Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 21:42, cybekziom napisał:

Mam znowu problem!!!Gothic zainstalowany.I otwieram go pisze:prosze czekać...wczytywanie...I
tak czekam.Nie załadowało sie (płyta 3 jest włorzona)w końcu wciskam ctrl+alt+delete pisze
gothic II (nie odpowiada) a ja załamany nie wiem co zrobić :[ Czy to wina mojego komputera???Czy
może to wina płyty???A może mój komputer jest za słaby na Gothica II.Ale jeżeli by był za słaby
do gra powinna sie otworzyć lecz zacinać.Czekam na szybką i pomocną odpowiedź.


Mówiłem że masz niestety za słaby komputer. Przydałoby się minimum 256M i procesor spełniający wymagania zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 21:28, cinus` napisał:

> Czy wie ktoś gdzie znajde Maroka, który zleci mi pomodlenie się w intencji Paladynów??


hmm maga o tym imieniu nie znam, ale to chyba chodzi o tego który stoi w klasztorze przed komnatą
z kapliczką Innosa.

Jak masz poradnik(XKN) to zobacz w wersji elektronicznej poradnik str 10 ,,MODLITWA ZA PALADYNÓW"(zad.27):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 23:05, Vasilli napisał:

> > Czy wie ktoś gdzie znajde Maroka, który zleci mi pomodlenie się w intencji Paladynów??

>
>
> hmm maga o tym imieniu nie znam, ale to chyba chodzi o tego który stoi w klasztorze przed
komnatą
> z kapliczką Innosa.
Jak masz poradnik(XKN) to zobacz w wersji elektronicznej poradnik str 10 ,,MODLITWA ZA PALADYNÓW"(zad.27):))

A mi sie wydawało ze to mag IZGAROTH (tak sie to chyba pisze) ten koło pomnika inosa koło klasztoru przed mostem zleca to zadanie ale magiem grałem dawno moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dawno przeszłem do drugiego rozdziału i zastanawiam się który poziom powiniene mieć zeby poradzic sobie w górniczej dolinie.

ps:ile jest misji nie opisanych w poradniku który jest na komputeze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 13:54, albinskia napisał:

nie dawno przeszłem do drugiego rozdziału i zastanawiam się który poziom powiniene mieć zeby
poradzic sobie w górniczej dolinie.

Na upartego poradzisz sobie na 6-7 ;) Potrzebne są zwoje przemiany, mikstury szybkości i trzeba zwinąć runę teleportacji do zamku z budynku gdzie jest Milten. Ale uciekanie przed jaszczurami mi się nie uśmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 13:57, fanfilmu.pl napisał:

> nie dawno przeszłem do drugiego rozdziału i zastanawiam się który poziom powiniene mieć
zeby
> poradzic sobie w górniczej dolinie.
Na upartego poradzisz sobie na 6-7 ;) Potrzebne są zwoje przemiany, mikstury szybkości i trzeba
zwinąć runę teleportacji do zamku z budynku gdzie jest Milten. Ale uciekanie przed jaszczurami
mi się nie uśmiecha :)


a jakie powinienem mieć statystyki?dużo tych orków tam jest na począ tkui silne są,walczyłem z zwiadowcą wygrałem bez trudo i z elite przegrałem bez trud stąt moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:03, albinskia napisał:

a jakie powinienem mieć statystyki?dużo tych orków tam jest na począ tkui silne są,walczyłem
z zwiadowcą wygrałem bez trudo i z elite przegrałem bez trud stąt moje pytanie.

A kim jesteś? Właściwie to w 2 rozdziale z orkami się nie walczy, chyba że jesteś magiem lub masz super-hiper postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:07, fanfilmu.pl napisał:

> a jakie powinienem mieć statystyki?dużo tych orków tam jest na począ tkui silne są,walczyłem

> z zwiadowcą wygrałem bez trudo i z elite przegrałem bez trud stąt moje pytanie.
A kim jesteś? Właściwie to w 2 rozdziale z orkami się nie walczy, chyba że jesteś magiem lub
masz super-hiper postać :)


bo ja mam najemnika 9lev kowal 250 zdrowia 70 siły 45%lub35% walki mieczem jednorencznym i półtora ręczny miecz i zjakieś 10syś monet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:16, albinskia napisał:

bo ja mam najemnika 9lev kowal 250 zdrowia 70 siły 45%lub35% walki mieczem jednorencznym i
półtora ręczny miecz i zjakieś 10syś monet.

Przydałyby się jakieś bronie dystansowe :) Kusza Dragomira 25 zręczności 40 obrażeń. Na początek dobra. Co prawda są tacy, co kusz lub łuków używają tylko do przełączników, ale ja jednak wolę ich używać. Przydają się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:20, fanfilmu.pl napisał:

> bo ja mam najemnika 9lev kowal 250 zdrowia 70 siły 45%lub35% walki mieczem jednorencznym
i
> półtora ręczny miecz i zjakieś 10syś monet.
Przydałyby się jakieś bronie dystansowe :) Kusza Dragomira 25 zręczności 40 obrażeń. Na początek
dobra. Co prawda są tacy, co kusz lub łuków używają tylko do przełączników, ale ja jednak wolę
ich używać. Przydają się ;)


mam lekką kusze 25zrenczności 40 obrazen ale nie wiem czy inwestować w umiejentności stzelania z kuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:24, albinskia napisał:

mam lekką kusze 25zrenczności 40 obrazen ale nie wiem czy inwestować w umiejentności stzelania
z kuszy

Inwestować. Potem możesz ruszać do Doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:24, albinskia napisał:

mam lekką kusze 25zrenczności 40 obrazen ale nie wiem czy inwestować w umiejentności stzelania
z kuszy

A ja bym najpierw radził podkręcić sobie nieco miecze jednoręczne, chociaż na 60%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że strażnikiem miejskim trudniej grać na początku(wolniej sie poziomy zdobywa). Grałem już najemnikiem i było o wiele więcej questów do zrobienia.
Co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:30, deih napisał:

Wydaje mi się że strażnikiem miejskim trudniej grać na początku(wolniej sie poziomy zdobywa).
Grałem już najemnikiem i było o wiele więcej questów do zrobienia.
Co Wy o tym sądzicie?


pierwszym razem grałem straznikem było trudno zarobić i nie tylko potem grałem najemnikem i było duzo łatwiej i było więcej zadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Mam 7 lvl i nie wiem gdzie sobie nabijać kolejne byłem na farmie Onara w lasach obok Khorinis. Może gdzieś na pónocy będą potwory :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:49, deih napisał:

>

Mam 7 lvl i nie wiem gdzie sobie nabijać kolejne byłem na farmie Onara w lasach obok Khorinis.
Może gdzieś na pónocy będą potwory :).


w Górach obok gospodarstwa ionara jest obóz bandytów są bardzo słab,przy gospodzie w stronę onara jest jaskinia pełna goblinów albo pójdz z bartokiem na polowanie i jak zapyta czy iść dalej powiec tak sporopoln bestji jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:54, albinskia napisał:

> >
>
> Mam 7 lvl i nie wiem gdzie sobie nabijać kolejne byłem na farmie Onara w lasach obok Khorinis.

> Może gdzieś na pónocy będą potwory :).

w Górach obok gospodarstwa ionara jest obóz bandytów są bardzo słab,przy gospodzie w stronę
onara jest jaskinia pełna goblinów albo pójdz z bartokiem na polowanie i jak zapyta czy iść
dalej powiec tak sporopoln bestji jest

obok onara za sekobem jest parę warg i wilków.

ps:sory za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:54, albinskia napisał:

> >
>

pójdz z bartokiem na polowanie i jak zapyta czy iść

Dnia 03.09.2006 o 14:54, albinskia napisał:

dalej powiec tak sporopoln bestji jest


chyba festerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:56, deih napisał:

> > >
> >
pójdz z bartokiem na polowanie i jak zapyta czy iść
> dalej powiec tak sporopoln bestji jest

chyba festerem

sory zle napisałem polne bestje z festherem czy jakoś tam on się nazya.bartok odzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować