Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2006 o 10:32, paweusz napisał:

> Ktoś wie czemu Fajeth i jego kopacze atakują mnie gdy się do nich zbliżę? Upominam, że
nie
> jestem przemieniony w potworka.
Być może któregoś z nich przypadkiem raniłeś i teraz cię atakują. Czy coś mówią przed napaścią
na ciebie ? Jeżeli nic im nie zrobiłeś złego (chyba ich nie okradłeś ?), to widocznie jest
to bug i warto wtedy wczytać save i iść do nich jeszcze raz.

Już wiem czemu :] Zobaczyli mnie jak byłem wilkiem i może maję teraz uraz. Już załatwiłem tę sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: właśnie rozpocząłem 3 rozdział i nie mogę pokonać 1 poszukiwacza. unikam jego kul ale one mnie zawsze trafiają! macie jakieś strategie na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 12:33, mikim napisał:

mam pytanie: właśnie rozpocząłem 3 rozdział i nie mogę pokonać 1 poszukiwacza. unikam jego
kul ale one mnie zawsze trafiają! macie jakieś strategie na niego?

Możesz spróbować atakować go bronią strzelecką. Atakuj go łukiem lub kuszą, wtedy gdy on cię jeszcze nie widzi. Odsuwaj się na boki, to kule ognia cię nie trafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grafiką. Co jakiś czas tekstury stają się niebieskie. Ale występuje to tylko na otwartych przestrzeniach. Instalacja nowych sterowników tylko pogarsza ten stan, ponieważ wtedy jest tak cały czas.
Moja karta graficzna to Gforce FX5200 128mb z wersją sterowników 6.14.0010.6177 (English).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 13:13, paweusz napisał:

> mam pytanie: właśnie rozpocząłem 3 rozdział i nie mogę pokonać 1 poszukiwacza. unikam
jego
> kul ale one mnie zawsze trafiają! macie jakieś strategie na niego?
Możesz spróbować atakować go bronią strzelecką. Atakuj go łukiem lub kuszą, wtedy gdy on cię
jeszcze nie widzi. Odsuwaj się na boki, to kule ognia cię nie trafią.


mam zbyt słąbą broń i do tego tylko 15 strzał,a jak w niego strzelam nim mi coś powie to nic mu nie robię, nawet nie drgnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2006 o 13:44, mikim napisał:

mam zbyt słąbą broń i do tego tylko 15 strzał,a jak w niego strzelam nim mi coś powie to nic
mu nie robię, nawet nie drgnie :(


Heh... Podchodzisz.. on gada uciekasz na skale on spada i jest de ... ale ta metoada z unikami tez dziala ... jednak zwykle to sie wyjmuje miecz wali ucieka pije mikstre i znowu wali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak gralem podeszlem zaczelem znim gadac ,a potem bron wyjmujesz i go nawalalem az sie polozyl
to nie koniec jeszcze bedziesz mial hersztow orkow do zabicia a oni sa owiele lepsi niz poszukiwacze,a wlasnie kim jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 15:56, Final Fantasy napisał:

Ja jak gralem podeszlem zaczelem znim gadac ,a potem bron wyjmujesz i go nawalalem az sie polozyl

to nie koniec jeszcze bedziesz mial hersztow orkow do zabicia a oni sa owiele lepsi niz poszukiwacze,a
wlasnie kim jestes ??

I jaka masz zbroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 15:59, Final Fantasy napisał:

> Ja jak gralem podeszlem zaczelem znim gadac ,a potem bron wyjmujesz i go nawalalem az
sie polozyl
>
> to nie koniec jeszcze bedziesz mial hersztow orkow do zabicia a oni sa owiele lepsi niz
poszukiwacze,a
> wlasnie kim jestes ??
I jaka masz zbroje


strażnikiem i mam jego pierwszą zbroję a jag go nawalam to on mnie i tak powala jednym pociskiem ognia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 16:27, mikim napisał:

> > Ja jak gralem podeszlem zaczelem znim gadac ,a potem bron wyjmujesz i go nawalalem
az
> sie polozyl
> >
> > to nie koniec jeszcze bedziesz mial hersztow orkow do zabicia a oni sa owiele lepsi
niz
> poszukiwacze,a
> > wlasnie kim jestes ??
> I jaka masz zbroje
>

strażnikiem i mam jego pierwszą zbroję a jag go nawalam to on mnie i tak powala jednym pociskiem
ognia :P

Który masz poziom? Powinieneś wrócić do zamku i kupić od Engora średni pancerz straży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 16:28, Budyn napisał:

> > > Ja jak gralem podeszlem zaczelem znim gadac ,a potem bron wyjmujesz i go nawalalem

> az
> > sie polozyl
> > >
> > > to nie koniec jeszcze bedziesz mial hersztow orkow do zabicia a oni sa owiele
lepsi
> niz
> > poszukiwacze,a
> > > wlasnie kim jestes ??
> > I jaka masz zbroje
> >
>
> strażnikiem i mam jego pierwszą zbroję a jag go nawalam to on mnie i tak powala jednym
pociskiem
> ognia :P
Który masz poziom? Powinieneś wrócić do zamku i kupić od Engora średni pancerz straży.


Dzięki, właśnie nie wiedziałem skąd go wziąć :) P.S. skąd wziąć stal do mieczy? strasznie jej mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 18:30, Lamb3rt napisał:

Mam pytanko :czy ktoś może mi powiedzieć gdzie są wszystkie opętane postacie? Bo imiona z kartki
niewiele mi mówią :/

na pewno jest ktoś w górnym mieście... nie pamiętam już zbyt dokładnie tej misji. Poodwiedzaj ludzkie osiedla, farmy i pogadaj z ludźmi... aż tylu NPCów tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 18:35, Monastor napisał:

> Mam pytanko :czy ktoś może mi powiedzieć gdzie są wszystkie opętane postacie? Bo imiona
z kartki
> niewiele mi mówią :/
na pewno jest ktoś w górnym mieście... nie pamiętam już zbyt dokładnie tej misji. Poodwiedzaj
ludzkie osiedla, farmy i pogadaj z ludźmi... aż tylu NPCów tam nie ma.


Chodziło mi o coś dokładniejszego... Np.:

Fernando - Górne miasto

itd.

PS Żeby nie spamować forum - moze mógłby mi ktoś wysłać taka listę na maila? michal.luniewski@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 18:37, Lamb3rt napisał:

Mam pytanko :czy ktoś może mi powiedzieć gdzie są wszystkie opętane postacie? Bo
imiona z kartki niewiele mi mówią :/
PS Żeby nie spamować forum - moze mógłby mi ktoś wysłać taka listę na maila?


Nie jest tego tak dużo, więc odpiszę tutaj:
- Malak - farma Onara, w przejściu między skałami, na których jest obóz Dextera (tak jak się idzie do tego kolesia z lasu który za trochę jedzenia uczy polowania)
- Vino - farma Lobarta, koło kamiennego kręgu
- Bromor - Khorinis, właściciel portowego "przybytku" ;)
Dodatkowo w 4. rozdziale:
- Engrom - w kolonii więziennej, w jaskini paladyna Marcosa (koło chatki Cavalorna)
- Randolf - farma Akila
W rozdziale 5.:
- Sekob - na swojej farmie
- Brutus - na zamku w kolonii więziennej, ten co boi się chrząszczy
W rozdziale 6. jeśli wziąłeś na pokład Mario znajdziesz przy nim ostatnią księgę.
Pamiętaj tylko żeby jedną księgę dać Karrasowi, po dwóch dniach i tak ci ją odda, a ty dostaniesz doświadczenie i możliwość zdobycia amuletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 18:13, mikim napisał:

Dzięki, właśnie nie wiedziałem skąd go wziąć :) P.S. skąd wziąć stal do mieczy? strasznie jej
mało :P

Ja ją biorę od Benetta, ma ją prawie ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 19:25, Budyn napisał:

> Dzięki, właśnie nie wiedziałem skąd go wziąć :) P.S. skąd wziąć stal do mieczy? strasznie
jej
> mało :P
Ja ją biorę od Benetta, ma ją prawie ciągle.


a gdzie on jest? Bo problem w tym, że ja jestem przy wyjściu z gorniczej doliny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować