Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2010 o 20:24, Infes napisał:

Ile godzin daje zabawy ten mod? Co w nim w ogóle jest?

masz mody tutaj: http://www.gothic.phx.pl/nk/download.php?id=003
Przedtem zainstaluj http://www.gothic.phx.pl/nk/download.php?id=004
"Jaktyl to najsławniejszy mod do g2:Noc Kruka.
Opis:
Kraina Jaktyl jest zagrożona przez Czarnego Maga. Budzisz się bez jakichkolwiek wspomnień w tej krainie i musisz spróbować przeżyć! Jedna z największych i najlepszych modyfikacji do G2NK, duży nowy świat, ciekawa fabuła, cztery rozdziały, około 10 - 12 godzin grania, sporo nowości.

Modyfikacja oferuje:

- duża ilość dialogów! (około 1500 )
- nowe skrypty wzbogacające grę: strzały, bełty i bronie walki wręcz mogą być nasączone rozmaitymi truciznami. Najlepsze pociski są ładowane zawsze automatycznie
- czasowe podwyżki cech. Nowe czary i nowy amulet z innowacyjnym działaniem
- nowe "mobsis", czyli przedmioty, które można użyć (na przykład przetapianie rudy)
- nowe umiejętności do opanowania i zawody (np. rzeźbiarz)
- 2 gildie, do których możemy się przyłączyć (wojownik i mag Jaktylu)
- możliwość ustawienia trudności (3 stopnie), respawn potworów zależny od stopnia trudności
- około 100 NPC
- trzy nowe światy: świat główny z lasem, kanionem, miastem, wieloma wieżami i jaskiniami oraz jeziorem, kopalnia i Miasto Nieumarłych

http://www.gothic.phx.pl/nk/download.php?page=2&id=003 --->tutaj go masz i polecam ściągnąć jeszcze 1 od góry- też gram i jest świetny. Nie ma głosu postaci ale dialogi są świetne, sama rozgrywka również (np. zadanie Otruty jest bardzo pomysłowe, walka z czasem), a ten Piratenleben też świetny:
Opis:
Jedna z największych i najlepszych modyfikacji do G2NK, a na pewno najlepszy mod o życiu piratów. Mod przedstawia historię chłopaka z Khorinis, Rhena, który postanawia dołączyć do piratów. Dzięki otrzymanej od alchemika runy przenosi się do niedaleko obozu piratów i tam zaczyna się gra...

Modyfikacja oferuje:
- oprócz Jarkendaru jeszcze dwie nowe lokacje
- około 15-20 godzin grania
- ciekawa fabuła, dużo zabawnych i innowacyjnych questów
- poczucie humoru w dialogach
- odnawianie się potworów, zmienny poziom trudności
- wiele odniesień do bezimiennego bohatera


POLECAM GORĄCO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to już opisywane, 668 stron trudno sprawdzić, ale znalazłem taki oto przyjemny bug:
będąc Łowcą Smoków, przychodzimy do Benneta ze smoczymi łuskami i podejdziemy do niego, gdy jest przy kowadle to zapłaci nam za łuski o da średnią zbroje Łowcy Smoków za darmo (12 tyś. złota drogą nie chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 19:37, Paul_Rodgers napisał:

da średnią zbroje Łowcy Smoków za
darmo
(12 tyś. złota drogą nie chodzi).

Obiła mi się ta pluskwa o uszy. Tyle ich jest, że ledwo rozróżniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, jak sie zbiera na ciezki pancerz. Ale to tylko w tym jednym wypadku. Dla mnie 12k zawsze bylo suma w cholere wielka i grajac kims innym niz najemnik nigdy tyle nie mialem naraz przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi w takiej 1 rzeczy.Przed chwilą zainstalowałem sobie Gothic 2 i ta gra chodziła mi bardzo szybko! Gdy gadałem z Xardasem na początku to mówił mi "... i przybyły wszystkie..." i wtedy Xardas zaczął mówić kolejną kwestię dialogową. Tak więc się zmartwiłem i zainstalowałem sobie pierwszą część.Nie zgadniecie co mnie spotkało po filmiku wprowadzającym... to samo co w drugiej części! Pls pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 18:40, bobobo napisał:

Pomóżcie mi w takiej 1 rzeczy.Przed chwilą zainstalowałem sobie Gothic 2 i ta gra chodziła
mi bardzo szybko! Gdy gadałem z Xardasem na początku to mówił mi "... i przybyły wszystkie..."
i wtedy Xardas zaczął mówić kolejną kwestię dialogową. Tak więc się zmartwiłem i zainstalowałem
sobie pierwszą część.Nie zgadniecie co mnie spotkało po filmiku wprowadzającym... to
samo co w drugiej części! Pls pomóżcie mi!!!

Eee... W jedynce też mówi "...i przybyły wszystkie..."? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 18:57, Bithda napisał:

> Pomóżcie mi w takiej 1 rzeczy.Przed chwilą zainstalowałem sobie Gothic 2 i ta gra
chodziła
> mi bardzo szybko! Gdy gadałem z Xardasem na początku to mówił mi "... i przybyły
wszystkie..."
> i wtedy Xardas zaczął mówić kolejną kwestię dialogową. Tak więc się zmartwiłem i
zainstalowałem
> sobie pierwszą część.Nie zgadniecie co mnie spotkało po filmiku wprowadzającym...
to
> samo co w drugiej części! Pls pomóżcie mi!!!
Eee... W jedynce też mówi "...i przybyły wszystkie..."? ;]


O rany,chodziło mi,że też mi się tnie jedynka jak i dwójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 18:59, bobobo napisał:

> > Pomóżcie mi w takiej 1 rzeczy.Przed chwilą zainstalowałem sobie Gothic 2 i
ta gra
> chodziła
> > mi bardzo szybko! Gdy gadałem z Xardasem na początku to mówił mi "... i przybyły

> wszystkie..."
> > i wtedy Xardas zaczął mówić kolejną kwestię dialogową. Tak więc się zmartwiłem
i
> zainstalowałem
> > sobie pierwszą część.Nie zgadniecie co mnie spotkało po filmiku wprowadzającym...

> to
> > samo co w drugiej części! Pls pomóżcie mi!!!
> Eee... W jedynce też mówi "...i przybyły wszystkie..."? ;]

O rany,chodziło mi,że też mi się tnie jedynka jak i dwójka.

W filmikach czy kwestiach mówionych? jak w filmikach to usuń z folderu gry intro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 19:00, Bithda napisał:

> > > Pomóżcie mi w takiej 1 rzeczy.Przed chwilą zainstalowałem sobie Gothic
2 i
> ta gra
> > chodziła
> > > mi bardzo szybko! Gdy gadałem z Xardasem na początku to mówił mi "...
i przybyły
>
> > wszystkie..."
> > > i wtedy Xardas zaczął mówić kolejną kwestię dialogową. Tak więc się zmartwiłem

> i
> > zainstalowałem
> > > sobie pierwszą część.Nie zgadniecie co mnie spotkało po filmiku wprowadzającym...

>
> > to
> > > samo co w drugiej części! Pls pomóżcie mi!!!
> > Eee... W jedynce też mówi "...i przybyły wszystkie..."? ;]
>
> O rany,chodziło mi,że też mi się tnie jedynka jak i dwójka.
W filmikach czy kwestiach mówionych? jak w filmikach to usuń z folderu gry intro.


W Gothic 2 tak jak mówiłem Xardas mówi "i przybyły wszystkie..." i już Bezi zaczyna "Smoki!" :] A no i jeszcze nawet nie mogę skończyć tego dialogu gdyż gry już Bezi powie kwestię dialogową "więc uciekajmy stąd" (czy jakoś tak) to wtedy nie mogę wybrać żadnej opcji dialogowej. Po prostu gra się zacięła na zawsze i nie moge w ogóle wybrać żadnej kwestii mówionej. Tylko menedżer zadań pomaga. W pierwszym gothicu jest ten sam problem z kwestiami mówionymi jak u "następcy" (no bo u poprzednika nie mogę powiedzieć :D) ale gdy już zakończe rozmowę z Diego to wtedy bezi zachowuje się jakby połączył 3 miksturki szybkości i to coś by wypił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 23:19, kkaz napisał:

Ma rysy kiedyś miałem problemy z zainstalowaniem


No to musisz raczej kupić nową grę. Następnym razem szanuj płyty bardziej to problemów nie będzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 15:23, HareQ napisał:

Lepiej się tym tu nie chwal.


Jeżeli już się chwalić, to szybko. Po pierwsze, wypada się z forum, do którego jeszcze bardzo się nie przyzwyczaiło, a po drugie, osiągniętego tytułu nie szkoda. :-)
A po trzecie, jak jakiś kolega melduje , że piratuje, to jego też nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 15:23, HareQ napisał:

> AAA tam pobiorę sobie z neta gothic 2

Lepiej się tym tu nie chwal.

Czemu nie? Z tego co się orientuje to kolega ma oryginał. Kto miał dostać kasę za grę już dostał, a posiadacz licencji ma prawo do jednej kopii. Ściągnięty egzemplarz można potraktować właśnie jako kopię bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2010 o 21:11, Growin napisał:

Czemu nie? Z tego co się orientuje to kolega ma oryginał. Kto miał dostać kasę za grę


Nie lepiej żeby po prostu odesłał zepsutą płytę, może niekoniecznie z jego winy sie porysowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować