Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Bardzo przydatne jest jakieś leczenie, obojętne czy lekkie, średnie czy ciężkie. Który masz krąg magii? Przyda Ci się na pewno jakieś przywołanko - demon byłby najlepszy, ale jeśli jeszcze nie możesz sobie na niego pozwolić to i taki szkielet (nie goblin szkielet ^^) będzie przydatny. Grasz w podstawkę, bez Nocy Kruka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 19:32, Pitej napisał:

Bardzo przydatne jest jakieś leczenie, obojętne czy lekkie, średnie czy ciężkie. Który
masz krąg magii? Przyda Ci się na pewno jakieś przywołanko - demon byłby najlepszy, ale
jeśli jeszcze nie możesz sobie na niego pozwolić to i taki szkielet (nie goblin szkielet
^^) będzie przydatny. Grasz w podstawkę, bez Nocy Kruka tak?

Gram w podstawkę bez Nocy Kruka.Aktualnie mam 3 krąg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłbym na twoim miejscu przyzwanie szkieleta i średnie albo lekkie leczenie. Resztę kamieni runicznych radzę zachować na później, na 5 i 6 krąg magii. Szkielet ładnie klepie większość potworów i bandytów (orkowie sprawiają szkieletom problemy). Leczenie wiadomo, jest znacznie wydajniejsze niż mikstury, ale jeśli nie narzekasz na ich brak to ewentualnie możesz sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 19:23, Firefly94 napisał:

> Siema. Ostatnio zacząłem grać magiem . Czary ,które mam to kula ognia,mała burza
ognista,
> i bryła lodu . Jakich czarów się nauczyc ?
Kurcze, magiem to grałem jeden raz i dawno, ale grając wówczas też miałem problem, bo
czarów masa, a run niewiele. Wspomogłem się internetem, z tego co pamiętam najbardziej
opłacają się: Duża Kula Ognia, Leczenie Ciężkich Ran i Śmiertelna Fala. To te najważniejsze
i de facto obowiązkowe, mogłem poprzekręcać nazwy. Aż chyba sam zacznę grać magiem. ^^


Dokładnie,tak was czytam i chyba sam zacznę sobie grać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, chce zagrac w gothica 2 od poczatku, lecz mam wczesniejsze savy i nie wiem jak je usunac :D pomozcie i powiedzcie jak usunac te savy ( w folderze gothica folder Save jest pusty )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 19:01, Bubiszon napisał:

siema, chce zagrac w gothica 2 od poczatku, lecz mam wczesniejsze savy i nie wiem jak
je usunac :D pomozcie i powiedzcie jak usunac te savy ( w folderze gothica folder Save
jest pusty )


A nie mozesz ich nadpisać nowym zapisem :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 19:24, Bubiszon napisał:

no wlasnie jak bede nadpisywal je nowym zapisem to w ktorys dzien na ktoryms sejvie bedzie
za duzo zapisow i bedzie mi sie blad wlaczal :d


A co, miales juz taka sytuacje? Poszukaj dokladnie jeszcze jednego folderu z zapisami, z tego co pamietam to do nocy kruka tworzyl sie nowy folder :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaskini, która służy Gildii Złodziei jako schowek do przechowywania łupów są cztery skrzynie. Trzy z nich mogę otworzyć normalnie (zdaje się, że do dwóch trzeba użyć wytrychów), ale przy próbie otwarcia czwartej bohater mówi, że potrzebny mu odpowiedni klucz. Skąd mam go wziąć? Klucz od Hanny dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może jakiś członek gildii złodziei przebywający w kanałach ma ten klucz? Jeśli nie wybiłeś jeszcze jej członków (i nie zamierzasz) to zapisz grę, zabij ich i przeszukaj ciała. Powinny być przy nich jakieś klucze, może któryś z nich będzie właściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym będzie problem, bo jestem dopiero na początku drugiego rozdziału (właściwie to pod koniec pierwszego, ale została mi tylko wizyta w ratuszu). Do rozwiązania zagadki użyłem kodów: zabiłem Hannę, ale nie miała przy sobie już żadnego klucza, miała go za to Cassia i właśnie ten klucz, który zabrałem z jej ciała pasował do skrzyni na wyspie. Jest jeden mały problem - klucz ten można otrzymać albo od Hanny, albo od Cassi, ja otrzymałem go od tej pierwszej, ale Bezimienny nie ma go w ekwipunku. Oczywiście cofnąłem grę do stanu sprzed użycia kodów, jakoś to przeboleję, chociaż 400 sztuk złota i jakieś skarby to nie w kij dmuchał na tym etapie gry :/ Trudno, odbiję sobie na produkcji broni dla Harada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, już się dowiedziałem, że Hanna nie daje nam klucza bezpośrednio, lecz dostajemy od niej skórzany mieszek, po otwarciu którego znajdziemy parę wytrychów i klucz będący sprawcą całego zamieszania :P Ale się obłowiłem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, w gothica2 grałem już na kompie nie raz i go usunełem teraz gdy go wgrałem i włanczam to wyskakuje B:V FILE:Err:-2: Can''t find file:_WORK\DATA\SCRIPTS\_COMPILED\PARTICLEEX.DAT Code 255. co mam z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 11:50, krychan napisał:

No ale masz problem błędy lepiej powiedz jak moge wgrać tą grę

Mam prawo zwrócić tobie uwagę. Odinstaluj grę i wyczyść rejestr po czym zainstaluj grę ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 08:25, krychan napisał:

Wiem, że masz takie prawo ale ja pisałem to na szybkiego. a co do rejestru ktoś mi o
tym wspominał ale nie wiem jak to zrobić, gdzie go znajdę.


Pobierz program CCleaner on wyczyści automatycznie rejestr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować