Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Tak poza tematem ale trudno. Od kiedy to płyty same się rysuje? Jak je gdzieś położysz czy coś to może i owszem ale to Ty zawiniłeś a nie płyta. Sama się porysować nie potrafi, nie chodzi, nie przemieszcza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 17:49, Infes napisał:

Tak poza tematem ale trudno. Od kiedy to płyty same się rysuje? Jak je gdzieś położysz
czy coś to może i owszem ale to Ty zawiniłeś a nie płyta. Sama się porysować nie potrafi,
nie chodzi, nie przemieszcza się.


To chyba nie słyszałeś o tym, że np w empiku, odpakowują pudełka, instalują grę, a potem spowrotem zapakowują? Przy takim procesie może zdąży się że coś się porysuje, a oni mogą na to nie zwróci uwagi.
No chyba że ma z jakiegoś innego źródła, ale też wtedy występuje takie ryzyko. No ale jak on wie że zostawił tą płytę bez opakowania, to już jego problem i nie ma co roztrząsa dalej tej sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnałem mod Unholy do G2NK i co się moim oczą ukazało w ReadMe "Instalacja:skopiuj pliki tam gdzie zawsze" Jakże mądre słowa twórców już na samym początku. Jak to zainstalować a raczej gdzie to wkleić? Bo wkleiłem w głównym folder ale włączam normalnie G2NK starter i się odpadala normalna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 17:33, Infes napisał:

Ściągnałem mod Unholy do G2NK i co się moim oczą ukazało w ReadMe "Instalacja:skopiuj
pliki tam gdzie zawsze"
Jakże mądre słowa twórców już na samym początku. Jak to zainstalować
a raczej gdzie to wkleić? Bo wkleiłem w głównym folder ale włączam normalnie G2NK starter
i się odpadala normalna gra.

np. jak folder nazywa się data to chyba nie wkleisz w languages albo inne podfoldery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron temu pytałem od dobrego mod''a z tym że nie napisałem iż chciałbym aby dany mod był w Polskiej wersji. Jest jakiś dobry który warto polecić i jest w Naszym rodowitym języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strona wcześniej mój post (dość długi) o modach do G2NK;P Nie wiem czy u ciebie to strona ale stosunkowo blisko o tym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są do niego polskie napisy.

EDIT: Od siebie polecam (do G2 NK oczywiście) Jaktyl, Bumshack, Khorana Prolog, The Vulcano Quest, Zdarzenie na morzu (polski), Piratenleben, Velaya: Historia Wojowniczki. Wszystkie są spolszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 18:38, Gumisiek2 napisał:

Są do niego polskie napisy.

EDIT: Od siebie polecam (do G2 NK oczywiście) Jaktyl, Bumshack, Khorana Prolog, The Vulcano
Quest, Zdarzenie na morzu (polski), Piratenleben, Velaya: Historia Wojowniczki. Wszystkie
są spolszczone.

Szczerze mówiąc to są chyba wszystkie mody:D Ale jest jeszcze alternatywna historia (z shotgunami, bazookami) ale zapomniałem jak się nazywa:D Prawdziwe jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 22:13, Infes napisał:

Bodajże za Liniami Wroga aczkolwiek wczoraj go zainstalowałem i spolszczenie lecz mi
nie działał.

mi też coś z nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam pierwszy problem:D
Dotąd nie grałem tak aby pobić Lehmara ale teraz mi się udało. Mimo konsekwencji wydaje mi się, że opłacało się. No i wybrałem, że Hannie dam księgę długów- ona na to dała mi klucz "do szczęścia jakiego pragniesz"- no i tu pytanie. Do czego jest ten klucz? Sprawdzałem parę wież strażniczych, obydwa wejścia do kanałów, kufry ale nic z tych rzeczy. Do czego jest klucz który od niej dostajemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 13:57, Bithda napisał:



Bodajże otwiera skrzynię ze skarbami na wyspie. Idź do portu, stamtąd na pewno zauważysz tę wyspę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 13:57, Bithda napisał:

No i wybrałem, że Hannie dam księgę długów


Nie zapomnij upomnieć się w mało subtelny sposób o księgę i oddać pozostałym dłużnikom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 13:58, Ecko09 napisał:

>

Bodajże otwiera skrzynię ze skarbami na wyspie. Idź do portu, stamtąd na pewno zauważysz
tę wyspę.

Nom, jest. Nigdy nie pomyślałem po co ta wyspa jest:P Ale za pierwszym razem jaskini nie zauważyłem, najlepiej schowana w całej grze;D

Shlafrok

Mam ją "obić"?? :P Bo innego rozwiązania nie widzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 15:21, Bithda napisał:

Mam ją "obić"?? :P Bo innego rozwiązania nie widzę:D


Jeśli wynajdziesz coś bardziej delikatnego to pisz. :P
No obić, obić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jaki mieliście lvl do np. końca pierwszego rozdziału albo (ja sobie daje teraz takie wymagania) do pierwszego wyjścia z miasta od strony farmy Onara:) Ja mam 4lvl i z miasta jeszcze nie wyszedłem. Spróbuję nabić 5 ale nie mam chyba szans:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować