Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2006 o 12:31, krasher napisał:

Sprawa nie jest tak jednoznaczna jak ją przedstawiasz.


Przykro mi w takim razie, bo straciłeś w ten sposób kilka tysięcy PD :/

A sprawdziłeś, czy tak samo wygląda sytuacja w przypadku lodowego smoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale jeszcze coś mi przyszło do głowy - spróbuj może ztrudnić do pomocy Ciphera i tego drugiego gościa ( imienia nie pomnę... ach, ta skleroza ;D ), którzy - o ile dobrze pamiętam - do samego smoka z Toba nie pójdą, ale może ten bug się "odbuguje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 12:52, Łukol napisał:

> Sprawa nie jest tak jednoznaczna jak ją przedstawiasz.

Przykro mi w takim razie, bo straciłeś w ten sposób kilka tysięcy PD :/

A sprawdziłeś, czy tak samo wygląda sytuacja w przypadku lodowego smoka?



Jeszcze nie. Ale jako niezrażony niczym pogromca wszystkich smoków (zaraz po pracy ;) założe rakiety śnieżne i wyruszę na kolejną beznadziejną wyprawę.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 13:05, krasher napisał:

Jeszcze nie. Ale jako niezrażony niczym pogromca wszystkich smoków (zaraz po pracy ;) założe
rakiety śnieżne i wyruszę na kolejną beznadziejną wyprawę.


Nie taką znowu beznadziejną, bo będziesz miał przynajmniej okazję wyjaśnić niektóre sprawy z... Nie bedę Ci tego robić, ale wierz mi - czeka Cię nielada przyjemność :D
Chociaż... nie wiem, jak to będzie w przypadku paladyna, ale jako najemnik miałam frajdę :D

Dnia 24.05.2006 o 13:05, krasher napisał:

Pozdrawiam!


Również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 13:10, choper napisał:

gdzie jest kamienny smok?


W zrujnowanej kamiennej fortecy - na południu. Jeżeli grałeś w GI, to tam, gdzie był jeden z ornamentów i gdzie spotykało się Lestera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 13:04, Łukol napisał:

Sorki, ale jeszcze coś mi przyszło do głowy - spróbuj może ztrudnić do pomocy Ciphera i tego
drugiego gościa ( imienia nie pomnę... ach, ta skleroza ;D ), którzy - o ile dobrze pamiętam
- do samego smoka z Toba nie pójdą, ale może ten bug się "odbuguje"?


Dzięki za info, ale niestety koledzy Łowcy nic nie pomogą i smok jest dalej nieśmiertelny (z drugiej strony: szkoda że te smoki sa takie "leszczowate" - np. marzą mi sie pojedynki 1 na 1 np. 15-30 minutowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 22:52, olcia13 napisał:

> > Czy to narmalne, że przypadkowe postacie (NPC),załatwiają potrzeby fizjologiczne
byle
> gdzie?
> Niektóre postacie tak. Jeden jest naprzykład w mieście nie pamiętam jak sie nazywa ale
sprzedaje
> żywność przed domem Mattea:)
Chyba Rupert, czy coś w tym stylu.

Chyba tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 13:57, krasher napisał:

Dzięki za info, ale niestety koledzy Łowcy nic nie pomogą i smok jest dalej nieśmiertelny (z
drugiej strony: szkoda że te smoki sa takie "leszczowate" - np. marzą mi sie pojedynki 1 na
1 np. 15-30 minutowe).


I co masz obić przez te 15-30 minut? Bić się.. bić się.. bić się.. Bez większego sensu?.. Ech to nudne :0 wystarczy 3-4 minutowa walka:) I tak będzie wystarczająco długa;) a Co jeśli po 28 minutach walki nagle umre i znów będe musiał zaczynać walkę od nowa.. :) strata czasu i cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać od nowa i teraz wykonuję zadania dla gildii złodziei. Czy robię coś wbrew prawu Khorinis? Na razie nikt mnie nie przyłapał, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką gildie preferujecie w gothicu II ?

P.s Przeszedłem wczoraj specjalnie pierwszą część, po to aby wczuć się w drugą część. Więc jestem na na fali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:32, Budyn napisał:

Właśnie zacząłem grać od nowa i teraz wykonuję zadania dla gildii złodziei. Czy robię coś wbrew
prawu Khorinis? Na razie nikt mnie nie przyłapał, ale nie jestem pewien.

robisz wbrew prawu ale dopuki nikt Ciebie nie przyłapie na kradzieży to będzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 18:41, Seqiu napisał:

Jaką gildie preferujecie w gothicu II ?

P.s Przeszedłem wczoraj specjalnie pierwszą część, po to aby wczuć się w drugą część. Więc
jestem na na fali ;)

ja preferuje gildie Strażnika później Paladyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 19:29, wdowiakm napisał:

> Właśnie zacząłem grać od nowa i teraz wykonuję zadania dla gildii złodziei. Czy robię
coś wbrew
> prawu Khorinis? Na razie nikt mnie nie przyłapał, ale nie jestem pewien.
robisz wbrew prawu ale dopuki nikt Ciebie nie przyłapie na kradzieży to będzie wszystko ok:)

Przy okazji. Kogo mogę "sklepać" na 4 poziomie? Doszedł bym jakoś do klasztoru? Czy na farmie Onara i Sekoba dostanę dużo expa? Ktoś może być tak uprzejmy i podać mi ilość PD? I ostatnie pytanie, czy opłaca się wykonywać zadania dla gildii złodziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 19:31, Budyn napisał:

> > Właśnie zacząłem grać od nowa i teraz wykonuję zadania dla gildii złodziei. Czy robię

> coś wbrew
> > prawu Khorinis? Na razie nikt mnie nie przyłapał, ale nie jestem pewien.
> robisz wbrew prawu ale dopuki nikt Ciebie nie przyłapie na kradzieży to będzie wszystko
ok:)
Przy okazji. Kogo mogę "sklepać" na 4 poziomie? Doszedł bym jakoś do klasztoru? Czy na farmie
Onara i Sekoba dostanę dużo expa? Ktoś może być tak uprzejmy i podać mi ilość PD? I ostatnie
pytanie, czy opłaca się wykonywać zadania dla gildii złodziei?

żeby zdobyć duz expa trzeba chodzic i zabijać i spełniać questy ale na farmie onatra i po drodze do klasztoru jest troszke potworkow by zdobyc troszke expa. Na 5 poziomi mozesz zabijac co mniejsze potwory nie radzilbym zaczynac dop tych silniejszych typu zebacze itp. Pewnie ze sie oplaca daja punkty doswiadczenia i moze troszke kaski:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 20:45, Budyn napisał:

Mam pytanko. Jaka jest kombinacja wytrychów w kufrze Constantina, bo jak chociaż jeden wytrych
się złamie to on się budzi.

Najlepszy sposób na zamki, to zapisywanie na kartce. Kręcisz w prawo i zapisujesz, jak w prawo jest źle, to piszesz lewo itd. To dobry sposób. Możesz użyć na niego czar-sen ewentualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 20:45, Budyn napisał:

Mam pytanko. Jaka jest kombinacja wytrychów w kufrze Constantina, bo jak chociaż jeden wytrych
się złamie to on się budzi.


A skradasz się? Bo jeśli nie, to on zawsze się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 18:41, Seqiu napisał:

Jaką gildie preferujecie w gothicu II ?


Najbardziej odpowiadają mi najemnicy - ze względu na starych znajomych :D Paladyni to sztywniacy, a magowie - zarozumialcy ( z pewnymi wyjątkami, rzecz jasna ). A najemnicy? Przynajmniej wiesz, czego się po nich spodziewać... czyli nie wiesz :D A wtedy możesz użyć silniejszych argumentów i nikt nie ma do ciebie pretensji - no chyba, że bezpośrednio zainteresowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwazam ze najemnicy sa najlepsi ogolnie atmosfera jest spoko i mozna kogos wyzwac i zapytac o jego twarz to grał to wie oco chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować