Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2006 o 20:13, Sztywny-pl napisał:

> Czy w Gothic''u II mozna zdobyć Płaszcz Czarnej Magii nie powalająć Xardasa?
Tylko kodem.
A tak nawiasem, Xardasa chyba nie da się powalić:P
A jeśli nawet, to wtedy nie da się zabrać ciuchów.

nie da sie go zabic :] jedynie mozna w niego wejsc (kodem) i wyzucic przed siebie plaszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 19:45, ShadowG napisał:

Kupiłem Noc Kruka, a nie przeszedłem jeszcze podstawki. Trudno będę przechodził odrazu z dodatkiem:)))

Można i tak, ale wiedz, że z dodadkiem Gothic 2 jest sporo trudniejszy. Mimo wszystko warto przejść najpierw bez dodatku, a potem z NK i porównać m.in. różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 19:48, paweusz napisał:

> Kupiłem Noc Kruka, a nie przeszedłem jeszcze podstawki. Trudno będę przechodził odrazu
z dodatkiem:)))
Można i tak, ale wiedz, że z dodadkiem Gothic 2 jest sporo trudniejszy. Mimo wszystko warto
przejść najpierw bez dodatku, a potem z NK i porównać m.in. różnice.

Ale nie za bardzo chce mi się go odinstalowywać, instalować drugi raz i przechodzić od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 19:49, ShadowG napisał:

Ale nie za bardzo chce mi się go odinstalowywać, instalować drugi raz i przechodzić od nowa.

Zrobisz jak zechcesz. Ja tylko ci proponuję taką możliwość ( ja grałem 2 razy w G2, zanim zagrałem z NK). To była moja rada, a decyzja jest twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 19:48, vip konius napisał:

> > Czy w Gothic''u II mozna zdobyć Płaszcz Czarnej Magii nie powalająć Xardasa?
> Tylko kodem.
> A tak nawiasem, Xardasa chyba nie da się powalić:P
> A jeśli nawet, to wtedy nie da się zabrać ciuchów.
nie da sie go zabic :] jedynie mozna w niego wejsc (kodem) i wyzucic przed siebie plaszczyk
:D

Przecież to napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Laresem na samym początku gry. Rozmawiam z nim i mówię, żeby skierował się do Xardasa i on odpowiada mi, że spotkamy się u maga. Doszedłem do wieży, ale Laresa tam nie było, nie mogłem nawet porozmawiać o nim z Xardasem. Czekałem kilka dni i nic:( A czytałem, że można dostać pierścień ochrony przed magią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 19:37, ShadowG napisał:

Mam problem z Laresem na samym początku gry. Rozmawiam z nim i mówię, żeby skierował się do
Xardasa i on odpowiada mi, że spotkamy się u maga. Doszedłem do wieży, ale Laresa tam nie było,
nie mogłem nawet porozmawiać o nim z Xardasem. Czekałem kilka dni i nic:( A czytałem, że można
dostać pierścień ochrony przed magią.

Lares pojawia sie dużo później,kiedy fabuła pójdzie do przodu(czytaj,kiedy wykonasz pare zadań w mieście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce przystapic do najemnikow. Czy jest sens wydawac 1000 sztuk zlota (i owce!) na wejscie do klasztoru, tzn. czy po wejsciu do klasztoru moge tam wykonac troche zadan zanim przyjma mnie w szeregi magow?

I jeszcze - jak przystapic do gildii zlodziei? Slyszalem, ze ktos powinien mi zaproponowac nocne spotkanie za zamtuzem, po wykonaniu kilku zadan, ale nie wiem kto.

Czy pamietacie o jakichs przedmiotach "questowych", ktore warto zachowac sobie, bo w pewnym momencie moga sie przydac? Nosze ze soba ze 20 mieczy i toporow (na wypadek gdyby ktorys z nich byl unikalny i potrzebny kiedys w quescie), kilkaset ziol i owocow i mase innych pierdol. Najchetniej bym to sprzedal, ale jesli kiedys bedzie to potrzebne...

Gdzie najlepiej (najdrozej) mozna sprzedawac fanty?

Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z troszke innej beczki: Jeśli ktoś kupił sobie Gothica2 z Extra Gry to po jakim czasie otrzymaliście maila od gram.pl z propozycją zakupu NK za 19,90pln ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 21:21, Igor FCBayern napisał:

Z troszke innej beczki: Jeśli ktoś kupił sobie Gothica2 z Extra Gry to po jakim czasie otrzymaliście
maila od gram.pl z propozycją zakupu NK za 19,90pln ?

Tak. Ja nawet kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 21:49, Budyn napisał:

Pytanie, co to są te stare monety, które są przy większości ludzi, paladynów i skazańców na
terenie Górniczej Doliny?

To są chyba monety z czsów kiedy nad górniczą doliną była bariera. Teraz można je sprzedawać u człowieka na farmie u Onara. On znajduje się w jego "pokoju gościnnym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 21:49, Budyn napisał:

Pytanie, co to są te stare monety, które są przy większości ludzi, paladynów i skazańców na
terenie Górniczej Doliny?


Te monety możesz sprzedawać pewnemu farmerowi u Onara (w domu, w pokoju po lewej od razu jak się wejdzie) Ale pamiętaj, musisz należeć do najemników! Za jedną monetę dostaniesz 1sztukę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 22:01, capral napisał:

> Pytanie, co to są te stare monety, które są przy większości ludzi, paladynów i skazańców
na
> terenie Górniczej Doliny?

Te monety możesz sprzedawać pewnemu farmerowi u Onara (w domu, w pokoju po lewej od razu jak
się wejdzie) Ale pamiętaj, musisz należeć do najemników! Za jedną monetę dostaniesz 1sztukę
złota.

Niekoniecznie musi być najemnikiem. Ja byłem magiem ognia i też odkupywał ode mnie monety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 21:21, Igor FCBayern napisał:

Z troszke innej beczki: Jeśli ktoś kupił sobie Gothica2 z Extra Gry to po jakim czasie otrzymaliście
maila od gram.pl z propozycją zakupu NK za 19,90pln ?


Ja dostałem od razu, może z minuta minęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 21:49, Budyn napisał:

Pytanie, co to są te stare monety, które są przy większości ludzi, paladynów i skazańców na
terenie Górniczej Doliny?


Pare osób już ci odpowiedziało ale zapomnieli o jednym, więc złoże odpowiedź w jedną całą : Stare monety możesz sprzedawać Wasiliemu na farmie Onara. Jest w pokoju na lewo jak się wchodzi do głównego budynku najemników. Za każdą starą monetę dostajesz 1szt. złota i 10 punktów doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 21:21, Igor FCBayern napisał:

Z troszke innej beczki: Jeśli ktoś kupił sobie Gothica2 z Extra Gry to po jakim czasie otrzymaliście
maila od gram.pl z propozycją zakupu NK za 19,90pln ?


Ja chyba od razu po zarejestrowaniu gry. Problem z tym że jak kliknołem na ten link to otworzyła mi się główna strona sklepu gram.pl . Czy mam jeszcze szanse na zamówienie NK za 19.90 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłęm Gothic ii i jakoś nie przypadło mi do gustu jakoś tak ciężko się zaczyna nie ma się broni dobrej
dziwnie się chodzi tzn prowadzi postac.I mana jakoś tak strasznie szybko "ucieka" raz się użyje zaklęcia i już po manie trza czekać.A ja po screenach myślałem że mi przypadnie do gustu ta gra.Bo mi najbardziej zależy w grze na zkalęciach to mnie głównie "podnieca" w nich.Tak jak np. w spellforce świetna tam jest magia.I sterowanie nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować