Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2006 o 11:45, Bezimieny130 napisał:

Mam pytanie Jakie potwory sa w szustym rozdziale.Bo zabardzo nie wiem

Ogólnie? Trochę orków i jaszczuroludzi, 2 smoczki, troll i poszukiwacze. Chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktoś ma jakiegoś patha lub cracka aby kody działały bo robie wszystko zgodnie z instrykcją i pod koniec zam,iast konsoli pojawia się dziennik zadań pomocy!!!(gothic II)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 13:24, wojtósio napisał:

Czy moze ktoś ma jakiegoś patha lub cracka aby kody działały bo robie wszystko zgodnie z instrykcją
i pod koniec zam,iast konsoli pojawia się dziennik zadań pomocy!!!(gothic II)

Nie preferujemy tu cracków. Podaczs gry klikasz "B" i pokazuję się twoje statystyki i umiejętności, piszesz wtedy MARVIN i znowu "B". Teraz kody powinny działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 11:50, Remember_The_Name napisał:

> Mam pytanie Jakie potwory sa w szustym rozdziale.Bo zabardzo nie wiem
>
Ogólnie? Trochę orków i jaszczuroludzi, 2 smoczki, troll i poszukiwacze. Chyba tyle :)


Zapomniałeś dodać szkieletów... Klucznika, szkieletów goblinów, zombie i demonów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 14:33, XMANIA napisał:

> > Mam pytanie Jakie potwory sa w szustym rozdziale.Bo zabardzo nie wiem
> >
> Ogólnie? Trochę orków i jaszczuroludzi, 2 smoczki, troll i poszukiwacze. Chyba tyle :)


Zapomniałeś dodać szkieletów... Klucznika, szkieletów goblinów, zombie i demonów :P


I jeszcze jak nie masz litości to człowiek SPOILER (pedro) /SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 19:00, paweusz napisał:

Co to ma być ? Teleturniej z cyklu "Kogo zabijesz w VI Akcie" :D ? Kurczę, graj człowieku,
a się dowiesz, na tym polega cała przyjemność.


No tu masz rację jak byśmy znali fabułe i co nas napotka to by nie było żadnej przyjemności z grania więc powoli sami do wszystkiego dochodźmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem w 3 rozdziale jestem najemnikiem i Lee zlecil mi zatrudnic sie u sedziego. po przyniesieniu mu swietego mlota sedzia hce zebym zabil czlowieka na litere M nie pamietam jak sie nazywa,uciekli gdzies w strone xardasa, owszem w jednej z jaskin gdzie byli wczesniej bandyci bylo pare osob ale nei byl otego kogo mialem zabic, to w taki mrazie gdzie on jest??? pomoze mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:14, danzelmario napisał:

uciekli gdzies w strone xardasa, owszem w jednej z jaskin gdzie byli wczesniej
bandyci bylo pare osob ale nei byl otego kogo mialem zabic,


powinieneś z tymi bandytami pogadać wcześniej i wtedy dali by Ci informacje gdzie masz go szukać

Dnia 27.07.2006 o 22:14, danzelmario napisał:

to w taki mrazie gdzie on jest???


poszukaj na farmie Onara, powinien on stać niedaleko Corda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(gothic II) jestek w drugim rożdziale lecz niewiem co robić w kopalni gdzie są same pełzacze?? bo znalazłem jakąś liste otym że "diego został w ysłany z rudą i dwoma rycerzami" czy jakoś tak co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i musisz znaleść Diego bo masz questa dowiedzieć się ile rudy wydobyli w każdej z tzrech kopalń i musisz znaleść tych ziomów z kopalni i dowiedzieć się ile mają rudy :) więc szukaj :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz mapke, powinna ci pomóc...
Popatrz gdzie jest Diego. Nie powieneś mieć problemów z trafieniem do niego. Kopalnie opróżnij ze skarbów, weź list pogadaj z Diego i misja powinna być zaliczona, nie zapomnij o 2 innych paladynach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować