Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2006 o 21:04, wojtósio napisał:

> > jaki ?
> Nie wiem poszukaj na Gothic site moze tam jest
z gothic site mam ale niewiem jak go urzywać

Ja tez nie wiem bo nie instaluje modów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 23:24, SwenG napisał:

Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie nauczyć się otwierania zamków ? W mieście stolarz nie chce
mnie nauczyć :/

Oddaj dłóg Gritty dla Matteo wtedy Ciebie nauczy a jak nie darady już to w gildii złodzieji nauczy Ciebie chyba Kashia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 23:24, SwenG napisał:

Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie nauczyć się otwierania zamków ? W mieście stolarz nie chce
mnie nauczyć :/

Plus musisz iść po błogosławieństwo do 2 magów (nie powiem jakich - sam poszukaj :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 23:24, SwenG napisał:

Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie nauczyć się otwierania zamków ? W mieście stolarz nie chce
mnie nauczyć :/


Nie chce ciebie uczyć bo prawdobodobnie nie wykonałeś zadania dla Matheo - musisz pomóc córce Thorbena i oddać za nią dług, wtedy Thorben stwierdzi, że równy z ciebie gość i nauczy cię otwierania zamków. Oczywiście będziesz mu musiał zapłacić - 200 szt. zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:52, Cossack777 napisał:

> Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie nauczyć się otwierania zamków ? W mieście stolarz nie
chce
> mnie nauczyć :/

Nie chce ciebie uczyć bo prawdobodobnie nie wykonałeś zadania dla Matheo - musisz pomóc córce
Thorbena i oddać za nią dług, wtedy Thorben stwierdzi, że równy z ciebie gość i nauczy cię
otwierania zamków. Oczywiście będziesz mu musiał zapłacić - 200 szt. zł.

Czyli w sumie 300 sz. Tyle samo co w gildii, myślałem, że będzie taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie! Nie trzeba oddawać długu ZA Grittę (zresztą siostrzenicę, nie córkę Thorbena ;) , wystarczy odpowiednio z nią zagadać i sama da Wam 100 sztuk złota. I wtedy SwenG zapłacisz 200 a nie 300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 12:22, SwenG napisał:

Czyli w sumie 300 sz. Tyle samo co w gildii, myślałem, że będzie taniej ;)


Niestety takie jest życie w Khorinis :-), w końcu Thorben do bogatych nie należy i ma długi i Lehmara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wtedy chyba nie amsz co liczyć na nauke otwierania zamków :) a na farmie Onara ktoś nie uczy tej umiejętności ??? ja pamiętam, że sie nauczyłem ale na pewno nie w gildii złodzieji i nie u Thorbena więc gdzieś jeszcze ktoś uczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 12:24, Remember_The_Name napisał:

Panowie, Panowie! Nie trzeba oddawać długu ZA Grittę (zresztą siostrzenicę, nie córkę Thorbena
;) , wystarczy odpowiednio z nią zagadać i sama da Wam 100 sztuk złota. I wtedy SwenG zapłacisz
200 a nie 300 :)


A tu sorry - coś mi się pogibało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jeśli zagadasz potem z Thorbenem i powiesz, że ona miała przy sobie 100 sztuk i powiesz mu, że oddasz je Matteo''wi to on powie, że wpędzasz go w kłopoty, ale spłacasz przynajmniej dlugi Gritty :D

Nie obrazi się :) Ani nie powie, że nie jesteś honorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 12:26, Cossack777 napisał:

No dobra, ale z tego co pamiętam to wtedy się obrazi na ciebie, a Thorben stwierdzi, że nie
jesteś honorowy i nie pomogłeś kobiecie w potrzebie


nie, jeśli zagadsz z Grittą tekst o sprzedaniu jej gratów to ona daje Ci kasę i wtedy Thorben, mówi coś w stylu, że ona go chyba oszuała, bo mówiła mu, że nie ma ona pieniędzy, w każdym bądź razie Thorben potem bez problemów uczył otwierania zamków za 200 złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 12:43, Pawian2 napisał:

witam czy na tym kompie pójdzie Gothic 2
AMD SEMPRON 2800MHZ+
768DDR
RADEON 9600 PRO 256 MB
120 GB HDD
WIN XP PROFESSIONAL.
Proszę o odpowiedź.


Pójdzie bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować