Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 16:44, garrick napisał:

Hej to znowu ja gdzie jest Pedro ten od magów ognia bo mam już owcę jak i tysiaka pod ręką

Powinien stac na przeciwko klasztoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem w Górniczej Dolinie. Jestem z zamku i wychodzę, to dochodzę tylko do jakiejś tamy na moście i nie mogę dojść do mostu. Oczywiście jestem przemieniony w wilka, bo jak inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 14:49, Budyn napisał:

A ja mam problem w Górniczej Dolinie. Jestem z zamku i wychodzę, to dochodzę tylko do jakiejś
tamy na moście i nie mogę dojść do mostu. Oczywiście jestem przemieniony w wilka, bo jak inaczej.

Mógłbys zrobić screena mapy w tym miejscu lub samego miejsca wtedy będzie łatwiej Ci pomóc. Bo tak to nie kojaze gdzie jest jakas tama. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podsłać głowny pliczek konfiguracyjny do Gothica? Bo coś mi nawaliło i gra mi sie nie włącza :/ (Tzn. Pokazuje sie napis z błędem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:16, Lamb3rt napisał:

Czy ktoś może mi podsłać głowny pliczek konfiguracyjny do Gothica? Bo coś mi nawaliło i gra
mi sie nie włącza :/ (Tzn. Pokazuje sie napis z błędem).


PS Sorry, zapomnialem - mój mail to : michal.luniewski@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:26, Lamb3rt napisał:

To dla mnie BARDZO ważne! Niehc ktoś mi wysle ten plik Gothic2.ini! (Chyba, że to niezgodne
z prawem...)

Wysłałbym Ci ale mam ten plik ale z mam zainstalowany Noc Kruka ale spróbuj moze zadziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 18:09, wdowiakm napisał:

> To dla mnie BARDZO ważne! Niehc ktoś mi wysle ten plik Gothic2.ini! (Chyba, że to niezgodne

> z prawem...)
Wysłałbym Ci ale mam ten plik ale z mam zainstalowany Noc Kruka ale spróbuj moze zadziała:)


Dzieki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 23:12, garrick napisał:

Hej mam pytanie czy w 2 są jakieś szczątki obozów z jedynki ?

Są są ale mało sie ich ostalo :D
Powiem, że nawet stary obóz sie cały nie ostał :D
A inne szkoda słów :D
Zobacz sam nie chce psuć niespodzianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 23:12, garrick napisał:

Hej mam pytanie czy w 2 są jakieś szczątki obozów z jedynki ?


Są szczątki, w zasadzie Stary ma całkiem niezłą kondycję, nowy to ekhm, trochę przysypany, a na bagnach to jakoś mi umknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2006 o 23:35, Budo napisał:

a na bagnach to jakoś mi umknął :)


"Jest" za palisadą orków (tak naprawdę - jedno małe bagienko :/ Byłem tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 20:07, Lamb3rt napisał:


> a na bagnach to jakoś mi umknął :)

"Jest" za palisadą orków (tak naprawdę - jedno małe bagienko :/ Byłem tam :)

W zasadzie nie ma tam nic poza jaskinią (dwiema?), paroma dziurami w ziemi i tabliczką od potężnego krasnoluda z kosmosu ;)

Swoją drogą, ukształtwanie terenu za palisadą zupełnie nie jest wykorzystane i wydaje się być bezsensowne, ale tak naprawdę to jest teren z Gothic 1... w zasadzie niezmieniony. Głęboki wąwóz po środku równiny to miejsce, gdzie niegdyś był las i kanion, do którego skakały wilki. Warto sobie poidentyfikować te miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:41, Budyn napisał:

Gdy oddałem Hannie księgę rachunkową Lehmara to dała mi 10 wytrychów i "mały klucz". do czego
służy? Może inaczej, jakie dzrwi otwiera?

chyba do otwarcia drzwi w gospodzie w porcie ale nie wiem tak dokladnie nie pamietam (Gothica przeszlem juz 3 razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:41, Budyn napisał:

Gdy oddałem Hannie księgę rachunkową Lehmara to dała mi 10 wytrychów i "mały klucz". do czego
służy? Może inaczej, jakie dzrwi otwiera?



A ja chyba wiem.. Jeżeli wiesz gdzie jest Gildia złodzie to tam są takie drzwi gdzie znajduje się ich głowny kasrbiec.. włąsnie tam prowadzi kluczyk :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:29, Budyn napisał:

Ktoś wie czemu Fajeth i jego kopacze atakują mnie gdy się do nich zbliżę? Upominam, że nie
jestem przemieniony w potworka.

Być może któregoś z nich przypadkiem raniłeś i teraz cię atakują. Czy coś mówią przed napaścią na ciebie ? Jeżeli nic im nie zrobiłeś złego (chyba ich nie okradłeś ?), to widocznie jest to bug i warto wtedy wczytać save i iść do nich jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 10:32, paweusz napisał:

> Ktoś wie czemu Fajeth i jego kopacze atakują mnie gdy się do nich zbliżę? Upominam, że
nie
> jestem przemieniony w potworka.
Być może któregoś z nich przypadkiem raniłeś i teraz cię atakują. Czy coś mówią przed napaścią
na ciebie ? Jeżeli nic im nie zrobiłeś złego (chyba ich nie okradłeś ?), to widocznie jest
to bug i warto wtedy wczytać save i iść do nich jeszcze raz.

Czasami pomaga to, jak się dużo oddali od kopalni, potem do niej wróci i wszystko będzie ok. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 10:46, Sztywny-pl napisał:

Czasami pomaga to, jak się dużo oddali od kopalni, potem do niej wróci i wszystko będzie ok.
Warto spróbować.

za zwyczja pomaga jak masz dość wysoki poziom, bo wtedy się ciebie boją, a jak jesteś słaby, to zamiast usłyszeć słów "zapomnijmy o całej sprawie" po prostu zrobią ci łomot. No ale spróbować oczywiście można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować