Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Witam,
zacząłem już Gothic III.
W Gothic II tłukłem orków jak chciałem, a tu niemiła niespodzianka. Nie mogę ich zabić! Jak dotąd wyeliminowałem tylko zwiad orków-było to moje zadanie. Innych powalam na ziemię ale nic więcej nie mogę zrobić.
Czy Ktoś tez tak miał ?
Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 00:45, Renne napisał:

Witam,
zacząłem już Gothic III.
W Gothic II tłukłem orków jak chciałem, a tu niemiła niespodzianka. Nie mogę ich zabić!
Jak dotąd wyeliminowałem tylko zwiad orków-było to moje zadanie. Innych powalam na ziemię
ale nic więcej nie mogę zrobić.
Czy Ktoś tez tak miał ?
Pozdrowienia.



Gina od razu tylko wtedy, jesli ich nazwa "Ork" (czy co tam jeszcze" jest napisana na czerwono. Jesli tak nie jest, lezacego przeciwnika trzeba po prostu dobic. Tak jak w G2.

Spoiler

Przytrzymujesz PPM i wciskasz LPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 23:34, Ecko09 napisał:

Zapewne jakaś zabłąkana owca się pasła przed jego wieżą.

Hmmm ameryki to nie odkryłeś gdyż wspomniałem o tej owcy ;] Lobart wspominał ,że bandyci zabierają mu owce. To może ona uciekła prosto z jego farmy albo uciekła z kryjówki bandytów ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 07:11, mlynar911 napisał:

> Zapewne jakaś zabłąkana owca się pasła przed jego wieżą.
Hmmm ameryki to nie odkryłeś gdyż wspomniałem o tej owcy ;] Lobart wspominał ,że bandyci
zabierają mu owce. To może ona uciekła prosto z jego farmy albo uciekła z kryjówki bandytów
;d


A przecie tam dalej był wilk i o dziwo jej nie zjadł.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 11:22, karolek44 napisał:

tą owce jak mówił lobart ukradli bandyci a ona sama uciekła



A dlaczego do mnie piszesz o jakiejs owcy ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 09:06, wicekppp napisał:

A przecie tam dalej był wilk i o dziwo jej nie zjadł.xD

Bo to może jest super owca ;d zmodyfikowana przez Xardasa ;d tylko kiedy my przechodziliśmy stracił nad nią kontrolę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 16:33, mlynar911 napisał:

Bo to może jest super owca ;d zmodyfikowana przez Xardasa ;d tylko kiedy my przechodziliśmy
stracił nad nią kontrolę ;d


hahahaha!!! A no fakt przecie Bezi to super-extra bohater i Xardas wysiada. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 20:52, sprite39 napisał:

Można by się jeszcze zastanawiać skąd ta beczka, szkielet, gin i parę innych drobiazgów
rozwalonych w pobliżu owej owcy się wzięły.

Hmmm już zaczynam spekulować. Beczka to może tam koleś chciał się spotkać z Xardasem. Oczywiście posiadał sztylet i butelke ginu. Może to jakiś informator specjalny nekromanty? Ale był tak zmęczony ,że usiadł, oparł się o beczkę i się tak napił ,ze zasnął. I tak go dorwała super owca któa obgryzła jego kostki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 20:52, sprite39 napisał:

Można by się jeszcze zastanawiać skąd ta beczka, szkielet, gin i parę innych drobiazgów
rozwalonych w pobliżu owej owcy się wzięły.


Lester w rozmowie z Bezim mowi, ze wieza pojawila sie przez noc. Mozna tu spekulowac, ze magia Xardasa powalila bogu winnego wedrowca i tyle z niego zostalo. A co owcy to nie wiem, ale cus wymyslimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 23:01, TICOCHONDRIUSS napisał:

Lester w rozmowie z Bezim mowi, ze wieza pojawila sie przez noc. Mozna tu spekulowac,
ze magia Xardasa powalila bogu winnego wedrowca i tyle z niego zostalo. A co owcy to
nie wiem, ale cus wymyslimy...


A ja mówie tak:

Bandyta zarypał owce Lombartowi, usiadł se na trawsku, wypił... A w noc sie wieża pojawiła ten sie obudził, patrzy... i wykitował na zawał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 20:36, wicekppp napisał:

Bandyta zarypał owce Lombartowi, usiadł se na trawsku, wypił... A w noc sie wieża pojawiła
ten sie obudził, patrzy... i wykitował na zawał :D.

A do kości zjadły go gobliny ;d a przy jedzeniu wymachiwały lagami i biesiadowały bo dostały w końcu kawał dobrego mięska ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 21:08, mlynar911 napisał:

A do kości zjadły go gobliny ;d a przy jedzeniu wymachiwały lagami i biesiadowały bo
dostały w końcu kawał dobrego mięska ;d


I Bezi im przerwał... a co potem to już od jakości gracza zależy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 15:22, wicekppp napisał:

A do kości zjadły go gobliny ;d a przy jedzeniu wymachiwały lagami i biesiadowały bo
dostały w końcu kawał dobrego mięska ;d

>>I Bezi im przerwał... a co potem to już od jakości gracza zależy :D


To ze Bezi im przerwal to troche nie tak. Ja mysle, ze magia Xardasa go powalila - w koncu Beziego przeniosl 2 tyg. po wzniesieniu wiezy. To powinno wystarczyc, zeby wedrowca ogolocic z mieska do golych kosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 15:22, wicekppp napisał:

I Bezi im przerwał... a co potem to już od jakości gracza zależy :D

Przerwał im tą ucztę okładając ich lagą ;d i narobił im pełno guzów ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo większość już gra tylko w NK więc ten temat obumiera ;d trzeba go jakoś rozruszać ;d może wam coś ostatnio ciekawego się przytrafiło z Gothicem? Jakaś śmieszna sytuacja czy co? Bo o tej owcy to już nudno spekulować ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować