Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Jak można przejść Gothica 2 pięćdziesiąt razy i nazywać Kapitana Garonda "Facetem na tronie w GD" XD?

Rozmawiałeś z tym smokiem przed walką? O ile dobrze pamiętam to smoki są niewrażliwe, dopóki się z nimi nie porozmawia, czyli bez naładowanego Oka nic sie nie zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 23:36, Accid napisał:

Oko naładowane? Bug pewnie, g2 to jednak ma tego trochę :P



Tak naładowane, i atakuje go po rozmowie...nie wiem... obawiam się że będę musiał użyć kodu żeby go wyeliminować..:(

Bezi_113 -> ano można, imion smoków to w ogóle nie pamiętam:) I tj. wyżej pisałem, rozmawiałem z nim, nie da się nawet do niego podejść bez rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki, dlatego piszę w osobnej wiadomości: Na jakim najwyższym poziomie udało wam się skończyć Gothic 2? Ja atakuje ostatniego smoka i mam 25 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 13:36, Pietruha91 napisał:

Tak z innej beczki, dlatego piszę w osobnej wiadomości: Na jakim najwyższym poziomie
udało wam się skończyć Gothic 2? Ja atakuje ostatniego smoka i mam 25 lvl

Dla mnie jakoś główny wątek fabularny to zawsze było za mało, a ta gra oferuje całkiem ciekawe wątki poboczne. Po prostu zawsze chce się robić wszystko :))
Nie dawno pierwszy raz przeszedłem grę magiem, po przejściu uprzednim po trzy razy paladynem i łowcą smoków, i udało mi się zdobyć 41 poziom.

http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=4895&pid=176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 18:54, Bezi_113 napisał:

> Tak z innej beczki, dlatego piszę w osobnej wiadomości: Na jakim najwyższym poziomie
> udało wam się skończyć Gothic 2? Ja atakuje ostatniego smoka i mam 25 lvl
Dla mnie jakoś główny wątek fabularny to zawsze było za mało, a ta gra oferuje całkiem
ciekawe wątki poboczne. Po prostu zawsze chce się robić wszystko :))
Nie dawno pierwszy raz przeszedłem grę magiem, po przejściu uprzednim po trzy razy paladynem
i łowcą smoków, i udało mi się zdobyć 41 poziom.

http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=4895&pid=176


Racja jak się robi wyłącznie questy z głównego wątku to gra strasznie szybko potrafi się skończyć. Ja teraz gram W Gothica 2 NK to robię wiele questów pobocznych. Gothic to taka gra że nie chce się jej szybko kończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 19:27, doctorwho napisał:

Gothic to taka gra że nie chce się jej szybko kończyć :)

Hehe jeśli chodzi o 1 i 2 (+NK) to w pełni się zgadzam, kolejne części to gnioty i 5m mułu :D

Co do pytanka Pietruh''a - różnie, ~40-41, w porywach do 42 ale wymaga to wyczyszczenia wszystkich lokacji i ostrej gimnastyki (okradnij NPC, pobij NPC, zapłać grzywnę, powtórz proces itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 23:26, Pietruha91 napisał:

/.../> go czym mogę, bronią czarami, kusza...nic go zupełnie nie rusza, ani trochę, jak naprawić
ten błąd? Czy jest w ogóle taka opcja? Postać jest na pewno dostatecznie silna żeby mu
coś zrobić więc nie wiem co to może być...Oko mam też założone..

Miałem ten sam problem, tyle, że było to dawno temu. Początkowo myślałem, że może chodzi o kolejność, ale jakiej bym nie wybrał kolejności zabijania smoków, zawsze ostatniego nie mogłem zabić, a raczej nie mogłem dobić, bo życia zostawało mu tyle, co kot napłakał. Pomógł mi RobeN z CDP, ale, że dawno to było, to już nie pamiętam, w jakli sposób.
Może to była sprawa sterowników, bo nie mogłem strzelać z łuku, potem miałem trudności z trafianiem do celu i nie widziałem z daleka tych złych Poszukiwaczy, których kiedyś likwidowałem właśnie z łuku. Po wgraniu którejś z kolei wersji sterowników wszystko wróciło do normy.
Może RobeN zobaczy Twój post i Ci pomoże, jeśli nie, to nie wiem, jak Ci pomóc. Ewentualnie możesz zwrócić się mailem do pomocy technicznej CDP. Może nie od razu Ci odpowiedzą, bo maja kupę roboty, ale po kilku dniach poradzą Ci na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 21:34, KrzysztofMarek napisał:

> /.../> go czym mogę, bronią czarami, kusza...nic go zupełnie nie rusza, ani trochę,
jak naprawić
> ten błąd? Czy jest w ogóle taka opcja? Postać jest na pewno dostatecznie silna żeby
mu
> coś zrobić więc nie wiem co to może być...Oko mam też założone..
>
Miałem ten sam problem, tyle, że było to dawno temu. Początkowo myślałem, że może chodzi
o kolejność, ale jakiej bym nie wybrał kolejności zabijania smoków, zawsze ostatniego
nie mogłem zabić, a raczej nie mogłem dobić, bo życia zostawało mu tyle, co kot napłakał.
Pomógł mi RobeN z CDP, ale, że dawno to było, to już nie pamiętam, w jakli sposób.
Może to była sprawa sterowników, bo nie mogłem strzelać z łuku, potem miałem trudności
z trafianiem do celu i nie widziałem z daleka tych złych Poszukiwaczy, których kiedyś
likwidowałem właśnie z łuku. Po wgraniu którejś z kolei wersji sterowników wszystko wróciło
do normy.
Może RobeN zobaczy Twój post i Ci pomoże, jeśli nie, to nie wiem, jak Ci pomóc. Ewentualnie
możesz zwrócić się mailem do pomocy technicznej CDP. Może nie od razu Ci odpowiedzą,
bo maja kupę roboty, ale po kilku dniach poradzą Ci na pewno.


Problem w tym że w żadnym stopniu nie naruszam jego PŻ.
Szukałem jakich kolwiek poprawek czy patchy do gry..i co mnie bardzo zaciekawiło, ale nie zdziwiło z uwagi na wielkość gry...nie znalazłem tak owych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 21:51, Pietruha91 napisał:

> > /.../> Szukałem jakich kolwiek poprawek czy patchy do gry..i co mnie bardzo zaciekawiło, ale
nie zdziwiło z uwagi na wielkość gry...nie znalazłem tak owych

>
Wejdź na gramsajt RobeNa i tam Mu napisz, co i jak. Sądzę, że Ci pomoże, bo to jeden z najlepszych znawców całej serii Gothic''ów, pracował przy fanowskich poprawkach do Gothic''a 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 12:07, RobeN napisał:

Zapraszam do kontaktu :-)
Myślę, że będę w stanie rozwiązać Twój problem.



Cześć, wysłałem do Ciebie wiadomość na gramsajt ale nie korzystałem z tej opcji wcześniej i niewiem gdzie jest moja skrzynka tj. gdzie mogła by pojawić się odpowiedź, sory że tu piszę ale nie znam innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZOłem!
Przyszła mi dziś ochota pograć w Gothic 2, niestety win7 odmawia mi dostępu ze wskazaniem na to że nie jestem administratorem (jestem zalogowany na adminie) , ustawiam za zgodność w ustawieniach pliku na "z win 7" starałem się grzebać nawet i wyłączyć kontrole użytkownika na ten program tj grę, naciskam na grę nawet uruchom jako administrator" i dalej nic, nie odpala się i teraz wyskakuje tylko zapytanie czy program może ingerować w system tj "wprowadzic zmiany nieznay plik Gothic.exe", lecz chyba nie możliwym jest aby gra która mam od 2002 mi teraz nie weszła-chyba nie możliwe by oryginalna płyta złapała wirusa czy coś? grałem na tym kompie już kiedyś ale miałem reinstalke systemu, zawsze mam z nim jakieś problemy, sterowniki są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2016 o 22:41, Pietruha91 napisał:

CZOłem!
Przyszła mi dziś ochota pograć w Gothic 2, niestety win7 odmawia mi dostępu ze wskazaniem
na to że nie jestem administratorem (jestem zalogowany na adminie) , ustawiam za zgodność
w ustawieniach pliku na "z win 7" starałem się grzebać nawet i wyłączyć kontrole użytkownika
na ten program tj grę, naciskam na grę nawet uruchom jako administrator" i dalej nic,
nie odpala się i teraz wyskakuje tylko zapytanie czy program może ingerować w system
tj "wprowadzic zmiany nieznay plik Gothic.exe", lecz chyba nie możliwym jest aby gra
która mam od 2002 mi teraz nie weszła-chyba nie możliwe by oryginalna płyta złapała wirusa
czy coś? grałem na tym kompie już kiedyś ale miałem reinstalke systemu, zawsze mam z
nim jakieś problemy, sterowniki są ok


Spróbuj założyć inne konto z uprawnieniami admina i odpalić grę z nowego konta (mnie to pomogło z jedną grą chodź nie wiem czy to zadziała). Ewentualnie jakieś łatki z internetu może pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas przechodzenia misji w górniczej dolinie, zabrałem Diego i tego drugiego ziomka z obozu pierwszego na przełęcz, tzn taki mam zamiar, ale zachodzę już drugą drogą, i to w sumie ostatnia z możliwych oprócz drogi na około jeziora ale tam są stada orków, i Diego oświadcza że nie przejdzie obok zamku, mimo że jestem w naprawdę dużej odległości aczkolwiek go widzę (tj zamek). nie wiem czy to jakiś błąd w grze czy jak... miał ktoś może coś podobnego? bo w Google nie znalazłem podobnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2016 o 23:40, Pietruha91 napisał:

Podczas przechodzenia misji w górniczej dolinie, zabrałem Diego i tego drugiego ziomka
z obozu pierwszego na przełęcz, tzn taki mam zamiar, ale zachodzę już drugą drogą, i
to w sumie ostatnia z możliwych oprócz drogi na około jeziora ale tam są stada orków,
i Diego oświadcza że nie przejdzie obok zamku, mimo że jestem w naprawdę dużej odległości
aczkolwiek go widzę (tj zamek). nie wiem czy to jakiś błąd w grze czy jak... miał ktoś
może coś podobnego? bo w Google nie znalazłem podobnego problemu



Sprawa nie aktualna!! Jednak ta 3 droga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować