Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 14:59, Luke Shadow napisał:

Do końca ferii pewnie przejdziesz całą grę ;p


ale mi chodzilo ile czasu bede musial grac i zbierac kase na uzbrojenie abym mial prawdziwa przyjemnosc z pojedynkow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co rozumiesz pod pojęciem "prawdziwej przyjemnośco". Jeśli tylko nie chcesz ciągle ginąć, to starczy że zostaniesz strażnikiem/najemnikiem/magiem początkującym, a jak chcesz wygrywać ze wszystkimi to powinieneś być tak napakowany pod koniec 3 rozdziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 18:21, Zauri napisał:

ale mi chodzilo ile czasu bede musial grac i zbierac kase na uzbrojenie abym mial prawdziwa
przyjemnosc z pojedynkow??


Ja na 19lvlu zabiłem Kruka (głównego przeciwnika z dodatku), a dodatek jest trudniejszy, więc na 15lvl powinieneś już walczyć dobrze. A ile czasu to zajmie to nie wiem, bo nie wiem ile czasu spędzasz grając w G2 i jak szybko wbijasz lvle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\Najpierw zbij bardzo dużo leveli, potem kup miesz z rudy i konsekruj go w klasztorze, naucz się posługiwać bronią po mistrzowsku, naucz się posługiwać runą "święta strzała" i idź do GD zabić smoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:28, pro evo napisał:

siema jsetem paladynem mam oko innosa naprawione,ma 8 level i 41% broni jednoręcznej,co teraz
mam robić?


Polecałbym nabić parę poziomów i zacząć polować na smoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:34, Matiz666 napisał:

Za każdy pozimo dostajesz punkty nauki i życie, a musisz tego mieć duż, bardzo dużo żeby sobie
poradzić.



A co trzeba robić żeby nabijać levele?Awansować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:21, Zauri napisał:

ale mi chodzilo ile czasu bede musial grac i zbierac kase na uzbrojenie abym mial prawdziwa
przyjemnosc z pojedynkow??


Kiedy zostaniesz strażnikiem/najemnikiem/magiem będziesz duzo silniejszy i z większą swobodą będziesz mógł poruszać się po wyspie. Oczywiście nie wszystkich będziesz mógł od razu pokonać, ale właśnie na tym polega urok Gothica, że na początku nie możesz nikomu wyskoczyć. A co do uzbrojenia, to kasa nie jest najwazniejsza. Lepszy pancerz będziesz mógł zdobyc wraz z postępami w grze. Tak samo rzecz ma się oręża - po każdym zakończonym rozdziale u kupców będą coraz lepsze bronie.
Na początku gry warto też często robić save''y, szczególnie przed kazdą walką, nawet ze zwykłym szczurem.

A ja miałem od samego początku przyjemność z pojedynków. Kiedy po 20 nieudanych próbach udało mi sie w koncu zabic Attilę... to dopiero była radość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:38, Matiz666 napisał:

Po prostu morduj wszystko co jest słabsze od ciebie i wykonuj dużo zadań, awanse same przyjdą.



Podobnie jak na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:36, pro evo napisał:

A co trzeba robić żeby nabijać levele?Awansować?


Nie mów że nie wiesz! Trzeba zabijać potworki/wykonywać questy, za które otrzymujesz doświadczenie, dzieki któremu awansujesz. Przy kazdym awansie dostajesz 10 punktów nauki, które możesz wykorzystać podnosząc sobie statystyki (siła, zręczność) lub zainwestować w umiejętności (walka mieczem jednoręcznym/dwuręcznym, strzelanie z kuszy/łuku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:33, pro evo napisał:

Poco poziomy,oczy one świadzczą?


O czym świadczą? Hm... O rozwinięciu i potędze twojej postaci. Za każdy poziom zdobywa się 10 punktów umiejętności. Dzięki tym punktom możesz zwiększyć swoją siłę,zręczność (dzięki czemu będziesz mógł nosić coraz to lepsze kusze,łuki i bronie, oraz zadawał więcej obrażeń), mana (dzięki niej będziesz mógł rzucać więcej czarów bez wypijania miksturek). Punkty te będziesz mógł przeznaczyć na rozwijanie umiejętności walki broniami, oraz nauki np. alchemi, obdzierania zwierząt ze skór itd...Oprócz tego wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów zwiększa się twój limit pkt. życia. No. To chyba już tyle:). Jednym słowem - im więcej ich masz tym jesteś lepszym, w twoim przypadku, paladynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować