Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Problem. Nauczyłem się skradania, i chcę zapolować na ścierwojady. Wchodzę w tryb skradania i powoli zbliżam się do stadka. Niestety zwierzęta rzucają się na mnie w takiej odległości jak normalnie, nie widać różnicy. Czy robię coś źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\
Nie wiem czy mam rację,ale chyba to czy się skradasz czy nie jest dla potworów bez znaczenia.Tryb skradania jest użyteczny przy kradzieży kieszonkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:31, Dotson napisał:

Problem. Nauczyłem się skradania, i chcę zapolować na ścierwojady. Wchodzę w tryb skradania
i powoli zbliżam się do stadka. Niestety zwierzęta rzucają się na mnie w takiej odległości
jak normalnie, nie widać różnicy. Czy robię coś źle?


Skradanie na zwierzęta nie zdaje egzaminu gdyż one ciebie wyczuwają swoim węchem :)
Ludzie nie wyczują ciebie ale zwierzęta tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:31, Dotson napisał:

Problem. Nauczyłem się skradania, i chcę zapolować na ścierwojady. Wchodzę w tryb skradania
i powoli zbliżam się do stadka. Niestety zwierzęta rzucają się na mnie w takiej odległości
jak normalnie, nie widać różnicy. Czy robię coś źle?

skradanie nie jest na zwierzęta , tylko na kradzieże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:55, Wintesun napisał:

Masz się skradac pod wiatr, żeby zwierzęta Cię nie wyczuły.


A w Gothicu jest w ogóle coś takiego jak wiatr?Bo mówiąc szczerze to chyba go nie zauważyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:56, raven91 napisał:

> Masz się skradac pod wiatr, żeby zwierzęta Cię nie wyczuły.

A w Gothicu jest w ogóle coś takiego jak wiatr?Bo mówiąc szczerze to chyba go nie zauważyłem
:P

Nie ma :/ Przynajmniej w 1 i 2...a chociaż...jak pod koniec się płynie na kontynent to są fale, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:56, raven91 napisał:

> Masz się skradac pod wiatr, żeby zwierzęta Cię nie wyczuły.

A w Gothicu jest w ogóle coś takiego jak wiatr?Bo mówiąc szczerze to chyba go nie zauważyłem
:P

Nie ma czegoś takiego :)
Kolega w ten sposób chciał powiedzieć to co ja powiedziałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:56, raven91 napisał:

> Masz się skradac pod wiatr, żeby zwierzęta Cię nie wyczuły.

A w Gothicu jest w ogóle coś takiego jak wiatr?Bo mówiąc szczerze to chyba go nie zauważyłem
:P


Tak mówi człowiek, który uczy Cię skradania, ja go tylko cytuje. Nie pamiętam imienia, ale nazywa się Bardok czy jakoś tak podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywa się Bartok i mówił dokładnie że nauczy nas jak podkraść się do zwierząt, i że trzeba uważać, aby nas nie wykryły węchem.
Mówi o zwierzętach, nie wspomina o ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, 5 próba przejścia gry jako najemnik i kolejna porcja problemów. Przemilczę wysypywanie się gry w 4 na 10 loadingów.

Naprawiam Oko Innosa, oprawa zrobiona czas powiadomić magów. Koniec rozmowy z Vatrasem, pierwszy błąd - teleport najpierw do Xardasa.
No więc:
Macie pomysł jak zdobyć książkę Dwór Irdorath po czystce w domu Sekoba (Poszukiwacze sztuk 4) gdy domownicy są w domu? Bez żadnych alarmów i grzywien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 00:21, Spector 109948 napisał:

Macie pomysł jak zdobyć książkę Dwór Irdorath po czystce w domu Sekoba (Poszukiwacze
sztuk 4) gdy domownicy są w domu? Bez żadnych alarmów i grzywien?


A próbowałeś po prostu z nim porozmawiać?Powinna pojawić się opcja dialogowa o oddaniu księgi Dwór Irdorath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 00:21, Spector 109948 napisał:

Damn, 5 próba przejścia gry jako najemnik i kolejna porcja problemów. Przemilczę wysypywanie
się gry w 4 na 10 loadingów.

Naprawiam Oko Innosa, oprawa zrobiona czas powiadomić magów. Koniec rozmowy z Vatrasem,
pierwszy błąd - teleport najpierw do Xardasa.
No więc:
Macie pomysł jak zdobyć książkę Dwór Irdorath po czystce w domu Sekoba (Poszukiwacze
sztuk 4) gdy domownicy są w domu? Bez żadnych alarmów i grzywien?

Księga jest w skrzyni , w domu Sekoba .Klucz do tej skrzyni dostaniesz od Xardasa .Ale żeby Ci ten klucz dał musisz pójść do klasztoru i porozmawiać z Pyrokarem .A po tym pójść do Xardasa po klucz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 08:10, mouhhg napisał:

Księga jest w skrzyni , w domu Sekoba .Klucz do tej skrzyni dostaniesz od Xardasa .Ale
żeby Ci ten klucz dał musisz pójść do klasztoru i porozmawiać z Pyrokarem .A po tym pójść
do Xardasa po klucz .


Problem polega na tym że księgę należy odebrać jedynie gdy oczyściłem przed chwilą dom z Poszukiwaczy. Ja to zrobiłem (wybicie Poszukiwaczy) tak "przy okazji" ale nie posiadając klucza.
Rozmawiałem z Pyrokarem (przed rozmową z Xardasem) po rozmowie z Vatrasem i oznajmnieniu o stanie Oka, wtedy odmawiał pójścia do kręgu.

Spróbuję jeszcze w nocy kiedy wszyscy śpią no chyba że Sekob będzie dumnie trzymał się fotel przez całą dobę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 08:55, Spector 109948 napisał:

> Księga jest w skrzyni , w domu Sekoba .Klucz do tej skrzyni dostaniesz od Xardasa
.Ale
> żeby Ci ten klucz dał musisz pójść do klasztoru i porozmawiać z Pyrokarem .A po
tym pójść
> do Xardasa po klucz .

Problem polega na tym że księgę należy odebrać jedynie gdy oczyściłem przed chwilą dom
z Poszukiwaczy. Ja to zrobiłem (wybicie Poszukiwaczy) tak "przy okazji" ale nie posiadając
klucza.
Rozmawiałem z Pyrokarem (przed rozmową z Xardasem) po rozmowie z Vatrasem i oznajmnieniu
o stanie Oka, wtedy odmawiał pójścia do kręgu.

Spróbuję jeszcze w nocy kiedy wszyscy śpią no chyba że Sekob będzie dumnie trzymał się
fotel przez całą dobę:)

Po co w nocy , możesz to zrobić o każdej porze dnia . Ja normalnie na oczach Sekoba otworzyłem se skrzynie a on nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 09:04, mouhhg napisał:

Po co w nocy , możesz to zrobić o każdej porze dnia . Ja normalnie na oczach Sekoba otworzyłem
se skrzynie a on nic .


O.o n/c, ja otwieram skrzynię i słyszę tylko ryk "Złodziej!" i muszę opłacać grzywnę (a muszę oszczędzać przed wizytą w Górniczej Dolinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 09:14, Spector 109948 napisał:


> Po co w nocy , możesz to zrobić o każdej porze dnia . Ja normalnie na oczach Sekoba
otworzyłem
> se skrzynie a on nic .

O.o n/c, ja otwieram skrzynię i słyszę tylko ryk "Złodziej!" i muszę opłacać grzywnę
(a muszę oszczędzać przed wizytą w Górniczej Dolinie).

to przez to że za wcześnie powaliłeś poszukiwaczy powinieneś ich powalić jak miałeś już klucz . Najlepiej teraz pobij ich wszystkich , i nikt Cię nie zauważy jak wyciągasz księgę .A oni przecież zaraz i tak się obudzą i żadnej grzywny nie będziesz musiał płacić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 09:24, mouhhg napisał:

>
> > Po co w nocy , możesz to zrobić o każdej porze dnia . Ja normalnie na oczach
Sekoba
> otworzyłem
> > se skrzynie a on nic .
>
> O.o n/c, ja otwieram skrzynię i słyszę tylko ryk "Złodziej!" i muszę opłacać grzywnę

> (a muszę oszczędzać przed wizytą w Górniczej Dolinie).
to przez to że za wcześnie powaliłeś poszukiwaczy powinieneś ich powalić jak miałeś już
klucz . Najlepiej teraz pobij ich wszystkich , i nikt Cię nie zauważy jak wyciągasz
księgę .A oni przecież zaraz i tak się obudzą i żadnej grzywny nie będziesz musiał płacić
.


No to co, za kradzież grzywna a za pobicie (o którym mi najczęściej się wypomina w regulaminie Najemnika) już nic?
Teraz zagram w G2, sprawdzę jak to się może udać w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 09:31, Spector 109948 napisał:

> >
> > > Po co w nocy , możesz to zrobić o każdej porze dnia . Ja normalnie na
oczach
> Sekoba
> > otworzyłem
> > > se skrzynie a on nic .
> >
> > O.o n/c, ja otwieram skrzynię i słyszę tylko ryk "Złodziej!" i muszę opłacać
grzywnę
>
> > (a muszę oszczędzać przed wizytą w Górniczej Dolinie).
> to przez to że za wcześnie powaliłeś poszukiwaczy powinieneś ich powalić jak miałeś
już
> klucz . Najlepiej teraz pobij ich wszystkich , i nikt Cię nie zauważy jak wyciągasz

> księgę .A oni przecież zaraz i tak się obudzą i żadnej grzywny nie będziesz musiał
płacić
> .

No to co, za kradzież grzywna a za pobicie (o którym mi najczęściej się wypomina w regulaminie
Najemnika) już nic?
Teraz zagram w G2, sprawdzę jak to się może udać w nocy.

Sekob raczej nie będzie siedział na fotelu w nocy , ale jak będzie siedział , to tylko go pobij .I weź księgę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować