Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Aaa ja zbliska go naparzam, ale głupie to raz uderzy i ci zostaje końcówka życia, i jak zablokujesz jego cios, to uderzy jakby kombosa robił, odpuszcze se, nie z tym levelem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:50, bartek002 napisał:

Aaa ja zbliska go naparzam, ale głupie to raz uderzy i ci zostaje końcówka życia, i jak
zablokujesz jego cios, to uderzy jakby kombosa robił, odpuszcze se, nie z tym levelem:)

Moze i racja, lepiej poczekac. Chociaz z tego co wiem, to on jest jedna z postaci co uczy i raczej one nie sa latwe.
PS: ja go nawet lubie, jako jedyny siedzi w zniszczonym obozie mysliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 10:44, bartek002 napisał:

W 2 rozdziale moge gdzieś dostać ciężką zbroje straży?

Za 2,500 sztuk złota u Engora w Górniczej Dolnie. Chociaż ja mysle ,że możesz przeżyć i z normalną zbroją strażnika w Dolinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 12:41, mlynar911 napisał:

> W 2 rozdziale moge gdzieś dostać ciężką zbroje straży?
Za 2,500 sztuk złota u Engora w Górniczej Dolnie. Chociaż ja mysle ,że możesz przeżyć
i z normalną zbroją strażnika w Dolinie ;)

Zawsze lepiej kupić i poszpanować lepszą zbroją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 12:52, maciek.mucha napisał:

Zawsze lepiej kupić i poszpanować lepszą zbroją;)

Niby tak ;p ale czasami te gorsze wyglądają ładniej od tych lepszych ;p ale nie w przypadku Gothica ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 12:57, mlynar911 napisał:

Niby tak ;p ale czasami te gorsze wyglądają ładniej od tych lepszych ;p ale nie w przypadku
Gothica ;p

Jak kilka lat temu po raz pierwszy grałem w Gothica to miałem poważny dylemat - nosić szatę maga wody (fajnie wygląda) czy pancerz z pełzaczy albo jakoś tak (lepsze statystyki). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:20, Radykał napisał:

szatę maga wody (fajnie wygląda) czy pancerz z pełzaczy albo jakoś tak (lepsze statystyki).


W# jedynce pewnie prawię wszyscy mieli ten problem,zbroja z pancerza pełzaczy jest lepsza,ale jej wygląd pozostawia wiele o życzenia.Dobrym rozwiązaniem jest chodzenie w szacie wody,a przed trudniejszymi walkami zakładanie zbroji z pancerzy pełzacza.W końcówcę gry i tak zdobywa się najlepszy i (moim zdaniem) najładniej wyglądający pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:34, raven91 napisał:

> szatę maga wody (fajnie wygląda) czy pancerz z pełzaczy albo jakoś tak (lepsze statystyki).


W# jedynce pewnie prawię wszyscy mieli ten problem,zbroja z pancerza pełzaczy jest lepsza,ale
jej wygląd pozostawia wiele o życzenia.Dobrym rozwiązaniem jest chodzenie w szacie wody,a
przed trudniejszymi walkami zakładanie zbroji z pancerzy pełzacza.W końcówcę gry i tak
zdobywa się najlepszy i (moim zdaniem) najładniej wyglądający pancerz.


czy ja wiem ?? mnie się zbroja z pancerzy pełzacza podobała........
choć zbroja z magicznej rudy bardziej mi przypominała ciężką zbroję najemnika
EDIT: kiedy na jakimś forum czytałem, że ostatnia faza pracy gothica była takim zamieszaniem, że zbroję z magicznej rudy zrobili na podstawie modelu innej zbroi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:20, Radykał napisał:

Jak kilka lat temu po raz pierwszy grałem w Gothica to miałem poważny dylemat - nosić
szatę maga wody (fajnie wygląda) czy pancerz z pełzaczy albo jakoś tak (lepsze statystyki).
:P

W G1 to lepszy był pancerz z pełzaczy i nawet fajnie wyglądał. Ale w G2 już kompletnie nie opyla się zawracać sobie głowe z wykonaniem go. Bo dużo latania a statsystych wyjątkowo dobrych to on nawet nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Bo dużo latania a statsystych wyjątkowo

Dnia 27.04.2008 o 16:11, mlynar911 napisał:

dobrych to on nawet nie ma ;/


Ale przy okazji jego zdobywania można zabić trochę pełzaczy które dają trochę doświadczenia,a i za wykonanie tego zadania trochę się dostaję.A pancerze można spokojnie zebrać w tej kopalni obok więzy Dextera gdzie jest też parę przydatnych bryłek rudy,więc chyba opłaca się zawracać sobie głowę zdobyciem tego pancerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:23, raven91 napisał:

Ale przy okazji jego zdobywania można zabić trochę pełzaczy które dają trochę doświadczenia,a
i za wykonanie tego zadania trochę się dostaję.A pancerze można spokojnie zebrać w tej
kopalni obok więzy Dextera gdzie jest też parę przydatnych bryłek rudy,więc chyba opłaca
się zawracać sobie głowę zdobyciem tego pancerza.

Ja i tak i tak zawsze wszystko zwiedzam. Ale niechce mi się uczyć zdejmowania płytek pancerzy. To się nie opyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:33, mlynar911 napisał:

Ale nie chce mi się uczyć zdejmowania płytek pancerzy. To się nie opyla.


A czy czasem zdejmowania płytek pancerza pełzacza Wilk nie uczy nas za darmo tzn:bez wydawania na to punktów nauki.Bo jeśli rzeczywiście trzeba na to jeszcze wydać kilka PN to masz rację że wtedy wykonywanie tego zadania staję się nieopłacalne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:37, raven91 napisał:

> Ale nie chce mi się uczyć zdejmowania płytek pancerzy. To się nie opyla.

A czy czasem zdejmowania płytek pancerza pełzacza Wilk nie uczy nas za darmo tzn:bez
wydawania na to punktów nauki.Bo jeśli rzeczywiście trzeba na to jeszcze wydać kilka
PN to masz rację że wtedy wykonywanie tego zadania staję się nieopłacalne,

Z tego co pamiętam, to trzeba wydać na to punkty nauki, więc się nie opyla, zwłaszcza w Nocy Kruka. Swoją drogą bez tego pancerza można się spokojnie obejść, zwłaszcza że nie ma oszałamiających statystyk.
A pełzacze to się tnie swoją drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:37, raven91 napisał:

A czy czasem zdejmowania płytek pancerza pełzacza Wilk nie uczy nas za darmo tzn:bez
wydawania na to punktów nauki.Bo jeśli rzeczywiście trzeba na to jeszcze wydać kilka
PN to masz rację że wtedy wykonywanie tego zadania staję się nieopłacalne,

Pewnie 5 góra 10 pktów. Chodź 5 to bardziej prawdopodobne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Swoją drogą bez tego pancerza można się spokojnie obejść, zwłaszcza że nie ma oszałamiających statystyk.
Można,ale jak się gra pierwszy raz w Gothic 2 i pamięta się jakie statystyki miała ta zbroja w jedynce,człowiek myśli że ta zbroja też jest całkiem niezła.A tu po jej zdobyciu niespodzianka,tego pancerza nie opłaca się nosić ,pozostaję więc go tylko sprzedać.

Dnia 27.04.2008 o 16:44, Darkstar181 napisał:

A pełzacze to się tnie swoją drogą :)

Tak naprawdę to chyba wycina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:39, raven91 napisał:

Można,ale jak się gra pierwszy raz w Gothic 2 i pamięta się jakie statystyki miała ta
zbroja w jedynce,człowiek myśli że ta zbroja też jest całkiem niezła.A tu po jej zdobyciu
niespodzianka,tego pancerza nie opłaca się nosić ,pozostaję więc go tylko sprzedać.

Fakt- jak pisali poprzednicy, to wyglado lepiej niz w jedynce. Ino statystyki skopcili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem drugi rozdział i mam pytanie. Dam radę w Górniczej Dolinie na 5lvlu? Bo teraz trudność sprawiają mi nawet dziki czy większe grupy ścierwojadów, goblinów, topielca też zatłuc nie mogę, z Polną bestią też ciężko mi idzie. A słyszałem, że w Dolinie potworów jest od cholery i jeszcze więcej. Więc dam sobie radę czy mam hmm no nie mam pojęcia cokolwiek zrobić, żeby nabić z jeden poziom chociaż? Dodam, że mam średni pancerz najemnika i zwykły miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować