Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Położenie wspomnianej przeze mnie wyspy już wyjaśnili Ci koledzy ;-)

Dnia 19.02.2011 o 19:03, bobobo napisał:

Wiecie,gdzie można kupić wytrychy,nie przyłączając się do gildii złodzieji? (oprócz Thorbena,oczywiście)


Spróbuj u Kardifa, właściciela karczmy w porcie.

Dnia 19.02.2011 o 19:03, bobobo napisał:

Gdzie jest jaskinia bandytów gdzieś obok wokół miasta,których trza ubić,w związku z
questem od Harada?


Ja wykonałem opcję z zabiciem Orka, w której bardzo pomógł mi Bartok, później jednak natrafiłem na tą jaskinię (o ile to ta, o której myślę, ale chyba była tam jakaś orkowa broń). Wyjdź bramą nieopodal targu i kieruj się cały czas w lewo. Napotkasz kilka kretoszczurów i młodych olbrzymich szczurów, a kawałek dalej jaskinię, w której będzie dwóch bandytów (nazywają się chyba Leniuchami, czy jakoś tak ^^). Uważaj tylko, gdyż w kolejnej części jaskini znajduje się bodajże olbrzymi szczur (jeżeli uda się go jakoś sprowokować do zaatakowania bandytów, to może nawet nieźle nam pomóc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2011 o 19:24, Gumisiek2 napisał:

Ja wykonałem opcję z zabiciem Orka, w której bardzo pomógł mi Bartok, później jednak
natrafiłem na tą jaskinię (o ile to ta, o której myślę, ale chyba była tam jakaś orkowa
broń). Wyjdź bramą nieopodal targu i kieruj się cały czas w lewo. Napotkasz kilka kretoszczurów
i młodych olbrzymich szczurów, a kawałek dalej jaskinię, w której będzie dwóch bandytów
(nazywają się chyba Leniuchami, czy jakoś tak ^^). Uważaj tylko, gdyż w kolejnej części
jaskini znajduje się bodajże olbrzymi szczur (jeżeli uda się go jakoś sprowokować do
zaatakowania bandytów, to może nawet nieźle nam pomóc).


Emm, uhh, mi nie chodziło o to :( Źle się wyraziłem,przepraszam. Chodzi mi o quest który daje nam ten handlarz bronią. On każe nam iść do Pablo,a on mówi,że bandyci mają wtykę w mieście,i zaatakowali Akila niedaleko farmy (jak mówiłem,tych bandytów ubiłem),lecz nie ubiłem tych wokół miasta. A te lenie? Zabiłem ich już dawno podczas expienia,lecz nic przy nich nie znalazłem. (pójdę jeszcze raz tam i dokładnie sprawdzę) A Kardif: Niestety,on nie ma wytrychów,tylko gorzałe,i kiełbase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za double posta,lecz już wykonałem to zadanie z bandytami ;) A mam coś jeszcze: Wiecie,gdzie można w miare bezpiecznie podexpić,albo jakieś fajne zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam wydanie Gothica II z Platynowej Kolekcji czyli dość stare i moje pytanie jak mam zagrać na Win 7 64bity, instaluje się normalnie ale nie da się grać, zacina się, znikają tekstury itd... proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 20:25, bobobo napisał:

Przepraszam za double posta,lecz już wykonałem to zadanie z bandytami ;) A mam coś jeszcze:
Wiecie,gdzie można w miare bezpiecznie podexpić,albo jakieś fajne zadania?


Cóż, warto iść na farmę Onara jeśli jeszcze tam nie byłeś i powykonywać tam wszystkie zadania, nawet jeśli później planujesz przyłączyć się do innej gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 20:25, bobobo napisał:

Przepraszam za double posta,lecz już wykonałem to zadanie z bandytami ;) A mam coś jeszcze:
Wiecie,gdzie można w miare bezpiecznie podexpić,albo jakieś fajne zadania?

Koło farmy onara jest pełno polnych bestii, tak samo w lasach mniejszych roi się od wilków, polnych bestii itp Wystarczy pobiegać po Khorinis troche ;d

filip1-1
Wina sterowników ;p musisz wgrać starsze żeby G2 poprawnie chodził ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 11:54, lydathegreat napisał:

Nauczylem sie runy Smiertelna fala, mam wszystkie skladniki, zwoj, rune a w menu stolu
runicznego nie ma w ogole opcji ''runy szostego kregu'', o co chodzi?

Może musisz nauczyć sie tworzenia run 6tego kręgu ;p pewnie tej umiejętności nie masz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 13:54, lydathegreat napisał:

No przeciez napisalem, ze nauczylem sie u Saturatora tej najpotezniejszej runy AOE.


Weź nie kłam. To jest nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 13:54, lydathegreat napisał:

No przeciez napisalem, ze nauczylem sie u Saturatora tej najpotezniejszej runy AOE.

Nauczyłeś się robić runę ale nie osiągnąłeś 6 kręgu magii jak tak. To jest rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakim levelem i jakim kręgiem magii pójść najlepiej do górniczej doliny po smoki? Gdzie moge znaleźć golema, bo potrzebuje do czaru przywołanie golema? Jakie czary najlepiej wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko bagienny lub lodowy,bo nie wierzę,aby padł od 3 takich kul kamienny smok ;) Ponawiam tamte pytania jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 08:32, mlynar911 napisał:

> Przepraszam za double posta,lecz już wykonałem to zadanie z bandytami ;) A mam coś
jeszcze:
> Wiecie,gdzie można w miare bezpiecznie podexpić,albo jakieś fajne zadania?
Koło farmy onara jest pełno polnych bestii, tak samo w lasach mniejszych roi się od wilków,
polnych bestii itp Wystarczy pobiegać po Khorinis troche ;d

filip1-1
Wina sterowników ;p musisz wgrać starsze żeby G2 poprawnie chodził ;]

Np które ;] bo słyszałem gdzieś że są jakieś dedykowane do starszych tytułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o level, to z jak najwyższym. Powykonuj wszystkie zadania, pozabijaj większość stworzeń na terenach w pobliżu Khorinis i ruszaj do GD. Co do golemów to dwa lodowe znajdują się w Górniczej Dolinie, w pobliżu lodowego smoka. Jest jeszcze magiczny golem, ale chyba nie o niego Ci chodzi skoro już dawno go pokonałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 01:04, filip1-1 napisał:

> filip1-1
> Wina sterowników ;p musisz wgrać starsze żeby G2 poprawnie chodził ;]
Np które ;] bo słyszałem gdzieś że są jakieś dedykowane do starszych tytułów :)

Dokładnie nie wiem. Wpisz może w google Gothic 2 win 7 czy Gothic 2 stery do win 7 i poszukaj ;d Albo gdzieś tu w temacie powinny być ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 01:04, filip1-1 napisał:

> filip1-1
> Wina sterowników ;p musisz wgrać starsze żeby G2 poprawnie chodził ;]
Np które ;] bo słyszałem gdzieś że są jakieś dedykowane do starszych tytułów :)

Może jest to wina wersji gry, u mnie Gothic II (wprawdzie z dodatkiem) NK v2.6 pol dobrze chodzi na tym samym windowsie z najnowszymi sterownikami do GeForce, wersja 266.58 (z wersją 260.99 miałem te same problemy). Pierwszy problem jaki miałem, był taki, że bez zmiany trybu zgodności wyświetlał mi się napis "Program VDFS Init Tool przestał działać" Wprawdzie nie wiem co on daje, ale po tym wydarzeniu ustawiłem tryb zgodności z windows XP SP3 i przy okazji wyłączyłem kompozycję pulpitu - Gra działa, ale podczas grania średnio raz na jakąś godzinę gra robi pauzę na około 4 sekundy, w tym czasie bardzo szybko wychodzi do pulpitu, a następnie wraca do rozgrywki i wyłączała pauzę (tuż po wyłączonej pauzie zawsze mam przyzwoitą liczbę fps, więc życia to mi zbytnio nie utrudnia). A gram z wszystkimi możliwymi bajerami w panelu sterownika nvidia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 12:22, doflamingo napisał:

> > filip1-1
> > Wina sterowników ;p musisz wgrać starsze żeby G2 poprawnie chodził ;]
> Np które ;] bo słyszałem gdzieś że są jakieś dedykowane do starszych tytułów :)

Może jest to wina wersji gry, u mnie Gothic II (wprawdzie z dodatkiem) NK v2.6 pol dobrze
chodzi na tym samym windowsie z najnowszymi sterownikami do GeForce, wersja 266.58 (z
wersją 260.99 miałem te same problemy). Pierwszy problem jaki miałem, był taki, że bez
zmiany trybu zgodności wyświetlał mi się napis "Program VDFS Init Tool przestał działać"
Wprawdzie nie wiem co on daje, ale po tym wydarzeniu ustawiłem tryb zgodności z windows
XP SP3 i przy okazji wyłączyłem kompozycję pulpitu - Gra działa, ale podczas grania średnio
raz na jakąś godzinę gra robi pauzę na około 4 sekundy, w tym czasie bardzo szybko wychodzi
do pulpitu, a następnie wraca do rozgrywki i wyłączała pauzę (tuż po wyłączonej pauzie
zawsze mam przyzwoitą liczbę fps, więc życia to mi zbytnio nie utrudnia). A gram z wszystkimi
możliwymi bajerami w panelu sterownika nvidia.

no popatrzę jeszcze na stery, a wydanie gothica II mam z platynowej kolekcji kupione może z 6 lat temu ;p więc może to i wina gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować