Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Ten samochód to jeden z najbardziej znanych easter eggs w Gothicu ;) . Poza tym ciekawe są też podpisy na nagrobkach [np. koło krypty w okolicach farmy Onara], tabliczka za palisadą orków w Górniczej Dolinie i, w Nocy Kruka, karteczka na drzewie [na bagnach] ^^ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi powiedzieć skąd mam wziąć 7 ognistych pokrzyw czy czegoś tam (quest gdzie trzeba dać 7 ziolek dla maga w klasztorze magow ognia, testy dla nowicjuszy aktualnie robie - dawno nie gralem i nie pamietam skad to wziac mam dopiero 2 i dalej boje sie isc jeszcze slaby jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:23, Radzisz napisał:

coś mi mówi że jednak musze pomknąć na farmę onara (nie lubie jej :]



Ja juz jestem paladynem na końcy gry,mam już oko innosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na wyspie która leży na jeziorku w drodze na farmę Onara z "Martwej Harpii". Jest tam również (na wyspie) topielec - miłej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:58, Luke Shadow napisał:

Szukałem kiedyś tego samochodu i nie mogłem znaleźć. Mógłbyś dać screena forum, bo jestem ciekawy
jak to się prezentuje :D

chyba wiem o co chodzi, to pewnie jest ta budowla obok obozu orków tam gdzie są demony ogniste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:16, Radzisz napisał:

czy ktoś może mi powiedzieć skąd mam wziąć 7 ognistych pokrzyw czy czegoś tam (quest gdzie
trzeba dać 7 ziolek dla maga w klasztorze magow ognia, testy dla nowicjuszy aktualnie robie
- dawno nie gralem i nie pamietam skad to wziac mam dopiero 2 i dalej boje sie isc jeszcze
slaby jestem)

jak wychodzisz z klasztoru to na końcu mostu rośnie sobie spokojnie dokładnie 7 tych pokrzywek i nie trzeba nigdzie chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest godzina 10:46 i wlasnie skonczylem Gothica 2. Zabilem tego smoka-ozywienca i poplynolem :)

teraz przenosze sie na Gotica 1 bo kiedys nie przeszlem a na Gothica 3 mnie nie stac :P ale gwiazdka sie zbliza to nie wiadomo :P:P
Dzieki wszystkim za posty :*:*:*

Żegnam i pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 10:58, Zauri napisał:

czy jak na polowaniu ilki zabily bartoka to bedzie on mi jeszcze pozniej w grze potrzebny?


Nie, nie będzie Ci już potrzebny... Ale jak pozwoliłeś mu umrzeć w walce z wilkami, to nie wiem. ;) Na twoim miejscu wczytałbym grę, bo co jak co, ale Bartok jest nauczycielem łuku i zręczności, więc szkoda by było.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:02, Cossack777 napisał:

Nie, nie będzie Ci już potrzebny... Ale jak pozwoliłeś mu umrzeć w walce z wilkami, to nie
wiem. ;) Na twoim miejscu wczytałbym grę, bo co jak co, ale Bartok jest nauczycielem łuku i
zręczności, więc szkoda by było.
Pozdrawiam.


ale z niego to jest leb (z barteka) poniewaz jak zaczaly nas wilki atakowac to on zamiast z luku je ubic to on wyjal miecz i zaczal z nimi walczyc i go zabily, lecz chtba wczytam tego poprzedniego sejwa i nie pozwole mu umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:47, Zauri napisał:

ale z niego to jest leb (z barteka) poniewaz jak zaczaly nas wilki atakowac to on zamiast z
luku je ubic to on wyjal miecz i zaczal z nimi walczyc i go zabily, lecz chtba wczytam tego
poprzedniego sejwa i nie pozwole mu umrzec

W takim razie najlepiej zrobisz, jeśli to Ty podejdziesz do wilków najpierw, na tyle blisko, że Cię zaatakują. Następnie uciekaj przed nimi, a Bartok powinien je wtedy rozstrzelać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 12:42, strzykwa napisał:

czy ktoś zna kod na noszenie wielu broni?

Pisząc na noszenie wielu broni masz na myśli wiele broni w ekwipunku czy też noszenie ,,na sobie" wielu broni??
Np;jednego miecza jednorecznego a drugiego dwuręcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 12:45, boduczek napisał:

> czy ktoś zna kod na noszenie wielu broni?
Pisząc na noszenie wielu broni masz na myśli wiele broni w ekwipunku czy też noszenie ,,na
sobie" wielu broni??
Np;jednego miecza jednorecznego a drugiego dwuręcznego.

mam na myśli noszenia na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 12:52, strzykwa napisał:

> > czy ktoś zna kod na noszenie wielu broni?
> Pisząc na noszenie wielu broni masz na myśli wiele broni w ekwipunku czy też noszenie
,,na
> sobie" wielu broni??
> Np;jednego miecza jednorecznego a drugiego dwuręcznego.
mam na myśli noszenia na sobie

Z tego co wiem to takiego czegoś nie ma jeszcze w rzadnej grze ,że na postaci nosisz dwie gronie do walki wrecz i to jedna jednoręczna i jedną dwuręczną.Jeli chcesz sobie powalczyc dwoma mieczami albo z tarcza kup sobie Gothica 3:).
PS.Być może takie coś istnieje że idzie osić kilka broni9ale w to watpie)a jeśli okazało by sie to prawdą to przepraszam za wprowadzenie w bład.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować