Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 18:58, globo1 napisał:

ty dzięki a ja zawsze musiałem jakoś główkować (szczególnie jak byłem na wczesnym etapie
gry;) zaraz pójde i spróbuje tą sztuczke z demonem ;)

Polecam tez przyzwanie demona, jest super. A ja na poczatku przygody z Gothic 2 prawie nigdy nie musialem do dragona podchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:12, ToMaS 150 napisał:

Grałem w tą gre tyle razy ale zapomniałem


Ale co zapomniałeś? (Bo nie rozumiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 08:01, simonemaster22 napisał:

Ale na smoki ja już mam wyrobiony sposób hehe ... kusza w rękę i jedziemy :)


W części drugiej bez dodatku to najlepszy sposób na zabicie smoków sam z niego korzystałem, tylko troszkę to czasu trwało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 15:54, ToMaS 150 napisał:

Kurcze miałem dodać komętarz a nie post!!


EEE... czyż to nie offtop ?

A co do smoków to jeszcze skutecznym sposobem jest ... magia , tak otóż to magia. Lecz kiedy obierzemy ten sposób i będziemy bili zwojami to raczej die na miejscu :D. W takim wypadku tylko runki i dużo potionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób na smoka? Jeśli jesteś paladynem, nie oddalaj sie od niego. Podbiegasz centralnie od frontu i bijesz go na zmianę z lewej, z prawej... dość szybko. On podlatuje, a ty za nim. Nie pozwól mu sie oddalić. Stojąc przed nim masz dużą szansę że ni użyje podmuchu. A bez niego dużej krzywdy ci nie zrobi.
P.S.
można też przypisać klawisz do mikstury... dużo łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:51, RA213L napisał:

można też przypisać klawisz do mikstury... dużo łatwiej.


Jak to zrobić? Albo o czymś nie wiem, albo zapomniałem o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 21:24, Gumiś2 napisał:

Jak to zrobić? Albo o czymś nie wiem, albo zapomniałem o_O


O ile dobrze pamiętam to musisz z edytować plik .ini tylko co tam musisz zrobić dokładnie tego nie pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:51, RA213L napisał:

Sposób na smoka? Jeśli jesteś paladynem, nie oddalaj sie od niego. Podbiegasz centralnie
od frontu i bijesz go na zmianę z lewej, z prawej... dość szybko. On podlatuje, a ty
za nim. Nie pozwól mu sie oddalić. Stojąc przed nim masz dużą szansę że ni użyje podmuchu.
A bez niego dużej krzywdy ci nie zrobi.
P.S.

> można też przypisać klawisz do mikstury... dużo łatwiej.

Z tymi miksturami coś ci się pomyliło...
A co do sposobu na smoki to masz 60% szans aby do nich podbiec, jeśli użyją podmuchu to już po tobie, leżysz a on w ciebie dmucha i tak do "-0".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz pogrzebać w pliku ini. O ile pamiętam to przed lub po każdej sekcji w tym pliku były informacje czego dotyczą poszczególne linie więc nie powinieneś mieć problemu z rozgryzieniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:38, Bezio15 napisał:

Ma pytanie jak można zdobyć smoczą zgubę w 1 rozdziale grając strażnikiem?


Czeka cię długa wędrówka. Musisz się udać drogą w stronę słonecznego kręgu. Jeżeli twój bezi przeżyje wędrówkę zaraz za miejscem gdzie atakuje cię dwóch bandytów (pod wielkim kamiennym łukiem) skręć w prawo w krzaki powinna być tam jaskinia, w której prócz dwóch szkieletów spotkasz także Wojowników Cienia. Jeżeli uda ci się ich pokonać, to przed małym ołtarzykiem lewituje Smocza Zguba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:38, Bezio15 napisał:

Ma pytanie jak można zdobyć smoczą zgubę w 1 rozdziale grając strażnikiem?

Choćbyś nie wiem jak się starał wątpię żeby udało Ci się ubić Wojowników Cienia (chyba dobrze pamiętam?). Są to zbyt mocni przeciwnicy jak na 1 rozdział. Poza tym nie masz wystarczająco dużo siły by władać tym mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:38, Bezio15 napisał:

Ma pytanie jak można zdobyć smoczą zgubę w 1 rozdziale grając strażnikiem?


Dodam jeszcze że możesz zaciągnąć ich do Grimbarda(czy jak mu tam) albo do czarnego trolla... co do NPC`a to pewnie nie uda mu się ich pokonać ale zawsze możesz w tym czasie pobiec do jaskini i zabrać Smoczą Zgubę, a co do trolla to nie jestem pewien czy Wojownicy Cienia go zaatakują bo dość dawno w tą grę grałem... w każdym razie jedyny sposób na zdobycie miecza to odwrócenie uwagi nieumarłych... ale pewnie jak już wcześniej powiedziano nie będziesz miał dość siły żeby go używać(musisz jej mieć chyba z 80 jeśli dobrze pamiętam...).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w IV rozdziale można trenować siłę i zręczność? Da się też kupić gdzieś jakieś runy, zwoje i mikstury życia? BTW da radę załatwić kamiennego smoka na 13lvl''u (67 siła, 47% jednoręczny, reszty nie pamiętam)? ^^ Bo wczoraj mi już nerwy puściły (co prawda to był ognisty, ale się zamierzałem na kamiennego - znalazłem nie tego co trzeba :P) ... Chciałbym spróbować jeszcze raz, ale jak nie mam szans to wolałbym nie tracić nerwów... I przy okazji - co na ogniste i lodowe trolle? Tak jak w jedynce trzeba zwoje/runy kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować