Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

MOżesz wziąść też Torlofa tylko on każe otworzyć brame do zamku w górniczej dolinie :) ale jest też jeden w klasztorze tylko, żeby go Pyrokar puścił będziesz musiał zabić demony z wieży Xardasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, jak już coniektórym mówiłem na ircu znalazłem w G2 błąd. Co śmieszniejsze ten błąd jest dokładnie takiego samego typu jak w Gothicu 1. Przy smażeniu w G1 ilość surowego mięsa się podwajała w G2 nie do końca poprawili ten błąd i może ilość się nie podwaja ale można sobie smażyć ile dusza zapragnie a mięsa nie ubywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 08:46, SwenG napisał:

można sobie smażyć ile dusza zapragnie a mięsa nie ubywa ;)

Dziwne, bo ja nigdy takiego błędu nie miałem. Mięso sie kończyło i było go tyle samo po usmażeniu ile surowego wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 09:03, Abi Dalzim napisał:

> można sobie smażyć ile dusza zapragnie a mięsa nie ubywa ;)
Dziwne, bo ja nigdy takiego błędu nie miałem. Mięso sie kończyło i było go tyle samo po usmażeniu
ile surowego wcześniej...

Miałeś, miałeś, tyle, że nie użyłeś. Różnica polega na tym że ja nie znałem interface-u i podchodziłem inaczej do Gothica niż normalni gracze ;) Dla mnie nie było oczywiste, że podnoszenie to użyj + góra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem gdy gdy garm w gre co pewien czs ona się wyłącza i pojawia się okno z napisem "ACCESS VIOLATION" i gdy wyłącze to okno trzeba uruchamiać ponownie gre czy istnieje taki patch który by temu zapobiekł czy co w tym stylu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 18:44, wojtósio napisał:

mam problem gdy gdy garm w gre co pewien czs ona się wyłącza i pojawia się okno z napisem "ACCESS
VIOLATION" i gdy wyłącze to okno trzeba uruchamiać ponownie gre czy istnieje taki patch który
by temu zapobiekł czy co w tym stylu ???


niestety, nie ma patcha żadnego, jedyne co mozesz zrobić to zmniejszyć troche detale i zasięg widzenia, bo takie coś głównie pojawia się jeśli ma się ustawione zbyt wysokie detale w stosunku do wydajności kompa, (podawaj następnym razem konfigurację swojego kompa, bo wtedy lepiej będzie można Ci pomóc) dobrze by było abyś dysk zdefragmntował, jeśli dawno tego nie robiłeś, może to troszeczke przyśpieszyć grę i sprawić, że rzadziej będzie się wieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można zrobić jakieś tytonie oprócz grzybowego i ziołowego? Komu można dać ziołowy? Grzybowy dałem Darowi. Umiem ważyć wszystkie mikstury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:41, Błoniak napisał:

Czy można zrobić jakieś tytonie oprócz grzybowego i ziołowego? Komu można dać ziołowy? Grzybowy
dałem Darowi. Umiem ważyć wszystkie mikstury


Zmieszaj z miodem, a temu gościowi od przepowiedni się spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 22:02, Błoniak napisał:

> Możesz zrobić miodowy i dać temu gostkowi od przepowiedni

A jeszcze jakiś?


Ten mu się najlepiej spodoba i będzię chciał więcej takich, inne nie podejdą pod jego smak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 22:02, Błoniak napisał:

A jeszcze jakiś?

Jeszcze grzybowy zrobic mozna ale i tak mu sie nie spodoba :/
Tylko miodowy od Ciebie weźmie :)
Chyba jeszcze jeden był ale z czego to juz nie wiem, zioła poszukaj u sprzedawców jak chcesz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Takie mam pytanie- potrzebuję kasy na łapówe dla zakonu i chcę sie nauczyć zbierania trofeów ze zwierząt. Wie ktoś może kto tego uczy?
I kolejne- co muszę zrobić żeby zaliczyło mi questa bandyci na farmie Lobarta? Wybiłem ich już, ale jakoś mi questa nie odhacza, Lobart ani Andre nie chce o tym ze mną gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 11:44, wojtósio napisał:

sorry może ktoś niewie kiedy dostaje się : ciężki pancerz strazy i pancerz paladyna??


Ciężki pancerz straży będziesz mógł kupić za całkiem niemałą sumkę w Górniczej Dolinie. A zbroję paladyna dostaniesz, gdy... zostaniesz paladynem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować