Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2006 o 15:15, Błoniak napisał:

jak przejść przez te gazowe pułapki w dworze irdorath

wyjdz na chwilie z pomieszczenia a pózniej gaz opadnie ( nie wiem czy o to ci chodzi ) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:24, Błoniak napisał:

> CZE! Dwie kopalnie podały mi ilość rudy a tyh koło lodowego jeziora wywiało !Gdzie mam
ich
> szukać bo nie mam trzeciego raportu.Pomocy
wiesz gdzie jest chata cavalorna? za nią jest jaskinia a w niej marcos ze skrzyniami rudy jak
otworzysz drzwi w jaskini to będzie tam też dobry miecz półtoraręczny 58dmg

O''K .A byłem tam ze sto razy i nie zajarzyłem że z styłu jest laskinia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 11:05, Błoniak napisał:

słyszeliście może o tym że poszukiwacze to byli sekciarze?


nom, z tego co pamiętam to Lester coś o tym wspominał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Jestem nowiscjuszem i pytam pyrlana (czy jak mu tam) czy mogę dostać się do lorda hagena a on mówi że jak będę magiem to wtedy .Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 11:05, cinus` napisał:

> słyszeliście może o tym że poszukiwacze to byli sekciarze?

nom, z tego co pamiętam to Lester coś o tym wspominał ;)

słyszałem że jak jest sie magiem ognia to sie o tym dowiadujemy choć nigdy nie grałem magiem bo wedłóg mnie to najnudniejsza gildia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 11:07, Błoniak napisał:

słyszałem że jak jest sie magiem ognia to sie o tym dowiadujemy


a ego to nie wiem, grałem wszystkimi gildiami, więc już dokładnie nie pamiętam, ale to nie wykluczone, że prawdą jest to co mówisz, jak się grało magiem to było kilka questów związanych z poszukiwaczami.

Dnia 17.07.2006 o 11:07, Błoniak napisał:

choć nigdy nie grałem magiem bo wedłóg mnie to najnudniejsza gildia


w podstawce magiem gra się najłatwiej, natomiast już w dodatku jest to zdecydowanie najtrudniejsza gildia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 11:07, Błoniak napisał:

słyszałem że jak jest sie magiem ognia to sie o tym dowiadujemy choć nigdy nie grałem magiem
bo wedłóg mnie to najnudniejsza gildia


W G2 poziom trudności nie jest zbyt wysoki (jak dla mnie), w G2 granie magiem nie jest trudne. No ale granie magiem w G2 Noc Kruka to już cięższa sprawa (choć nie aż tak ciężka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm pisze się Pyrokar, ale każdy może się pomylić a mag ognia wcale nie jest najtrudniejszą gildią na początku tylko są problemy za to póżźniej jak przyswoisz czary to mało kto ci podskoczy na dystans wszystkicj łojisz i się nieczego nie obawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 11:07, slawek 03 napisał:

Mam pytanie.Jestem nowiscjuszem i pytam pyrlana (czy jak mu tam) czy mogę dostać się do lorda
hagena a on mówi że jak będę magiem to wtedy .Co mam robić?


musisz wykonać wszystkie zadania jakie możesz wypełnić w klasztorze będąc nowicjuszem, a następnie przejść próbę ognia, wtedy zostajesz magiem ognia i będziesz mógł porozmawiać z Lordem Hagenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 11:07, slawek 03 napisał:

Mam pytanie.Jestem nowiscjuszem i pytam pyrlana (czy jak mu tam) czy mogę dostać się do lorda
hagena a on mówi że jak będę magiem to wtedy .Co mam robić?


No to musisz nim zostać (magiem). W tym celu musisz przejść próbe ognia (przed tym zalicz wszystkie zadania nowicjusza). Idź do klasztornej biblioteki, w jednej z ksiązej jest napisane o tej próbie. Jak juz poczytasz, pogadaj z magami, szczególnie z Pyrokarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 11:13, slawek 03 napisał:

Ile mam wykonać?


dokładnie to nie pamiętam ile tam ich było, w każdym bądź razie nie dużo, musisz popytać się wszystkich obecnych w klasztorze i niektórzy dadzą Ci questy do wypełnienia, jak je wypełnisz to idź do Parlana, a on da Ci klucz do biblioteki, tam będzisz musiał przeczytać którąś z ksiąg aby móc uaktywnić zadanie z próbą ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze :) ja jak byłe mniejszy i nie umialem grać w gry to grałem na kodach bo inaczej nie było przyjemnośći ale na szczęście jeszcze wtedy nie słyszałem o gothicu więc w niego nie grałem na kodach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanko posiadam gre Gothic 2 ,ale ledwo mi starczylo miejsca na dysku zeby ja zainstalowac....:( czy musze instalowac Gothic 2 zeby pograc w ''Noc Kruka"czy to jest wymagane .Za szybka odpowiedz z Góry dziekuje Martin!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:21, cubemartin napisał:

Witam! Mam pytanko posiadam gre Gothic 2 ,ale ledwo mi starczylo miejsca na dysku zeby ja
zainstalowac....:( czy musze instalowac Gothic 2 zeby pograc w ''Noc Kruka"czy to jest wymagane
.Za szybka odpowiedz z Góry dziekuje Martin!!:D

Tak,niestety musisz mieć obie gry zainstalowane,by zagrać w dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować