Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Śmiało możesz ich wyrżnąć. Na zdrowie :) Nie będą mieć już żadnych zadań i do niczego nie są potrzebni. Do niczego, oprócz ich ostatecznego zadania czyli dania Ci radochy (i expa :]) Mi rozwalanie ludzi, a zwłaszcza bandytów zawsze daje najwięcej przyjemności ^^

W Jarkendarze nie będzie już nic do zrobienia. Będziesz mógł sobie co najwyżej wpaść np w 5 rozdziale żeby wytłuc potworki które się tam odrodzą.

@bobobo

Grasz w podstawkę tak? Konsekracja miecza doda mu 10 pkt obrażeń (jeśli jest to miecz jednoręczny, 15 jeśli dwuręczny). Warto to zrobić, bo to będzie najlepszy miecz jaki będziesz mógł nosić.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 20:35, Pitej napisał:

Śmiało możesz ich wyrżnąć. Na zdrowie :) Nie będą mieć już żadnych zadań i do niczego
nie są potrzebni. Do niczego, oprócz ich ostatecznego zadania czyli dania Ci radochy
(i expa :]) Mi rozwalanie ludzi, a zwłaszcza bandytów zawsze daje najwięcej przyjemności
^^

W Jarkendarze nie będzie już nic do zrobienia. Będziesz mógł sobie co najwyżej wpaść
np w 5 rozdziale żeby wytłuc potworki które się tam odrodzą.


I o to chodziło. ^^ Czas wypróbować ten Szpon Beliara. Co do rozwalania ludzi i bandytów też mam taką manię. Wręcz chory się stałem xD. W Khorinis chyba większość NPC ''obywatel'' i ''obywatelka'' zatłukłem.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 21:49, Braveheart napisał:

W Khorinis chyba większość NPC ''obywatel''
i ''obywatelka'' zatłukłem.


Teraz tylko mała grzywna dla lorda Andre, i wszyscy zapomną o tym ludobójstwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 22:05, Szynkars napisał:

Teraz tylko mała grzywna dla lorda Andre, i wszyscy zapomną o tym ludobójstwie :)


Witaj

Właśnie nie :D Może raz zapłaciłem grzywnę za bójkę z Bromorem bo go nie ubiłem i poszedł donieść :D. Wybijałem tych mobów tak żeby nikt nie widział że ich dobijam bo po co mają drzeć mordę "Morderca!" Za takie coś się nie buli bo jak trup może donieść Andre :P.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą mam postać na 4 akt?

Obrona przed uderzeniami i strzałami: 85
Obrona przed magią i smoczym ogniem: 35
Siła: 87
Wyśmienite magiczne ostrze:70 obrażeń,broń jednoręczna
Kusza: 55 demejdżu
47 zręczności
30 % broni jednoręcznej (wojownik)
30% kusznictwa (strzelec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postać niezła.
Tak jak Izrafel92 mówi, w pierwszej kolejności dopakuj w broń jednoręczną. Nie żałuj, spokojnie możesz dobić i do 100%, a 60 to moim zdaniem minimum.
Grasz paladynem prawda? W takim razie używaj runy świętej strzały którą otrzymałeś, albo powinieneś otrzymać. Doskonale sprawdza się w walce ze szkieletami, wargami i orkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No przez noc troszkę poszponciłem :D. Udało mi się awansować na paladynka i zdobyć tą blaszaną ich zbroje. Całkiem w pytkę. Wytłukłem trochę poszukiwaczy i w miedzy czasie po powrocie do Górniczej Doliny trochę podexpiłem. (fajnie że potwory znów się odrodziły, tym Szponem Beliara dosyć szybko się kosi) Znów mam nadmiar PNów :> wcześniej ktoś mi wspominał żeby zbytnio nie żałować w siłę. I tu jest pewien szkopuł mam aktualnie 107 i jak idę do ludzie co mogą mi ją zwiększyć mówią że jestem dla nich za dobry i nie mogą już mi pomóc. Lares też odmawia bo ma prób 90. Myślałem i myślałem ale chcę mieć pewność. Czyżby jedynym bez ograniczeń był ten kowal co jest bliżej portu ? (holender, zapomniałem jak ma na imię). Jeszcze jedno mam zapytanie. Udało mi się jednego smoka już ubić. Mianowicie ognistego Feomathar''a. Jeśli chodzi o te gady. Da się je oprawiać ? Mianowicie łuski i czy warto w sensie na jakaś później wypas zbroję ?. Tego też ktoś nauczał ale wcześniej mnie spławił mówiąc "Nabierz trochę doświadczenia". Zapomniałem gdzie on jest bo mózg mam z deka podziurawiony. (Będę musiał chyba przestać palić zielsko jednocześnie grając bo zapominam :D i za bardzo się fazuję i się wku****m przed kompem później mówiąc ''Gdzie to było'' ''Gdzie on jest'' xD)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\Udało mi się jednego smoka

Dnia 05.06.2011 o 19:08, Braveheart napisał:

już ubić. Mianowicie ognistego Feomathar''a. Jeśli chodzi o te gady. Da się je oprawiać
? Mianowicie łuski i czy warto w sensie na jakaś później wypas zbroję ?. Tego też ktoś
nauczał ale wcześniej mnie spławił mówiąc "Nabierz trochę doświadczenia". Zapomniałem
gdzie on jest bo mózg mam z deka podziurawiony. (Będę musiał chyba przestać palić zielsko
jednocześnie grając bo zapominam :D i za bardzo się fazuję i się wku****m przed kompem
później mówiąc ''Gdzie to było'' ''Gdzie on jest'' xD)

Pozdrawiam.


Ten co uczy oprawiania smoków nazywa się Jan i jest łowcą smoków.Znajdziesz go w zamku obok kuźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Oprawiania smoków uczy Gestath. To ten w zbroi z pancerzy pełzaczy. Jest niedaleko palisady orków, "na górce" w drodze do kamiennej twierdzy. Jednak czy oprawiania warto się uczyć? Hym... z tego co pamiętam to jako paladynowi przyda Ci się jedynie smocza krew i to tylko po to żeby w zamian za exp i złoto sprzedać ją wspomnianemu wyżej Janowi.

Ingmar (paladyn w Khorinis) powinien nauczyć cię więcej siły, albo Erol, czyli ten stary i kulawy który siedział pod mostem koło gospody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 19:34, Pitej napisał:

Dzień dobry.

Bry ;)

Dnia 05.06.2011 o 19:34, Pitej napisał:


Oprawiania smoków uczy Gestath. To ten w zbroi z pancerzy pełzaczy. Jest niedaleko palisady
orków, "na górce" w drodze do kamiennej twierdzy.

Właśnie tego dziada miałem na myśli.

>Jednak czy oprawiania warto się uczyć?

Dnia 05.06.2011 o 19:34, Pitej napisał:

Hym... z tego co pamiętam to jako paladynowi przyda Ci się jedynie smocza krew i to tylko
po to żeby w zamian za exp i złoto sprzedać ją wspomnianemu wyżej Janowi.

Cholera więc cała ta smocza krew nie jest aż tak potrzebna ;/ myślałem że przysłuży się ona bardziej. W końcu to smocza krew :D

Dnia 05.06.2011 o 19:34, Pitej napisał:


Ingmar (paladyn w Khorinis)

Ach tak. Zapomniałem o nim . Wcześniej mi gadał że uczy tylko paladynów :). Teraz mogę do nich podbijać na nauki, więc nie ma co czekać i dalej zwiedzać i mordować. Twoja pomoc jest nieoceniona ;-)

@MacTavish1
Tonie również dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeden szkopuł od dłuższego czasu nie daje mi spokoju i muszę o to zapytać. Jeszcze na początku II rozdziału zwiedzając Khorinis gdzieś w okolicach miejsca Czarnego Trolla znalazłem jakąś jaskinię. Na początku jak to jaskinia, ale ostatnie pomieszczenie było dosyć spore i stała tam skrzynia a dookoła niej posągi najprawdopodobniej Adanosa. Sądzę że coś ciekawego musie się w niej znajdować. Oczywiście nie dało się jej otworzyć wytrychem, więc potrzebny jest klucz. Klucz idzie gdzieś dorwać?? czy z czasem otrzymując klucz od jakiegoś NPC trzeba będzie tam wrócić??

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 22:59, Isildur napisał:

Spoiler

Ten klucz daje Tobie Pyrokar ale tylko jeśli chcesz zostać Magiem Ognia.




Cholipka. Czyli nic z tego. Gdybym obrał inną drogę to pewnie bym wiedział co tam jest. Trudno. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 23:04, Braveheart napisał:

Cholipka. Czyli nic z tego. Gdybym obrał inną drogę to pewnie bym wiedział co tam jest.
Trudno. Dzięki za odpowiedź. Możesz chociaż zdradzić co tam jest. ?? ;>


Spoiler

Czysty kamień runiczny do stworzenia runy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 23:06, Isildur napisał:

Spoiler

Czysty kamień runiczny do stworzenia runy :)



Holender drugi Edit się nie przyjął a miałem pisać że już się dowiedziałem o tym czytając to z linku od Gumiśka. Swoją drogą. Takie fajne miejsce i taka skrzynia, a tylko taka mała rzecz tam jest. Myślałem ze jakiś miecz czy coś :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie fajne miejsce i taka skrzynia, a tylko taka

Dnia 07.06.2011 o 23:09, Braveheart napisał:

mała rzecz tam jest. Myślałem ze jakiś miecz czy coś :D


To jest ostatnie zadanie z proby ognia. Dojscie tam troche Ci zajmie...
Oczywiscie jesli chcesz grac magiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 08:49, PawelGothic96 napisał:

Siema. Ostatnio zacząłem grać magiem . Czary ,które mam to kula ognia,mała burza ognista,
i bryła lodu . Jakich czarów się nauczyc ?

Kurcze, magiem to grałem jeden raz i dawno, ale grając wówczas też miałem problem, bo czarów masa, a run niewiele. Wspomogłem się internetem, z tego co pamiętam najbardziej opłacają się: Duża Kula Ognia, Leczenie Ciężkich Ran i Śmiertelna Fala. To te najważniejsze i de facto obowiązkowe, mogłem poprzekręcać nazwy. Aż chyba sam zacznę grać magiem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować