Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Jest w sekcji:

[INTERNAL]

idComputerName=ROBEN-W7SSD
idUserName=RobeN
gameStartFailed=0
gameAbnormalExit=0
gameStarts=1
soundProviderIndex=0
soundSampleRateIndex=0
soundSpeakerIndex=0
texDetailIndex=1
gamePath=
playerInstanceName=
gameScript=
logStatistics=0
extendedMenu=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 15:34, RobeN napisał:

Jest w sekcji:

[INTERNAL]

idComputerName=ROBEN-W7SSD
idUserName=RobeN
gameStartFailed=0
gameAbnormalExit=0
gameStarts=1
soundProviderIndex=0
soundSampleRateIndex=0
soundSpeakerIndex=0
texDetailIndex=1
gamePath=
playerInstanceName=
gameScript=
logStatistics=0
extendedMenu=1


Wszystko przejrzałem i tego nie widzę. Czy to nie jest w Gothic 2:NK? Ja wgrałem standardową wersję Gothic 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawiałeś to w G2:NK? Mimo wszystko dzięki za pomoc. Wgram sobie za jakiś czas Noc Kruka i tam spróbuje to zrobić. Najwyżej pogram z paskiem u góry i bez hp przeciwników hehe. Trochę dziwnie tak się bić z orkami czy smokami.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maksymalną rozdzielczość ustawiłem już wcześniej, szukałem pomocy co można jeszcze zrobić, ale G2 jest jednak starsze od G2:NK trochę i pewnie temu nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 18:29, popcorn napisał:

Ustawiałeś to w G2:NK? Mimo wszystko dzięki za pomoc. Wgram sobie za jakiś czas Noc Kruka
i tam spróbuje to zrobić. Najwyżej pogram z paskiem u góry i bez hp przeciwników hehe.
Trochę dziwnie tak się bić z orkami czy smokami.:D

Wiesz, jakoś nie bardzo rozumiem, o co właściwie chodzi. mam monitor iiyama ProLite E2607WS i to już tak dawno, że na dobrą sprawę nie wiem, ile ma lat. Może 5, może 7, a moze nawet 8. Grałem daaawno w Gothic''a 1, w Gothic''a 2 i w Noc Kruka, ale ostatnio przez parę miesięcy tłukłem w nie znowu. Faktycznie, najwyższa rozdzielczość dostępna w Nocy Kruka, to 1600x1200, ale czy to była rozdzielczość 800x600, czy wyższa, to obraz zajmował całą powierzchnię monitora. I, tak naprawdę, jedyną różnicą, którą dostrzegałem, była wielkość liter. ak, że nie wiem, o co chodzi z tym czarnym paskie. Chyba, że ileś tam lat temu zmieniłem coś w ustawieniach gry, ale nie powinno to na nic wpływać, bo obie gry odinstalowałem dawno temu i zainstalowałem ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma 1920x1080 ale ustawił w grze 1600x1200 - w takim wypadku sterownik przeskalowuje obraz w taki sposób, by zmieścił się na ekranie - przez co mogą pojawiać się pasy na górze i dole bądź po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 22:21, RobeN napisał:

Kolega ma 1920x1080 ale ustawił w grze 1600x1200 - w takim wypadku sterownik przeskalowuje
obraz w taki sposób, by zmieścił się na ekranie - przez co mogą pojawiać się pasy na
górze i dole bądź po bokach.


Pasek u góry ekranu jako tako da się znieśc, ale bicie przeciwników na czuja jest nie typowe. Dobrze, że przynajmniej Bezimienny ma pasek życia.:) Może kiedyś jak mi się zachce grać w samą klasykę, to wtedy wgram na jakiś czas pocziwego XP. Na ten moment jednak nie widzę sensu. Dużo troche starszych gier myślę, że bez problemu pójdzie na Windowsie 8 i 1920*1080 (chociażby Titan Quest). Gdzieś już na forum pisałem, ale nawet Mafia 1 działała stabilnie, a Max Payne 1 i 2 nie chcą się, w ogóle uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, głównie z ciekawości. Jak działa Gothic 2 na nowszych systemach? Gram aktualnie w jedynkę i zdarzają się crashe co jakiś czas, co jest irytujące pomimo, że wiem, że jest to normalne dla tej gry. Dlatego jestem ciekawy czy w dwójce również będę musiał przymknąć na to oko czy może gra się już bardziej komfortowo? Mój system to win 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 17:40, Evertsen_Dante napisał:

Ja na win 7 nie miałem żadnych problemów z żadną grą z serii.


Nigdy Ci się jedynka nie crashowała? Mnie czasem przy wczytywaniu, albo podczas gry (ale bardzo rzadko) wyrzuci do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 17:56, Bezi_113 napisał:

No to gra skończona. Udało mi się w końcu zrobić to magiem, bo paladynem i łowcą smoków
łącznie przeszedłem grę już 9 razy :D

ale musiał być kosior :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 18:20, Accid napisał:

> No to gra skończona. Udało mi się w końcu zrobić to magiem, bo paladynem i łowcą
smoków
> łącznie przeszedłem grę już 9 razy :D
ale musiał być kosior :D

Nic specjalnego tylko Fala Śmierci, Tchnienie Śmierci i Święty Pocisk.
No i Wypędzenie Ożywieńca, które, zonk, działa na Smoka Ożywieńca :D
Ożywieniec ożywieńcem ale jest jednak ostatecznym bossem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. chciałem was spytać czy macie jakieś wypróbowane sposoby na to aby gra działała lepiej na Windowsie 7. Mam niestety taką sytuację, że ogólnie chodzi w porządku, ale kiedy tylko stanę w porcie i spojrzę na miasto klatki spadają drastycznie (do ok 20) i jest to dość uciążliwe. Próbowałem już paru sposobów czy to z internetu czy trybów zgodności i nic nie pomaga. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, raczej niż nie zrobisz. Gothic 2 chodzi dobrze na średnim sprzęcie (w sumie na dzisiejsze standardy to bardzo słabym) na średnich ustawieniach. Ja mam to samo - potrafi spaść ze 100 do 20 klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować