Naprawdę, strasznie trudny jest Gothic II

Nigdy nie korzystałem z żadnej przemiany by dostać się do zamku. Idąc ścieżką od przełęczy, wejdź do wody, przejdź odok topielcy. W zasadzie wystarczy ci mikstura szybkości, nie dogonią cię wtedy ani orkowie, ani krwiopijcy czy wilki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 17:58, Budyn napisał:

I znów okropny problem. Nie wziąłem runy przemiany w wilka, a bez tego nie da się dojść do
tego zamku w kolonii górniczej! A takuje mnie z 10 wilków, 15 krwiopijcówi paru, których nazw
nawet nie zdążyłem zobaczyć! Co mam zrobić? Wracać się do miasta? Przecież to kawał drogi!
Naprawdę, strasznie trudny jest Gothic II

Wcale Gothic II nie jest trudny jest średni tak mogę to powiedzieć choc znajda sie i tacy, którzy powiedzą, że zbyt wysoko oceniłem stopień trudności. Wracając do problemu: Na jakim poziomie jest twoja postać, kim jest, w którym rozdziale jesteś?? Może wtedy jestem w stanie ci pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować