Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

SPOILER
Poszukiwacz to mroczny mag służący Beliarowi (pojawiają się dopiero w 3 Rozdziale).
KONIEC SPOILERA
A co się stało w NO odkryjesz sam jak tam dotrzesz, nie psuj sobie gry domagając się takich spoilerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 21:43, Karharot napisał:

->DJ Szlafrok
Wieży Xardasa? Tu raczej chodzi o ruiny piramidy...


Ajajaj, mapki mi się pomieszały. ;-) Przepraszam za ten błąd, bo i jest za co.

@Yaquza
Poszukiwacz to upadły wyznawca Śniącego. Jest ich sporo. Jeśli chodzi o Nowy Obóz... nie chcę psuć zabawy, lepiej samemu się przekonać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 21:50, Yaquza napisał:

Ty a jak dojśc do Kolonii??


Poczekaj na rozpoczęcie się drugiego rozdziału, wytyczne dostaniesz od Lorda Hagena.

Dnia 08.05.2008 o 21:50, Yaquza napisał:

Ci poszukiwacze nie są trudni.Ale ci poszukiwacze mają straszny glos ;-)I Niby oni byli
dawnymi członkami sekty???


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 21:50, Yaquza napisał:

Ty a jak dojśc do Kolonii??

Musisz kierować się w strone farmy Bengara. Albo najprościej do gospody pod martwą harpią iść za nią i między dużymi skałami iść drogą. Tam prosto aż do przełęczy.

Dnia 08.05.2008 o 21:50, Yaquza napisał:

Ci poszukiwacze nie są trudni.Ale ci poszukiwacze mają straszny glos ;-)I Niby oni byli
dawnymi członkami sekty???

Tak to byli dawni członkowie sekty. najarali się za dużo zioła i przeszli pranie mózgu przez Beliara. I tak skończyli ;p jako sługusy pomiotu piekielnego (śniącego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 21:50, Yaquza napisał:

Ty a jak dojśc do Kolonii??


Przez przełęcz, wejście na nią zanaczyłem czerwonym "x" na poniższej mapie. Jednak klucz do prowadzących na nią drzwi otrzymasz dopiero po tym jak zobaczysz się z Lordem Hagenem.

Dnia 08.05.2008 o 21:50, Yaquza napisał:

Ci poszukiwacze nie są trudni.


Nie są, chociaż ich zdolność opętania jest męcząca (zwłaszcza dla postaci która nie ma środków do tego żeby ich zabić z dystansu).

Dnia 08.05.2008 o 21:50, Yaquza napisał:

Ale ci poszukiwacze mają straszny glos ;-)I Niby oni byli dawnymi członkami sekty???


Tak, takie są skutki palenia nadmiernych ilości ziela i modlenia się do demona:)

20080508215410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:00, Yaquza napisał:

A opbóz bandytów Dextera to tego dextera dla ktorego mamy ukrasć przepis w starym obozie??


Tak, to ten sam Dexter.
Mógłbyś używać przycisku Odpowiedz w prawym górnym rogu posta? Dziękuję. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:00, Yaquza napisał:

A opbóz bandytów Dextera to tego dextera dla ktorego mamy ukrasć przepis w starym obozie??

Tak, to jest ten sam Dexter, w 2 części spotkasz jeszcze paru znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tego samego. Ale uważaj bo on już nie zalicza się do Twoich kumpli (chociaż przy pierwszej rozmowie puści Cię wolno przez wzgląd na stare czasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:03, Karharot napisał:

Tak, tego samego. Ale uważaj bo on już nie zalicza się do Twoich kumpli (chociaż przy
pierwszej rozmowie puści Cię wolno przez wzgląd na stare czasy).


Ale ostatecznie i tak trzeba go zabić i chyba lepiej zrobić to wcześniej zanim pojawią się tam poszukiwacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy trzeba. On chyba nie jest częścią żadnego głównego questa? Choć przyznam się że ani on ani jego kumple nigdy nie przeżyli u mnie poza 1 Rozdział więc nie wiem czy coś by później zaczęli kombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:17, Karharot napisał:

Czy ja wiem czy trzeba. On chyba nie jest częścią żadnego głównego questa? Choć przyznam
się że ani on ani jego kumple nigdy nie przeżyli u mnie poza 1 Rozdział więc nie wiem
czy coś by później zaczęli kombinować...


Trzeba go zabić ale dopiero w dodatku Noc Kruka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:19, wdowiakm napisał:

Trzeba go zabić ale dopiero w dodatku Noc Kruka ;)


W podstawce chyba jak się jest najemnikiem to dostaje się zadanie żeby zabić poszukiwaczy którzy się tam pojawią,a jak się zaatakuję poszukiwacza to bandyci też od razu się na nas rzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli do 3 rozdziału mamy czas żeby ich wybic, bo inaczej beda tam sekciarze.Pewnie oni bedą siedzieli przy każdej drodze i gdzie wleziesz tam bedzie poszukiwacz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:23, Yaquza napisał:

Czyli do 3 rozdziału mamy czas żeby ich wybic, bo inaczej beda tam sekciarze.Pewnie oni
bedą siedzieli przy każdej drodze i gdzie wleziesz tam bedzie poszukiwacz???


Nie to nie będzie tak,tam będzie ich chyba tylko kilku i to głównie przy moście i tych wieżach obserwacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:23, Yaquza napisał:

Czyli do 3 rozdziału mamy czas żeby ich wybic, bo inaczej beda tam sekciarze.Pewnie oni
bedą siedzieli przy każdej drodze i gdzie wleziesz tam bedzie poszukiwacz???

A jak! Oni cię doprowadzą na pewną wyspę i tam będziesz musiał pokonać głównego przeciwnika... taka jest ich misja, a jak ty tam dotrzesz to... się dowiesz w swoim czasie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:23, Yaquza napisał:

bedą siedzieli przy każdej drodze i gdzie wleziesz tam bedzie poszukiwacz???


Mniej więcej. Niektórzy będą stali w kluczowych miejscach a inni będą się przechadzać wzdłuż ścieżek. Nawet jak ich wybijesz to w następnych rozdziałach pojawią się nowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwacze z jednej strony są nawet ciekawi, ale z drugiej strony to utrudniają życie graczowi. Mozna Jobla od nich dostać...Twórcy gry posunęli się troche w strone Władcy Pierścieni tylko tym razem nie Frodo a Bezi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować