Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2011 o 12:39, filip1-1 napisał:

Czy da rade zagrać w gothic II na win 7 ? jeśli tak to co trzeba zrobić ?



Zainstalować i grac, przynajmniej u mnie tak dało radę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 12:41, Andrij napisał:

> Czy da rade zagrać w gothic II na win 7 ? jeśli tak to co trzeba zrobić ?


Zainstalować i grac, przynajmniej u mnie tak dało radę. ;)

bez żadnych problemów ? i jaką wersje miałeś/masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 13:14, filip1-1 napisał:

jaką wersje miałeś/masz ?


Na premierowym G2 oraz G2+NK działa bezproblemowo, po włożeniu płyty instalacyjnej zamykamy autorun, a na płytce szukamy setup.exe (o ile pamiętam). Uruchamiamy jako administrator - koniecznie. Możesz mieć problem przy większych niż standardowe rozdzielkach (można je zmienić w katalogu z grą - plik gothic.ini). Testowane na Win7 x64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znanazłem Gothica II zainstalowałem i chodzi, ale teraz kiedy jestem w górniczej dolinie przy palladynie Marcosie wyskoczył taki błąd przy wczytywaniu gry... co to jest niechce grać od początku, nie chce tracić save

20111204155206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 15:52, filip1-1 napisał:

Znanazłem Gothica II zainstalowałem i chodzi, ale teraz kiedy jestem w górniczej dolinie
przy palladynie Marcosie wyskoczył taki błąd przy wczytywaniu gry... co to jest niechce
grać od początku, nie chce tracić save


To nie jest wina zepsutego save''a ani wyłączenie dźwięku nic tu nie pomoże. Silnik gry czasami gubi niektóre pliki, najlepszym rozwiązaniem według mnie (u mnie działał w każdym razie) jest odpalenie gry od nowa, a następnie wczytanie gry. Powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 16:12, Kerethzimierz napisał:

> Znanazłem Gothica II zainstalowałem i chodzi, ale teraz kiedy jestem w górniczej
dolinie
> przy palladynie Marcosie wyskoczył taki błąd przy wczytywaniu gry... co to jest
niechce
> grać od początku, nie chce tracić save

To nie jest wina zepsutego save''a ani wyłączenie dźwięku nic tu nie pomoże. Silnik gry
czasami gubi niektóre pliki, najlepszym rozwiązaniem według mnie (u mnie działał w każdym
razie) jest odpalenie gry od nowa, a następnie wczytanie gry. Powinno być ok.

tak zrobiłem, zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

małe pytanie: co w G2 może na stałe zwiększać "cechy" (siła, zręczność, hp, mana)? - oprócz eliksirów i roślin
z tego co pamiętam to: modlitwa i datek przy kapliczkach,
zjedzenie dużej illości jabłek,
coś oprócz tego? ktoś pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 22:03, radek44564 napisał:

małe pytanie: co w G2 może na stałe zwiększać "cechy" (siła, zręczność, hp, mana)? -
oprócz eliksirów i roślin
z tego co pamiętam to: modlitwa i datek przy kapliczkach,
zjedzenie dużej illości jabłek,
coś oprócz tego? ktoś pamięta?

Z tego co pamiętam zjedzenie grzybków (chyba 50) daje +5 do many. No i jeszcze jak się Daronowi będzie składało ofiary po 50 sztuk złota (suma summarum mamy mu dać 1000) dostaniemy bonusy do siły, zręczności, życia, many i chyba 1 pkt. nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2012 o 22:47, Firefly94 napisał:

Z tego co pamiętam zjedzenie grzybków (chyba 50) daje +5 do many. No i jeszcze jak się
Daronowi będzie składało ofiary po 50 sztuk złota (suma summarum mamy mu dać 1000) dostaniemy
bonusy do siły, zręczności, życia, many i chyba 1 pkt. nauki.



Dzięki:D 3 dni temu sprzedałem ponad 100 tych małych grzybków i resztę zbytków na nowy pancerz w górniczej dolinie - szkoda jak się teraz okazało (ciężki pancerz strażnika miejskiego), ogólnie wole być magiem, ale raz na jakis czas walka wręcz też jest ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo dziwnego buga. Otóż zacząłem sobie grać od nowa, z postanowieniem bycia magiem. Przybyłem do miasta, zrobiłem trochę questów i chciałem wydać zdobyte PN na manę. Poszedłem więc do Vatrasa i patrzę - 5 pkt. many - 10 PN. O_O Wie ktoś, co zrobić, by wszystko było tak jak trzeba (tzn. 5 pkt. many - 5 PN)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 15:09, Firefly94 napisał:

Wie ktoś, co zrobić, by
wszystko było tak jak trzeba (tzn. 5 pkt. many - 5 PN)?


Dopiero gdy będziesz magiem będziesz mógł za 5 punktów nauki kupować 5 pkt many. Jeśli nie jest się magiem mana jest dwa razy droższa (z drugiej strony, po zostaniu magiem wszystkie umiejętności bojowe są dwa razy droższe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 18:42, Dotson napisał:

> Wie ktoś, co zrobić, by
> wszystko było tak jak trzeba (tzn. 5 pkt. many - 5 PN)?

Dopiero gdy będziesz magiem będziesz mógł za 5 punktów nauki kupować 5 pkt many. Jeśli
nie jest się magiem mana jest dwa razy droższa (z drugiej strony, po zostaniu magiem
wszystkie umiejętności bojowe są dwa razy droższe).

Srlsy? Cholercia, nie wpadłbym na to. :D W każdym razie - dziękuję. A ja myślałem, że doskonale Gothika znam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, mam mały problem z gothicem 2 NK. Gdy go włączam wyskakuje że nie może odszukać ścieżki dźwiękowej, jakby się nie zainstalowała.

PONOWNA INSTALACJA NIE DZIAŁA!!!

Może ma ktoś jakiś pomysł jak pozbyć się problemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zauważyłem, że Gothic nie uruchamia się jeżeli komputer nie jest podłączony do internetu, co prawda proces gry widnieje w Managerze ale sama gra uruchamia się dopiero po połączeniu z siecią.

U was też tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 18:40, Smileyer napisał:

Witam.
Zauważyłem, że Gothic nie uruchamia się jeżeli komputer nie jest podłączony do internetu,
co prawda proces gry widnieje w Managerze ale sama gra uruchamia się dopiero po połączeniu
z siecią.

U was też tak jest ?

Hmm nie powinno tak być,że G2 potrzebuje połączenia do neta. To domena gier od 2010 roku ;p więc to nie oto chodzi. U mnie normalnie jak ne ma neta gra śmiga jak ta lala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować