Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 20:01, MaxLuis napisał:

ok dzieki :) a mam jeszcze jedno pytanie .. gdzie znajduje sie ta Gildia zlodzieji? bo chcialbym
nauczyc sie o twierac skrzynki wytrychem a nie wiem u kogo i gdzie.

Musisz najpierw pójść do kupca Jory na targowisku i on powie, że został okradziony. Na targowisku stoi Rengaru podchodzisz do Niego i oskarżasz o kradzieć i zaczyna uciekać. Jak go dogonisz to potem skarżysz na Niego u Lorda Andre. Wtedy w tawernie Kardiffa dowiesz się, że czeka ktoś na Ciebie za sklepem rybnym Halvora. Jest to gościu, który chce Cię zabić za Rengaru. Zabijasz go i zabierasz mu klucz. Następnie idziesz tam jak jest Lares i idziesz tak po krawędzi tam gdzie jest Jack. Idziesz tak do końca prosto jak się da i następnie siup do wody i kawałek podpływasz i masz wejście do kanału gdzie jest gildia złodzieji. Umiejętności otwierania zamków możesz nauczyć się również u stolarza Thorbena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 20:01, MaxLuis napisał:

ok dzieki :) a mam jeszcze jedno pytanie .. gdzie znajduje sie ta Gildia zlodzieji? bo chcialbym
nauczyc sie o twierac skrzynki wytrychem a nie wiem u kogo i gdzie.


Jak znaleźć gildie masz napisane. Jak już tam trafisz, naucz się "Kradzieszy kieszonkowej" bardzo przydatna umiejętność. Warto sobie ją przyswoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:17, Kukowsky napisał:

> kolejne pytanie z mojej strony :D przeszedłem juz czwarty akt i zaczynamy piaty , dobra
teraz
> do rzeczy gdzie jest Dwór I..... coś tam gdzie trzeba zabic mistrza smoków ( czy cóś w
tym
> stylu ) ?
W dworze Irdorath znajdziesz się dopiero w następnym rozdziale. W tym rozdziale masz załatwić
odpowiedni środek transportu i osoby żeby móc tam wyruszyć. Nie chce Ci psuć zabawy, więc powiem,
że najpierw udaj się do wieży Xardasa

Dobra juz sie zapakowałem na statek byłem u Xardasa rozaliłem demony , Lester dał mi list ale jak wyruszyć statkiem do dworu ? (mam zbroje ) (mam załoge )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:04, barteg napisał:

Dobra juz sie zapakowałem na statek byłem u Xardasa rozaliłem demony , Lester dał mi list ale
jak wyruszyć statkiem do dworu ? (mam zbroje ) (mam załoge )

A kapitana masz? Jeśli tak to idź prześpij się do kajuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:05, Kukowsky napisał:

> Dobra juz sie zapakowałem na statek byłem u Xardasa rozaliłem demony , Lester dał mi list
ale
> jak wyruszyć statkiem do dworu ? (mam zbroje ) (mam załoge )
A kapitana masz? Jeśli tak to idź prześpij się do kajuty...

Mam jacka !! do kiedy mam sie przespac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:10, barteg napisał:

> > Dobra juz sie zapakowałem na statek byłem u Xardasa rozaliłem demony , Lester dał
mi list
> ale
> > jak wyruszyć statkiem do dworu ? (mam zbroje ) (mam załoge )
> A kapitana masz? Jeśli tak to idź prześpij się do kajuty...
Mam jacka !! do kiedy mam sie przespac ??


przespać możesz się kiedy chcesz tylko musisz mieć klucz do kajuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nim najlepiej :p stupid joke.

Na statku jest kajuta. łątwo ją znaleźć gdyż ma zamknięte drzwi otwierasz je i odrazu włącza sie filmik ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:15, olki77 napisał:

Z nim najlepiej :p stupid joke.

Na statku jest kajuta. łątwo ją znaleźć gdyż ma zamknięte drzwi otwierasz je i odrazu włącza
sie filmik ::P

Mozesz mi powiedziec gdzie dokładniej jest ta kajuta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:10, barteg napisał:

Mam jacka !! do kiedy mam sie przespac ??

Jak już załadowałeś się z załogą na statek to otrzymałeś od Jacka klucz do pokoju kapitana. Idziesz od wejścia na statek na lewo po schodach w górę i tam do pokoju i znajdziesz zamknięte dzwi otwierasz je i idziesz w stronę łóżka i wtedy pojawi się wczytywanie następnego rozdziału. Nie wiem czy dobrze powiedziałem lokalizację pokoju, ale szukaj w każdym razie drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:01, hunter22 napisał:

> ok dzieki :) a mam jeszcze jedno pytanie .. gdzie znajduje sie ta Gildia zlodzieji? bo
chcialbym
> nauczyc sie o twierac skrzynki wytrychem a nie wiem u kogo i gdzie.

Jak znaleźć gildie masz napisane. Jak już tam trafisz, naucz się "Kradzieszy kieszonkowej"
bardzo przydatna umiejętność. Warto sobie ją przyswoić...

kradziesz kieszonkowa jest bardzo dobra i przydatna ale aby okrasić niektórych potrzeba dużo zręcznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 16:27, cinus` napisał:

a to bardzo przepraszam, dziewczyny w tematach o Gothicu to rzadkość, więc jakoś tak wyszło
;) w każdym bądź razie od tej pory będę pamiętał :)

A nie szkodzi ;) Każdemu może się pomylić, zwłaszcza jak mówisz - jeśli dziewczyny w takich tematach to rzadkość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:23, olki77 napisał:

Tam gdzie jest twój kapitan . I na tym piętrze jest ta kajuta , gadałęs już z Jackiem ?

Dobra już przeszdłem gre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZE! Dwie kopalnie podały mi ilość rudy a tyh koło lodowego jeziora wywiało !Gdzie mam ich szukać bo nie mam trzeciego raportu.Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:17, iwan1 napisał:

CZE! Dwie kopalnie podały mi ilość rudy a tyh koło lodowego jeziora wywiało !Gdzie mam ich
szukać bo nie mam trzeciego raportu.Pomocy

Tak jak jest chatka Cavalorna (była jego w gothic1) jest Marcos. Nie ma on rudy, wyśle cię dalej. Bo ktoś inny pilnuje rudy (nie powiem kto). Będzie to jaskinia koło takiej zrujnowanej wieżyczki. Przed wejściem do niej będą leżeć martwi
paladyni, których będą jeść wilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:17, iwan1 napisał:

CZE! Dwie kopalnie podały mi ilość rudy a tyh koło lodowego jeziora wywiało !Gdzie mam ich
szukać bo nie mam trzeciego raportu.Pomocy

wiesz gdzie jest chata cavalorna? za nią jest jaskinia a w niej marcos ze skrzyniami rudy jak otworzysz drzwi w jaskini to będzie tam też dobry miecz półtoraręczny 58dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:23, paweusz napisał:

> CZE! Dwie kopalnie podały mi ilość rudy a tyh koło lodowego jeziora wywiało !Gdzie mam
ich
> szukać bo nie mam trzeciego raportu.Pomocy
Tak jak jest chatka Cavalorna (była jego w gothic1) jest Marcos. Nie ma on rudy, wyśle cię
dalej. Bo ktoś inny pilnuje rudy (nie powiem kto). Będzie to jaskinia koło takiej zrujnowanej
wieżyczki. Przed wejściem do niej będą leżeć martwi
paladyni, których będą jeść wilki.

a marcos ma rude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak chcecie pisać na porządnym forum o serii o Gothic to wchodźcie tu http://www.*********.pl/forum/
Extra forum!!!!!!!Dla żółtodziobów żeby się radzić i dla wyjadaczy żeby komuś radzić.NIECH ŻYJE GOTHIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 15:05, raziel81 napisał:

Ludzie jak chcecie pisać na porządnym forum o serii o Gothic to wchodźcie tu http://www.xxxxxx.phx.pl/forum/
Extra forum!!!!!!!Dla żółtodziobów żeby się radzić i dla wyjadaczy żeby komuś radzić.NIECH
ŻYJE GOTHIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Regulanin tego forum zabrania zamieszczania tego typu reklam. Więc na przyszłość proszę o zaprzestanie takich działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować