Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2006 o 20:53, Łukol napisał:

> Mam pytanko. Jaka jest kombinacja wytrychów w kufrze Constantina, bo jak chociaż jeden
wytrych
> się złamie to on się budzi.

A skradasz się? Bo jeśli nie, to on zawsze się obudzi.

Skradam się, skradam, a on i tak się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 21:26, Budyn napisał:

Skradam się, skradam, a on i tak się budzi.


To nic nie rozumiem :/ Na jego skrzyni złamałam ze 3 wytrychy, a on nawet na drugi bok się nie przewrócił :/
Niestety kombinacji nie pamiętam - za dużo ich było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale! Przyszło mi coś do głowy! A zobacz, która jest godzina? Bo może on po prostu się budzi... rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 21:33, Łukol napisał:

Ale! Przyszło mi coś do głowy! A zobacz, która jest godzina? Bo może on po prostu się budzi...
rano?

Jest pierwsza lub druga w nocy. Po prostu budzi go szczęk zamka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 21:35, Budyn napisał:

Jest pierwsza lub druga w nocy. Po prostu budzi go szczęk zamka :]


No to przywal mu czymś w łeb, bo już nie mam pomysłów!! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(ciach)

bierzesz na spiacym constantinie uzywasz zaklecia snu i koles niedrgnie :D (mojemu kumplowi to raz nawet sie nieobudzil do konca gry :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 22:18, ŁukiPluta napisał:

>(ciach)

bierzesz na spiacym constantinie uzywasz zaklecia snu i koles niedrgnie :D (mojemu kumplowi
to raz nawet sie nieobudzil do konca gry :D)

A u kogo mogę kupić zaklęcie snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 22:48, Budyn napisał:

A u kogo mogę kupić zaklęcie snu?


Ale daj sobie spokój! Tam jest raptem ze 20 szt złota i jakieś zielsko... no chyba żeby... ;D

BTW - min. u Zurisa na targowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 22:18, ŁukiPluta napisał:

bierzesz na spiacym constantinie uzywasz zaklecia snu i koles niedrgnie :D (mojemu kumplowi
to raz nawet sie nieobudzil do konca gry :D)


No widzisz? Mówiłam - dać mu po łbie! :DD

... Kobiet to się nigdy nie słucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... szkoda że te smoki sa takie "leszczowate" - np. marzą mi sie pojedynki 1 na > 1 np. 15-30 minutowe).

No to mój sposób na smoki na pewno by Ci się nie spodobał - wszystkiego z 20 s. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Kobiet to się jednak nie słucha... bo to pewnie zadanie od gildii i musisz się tam dostać... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 23:14, Łukol napisał:

Wiesz co? Kobiet to się jednak nie słucha... bo to pewnie zadanie od gildii i musisz się tam
dostać... ;D

No właśnie wykonuję zadanie dla gildii złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie..
zwykle przechodziłem gre Gothic II bez zwojów przemiany ale ostatnio przeczytałem w poradniku że najlepiej użyć zwojów ... ale jak sie teraz odmienić w człowieka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 11:01, shado napisał:

zwykle przechodziłem gre Gothic II bez zwojów przemiany ale ostatnio przeczytałem w poradniku
że najlepiej użyć zwojów ... ale jak sie teraz odmienić w człowieka ??


Naciśnij ENTER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 16:30, Stwór napisał:


I co masz obić przez te 15-30 minut? Bić się.. bić się.. bić się.. Bez większego sensu?.. Ech
to nudne :0 wystarczy 3-4 minutowa walka:) I tak będzie wystarczająco długa;) a Co jeśli po
28 minutach walki nagle umre i znów będe musiał zaczynać walkę od nowa.. :) strata czasu i
cierpliwości:)



Jeżeli walka miałaby polegać jedynie na machaniu w prawo i w lewo mieczem - zgadzam się z Toba w 100%.

Jednak mi chodziło o coś zupełnie innego. W GII zabicie smoka (czarnego trola zreszta też) jest bardzo łatwe (gram paladynem - podobno grając magiem jest jeszcze łatwiej), a jestem dopiero na 30 poz. i mam niewykorzystane 45 pkt umiejętności - więc za chwilę będzie jeszcze prościej. Chciałbym żeby zabicie takiego stwora było czymś specjalnym (a tu nawet się szczególnie nie przygotowujesz - idziesz i zabijasz "gada"). Z uwagi na to, iż podobny temat był już poruszany więc poprzestanę na powyższych stwierdzeniach.

Na szczęście całą sprawę ratuje ogólny klimat gry :).

Pozdrawim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 15:26, Budyn napisał:

Mam pytanie, gdzie jeste ten dom Valentino. Nigdzie niemogę znaleźć, a potrzebny mi krwawy
kielich.

W górnym miescie poszukaj we wszystkich przed budynkiem w którym jest Lord Hagen nie pamiętam dokładnie który to budynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem tego klucza do wieży. Otwiera on drzwi od wieży, book której najczęściej stoi Pablo. Jest tam dobry krótki miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 17:53, Budyn napisał:

Rozwiązałem problem tego klucza do wieży. Otwiera on drzwi od wieży, book której najczęściej
stoi Pablo. Jest tam dobry krótki miecz.


klucz nie jest 1 tylko jest ich 6 czyli tyle ile w miescie wiez a w tej kolo domu stlorarza thorbena siedzi koles xD i jak go uwolnis to bedzie ci wdzieczny dodatkowo w nocy kruka kupiec hakon zleca misje uwolnienia go xD ale mowi tylko ze "znal sposob do wejscia do wiez" i "pewnego razu zniknol i wiecej go niewidzial"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 10:13, ŁukiPluta napisał:

> Rozwiązałem problem tego klucza do wieży. Otwiera on drzwi od wieży, book której najczęściej

> stoi Pablo. Jest tam dobry krótki miecz.

klucz nie jest 1 tylko jest ich 6 czyli tyle ile w miescie wiez a w tej kolo domu stlorarza
thorbena siedzi koles xD i jak go uwolnis to bedzie ci wdzieczny dodatkowo w nocy kruka kupiec
hakon zleca misje uwolnienia go xD ale mowi tylko ze "znal sposob do wejscia do wiez" i "pewnego
razu zniknol i wiecej go niewidzial"

A ktos wogóle wie kto posiada te 5 pozostałych kluczy do tych wież???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować