Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze L4D bojkotują powstawanie L4D2

62 postów w tym temacie

Rozumiem podstawy bojkotu, ale zdecydowanie powinno się pojkotować samą grę, gdyż jest jednym wielkim bugiem, który wciąż mutuje zamiast być rozwiąznym. To bardzo głupia taktyka robić wątpliwy sequeal, który już jest gorszy od jedynki, zamiast właśnie naprawić jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliście wcześniej o tym napisać ;p
Sam jestem w tej grupie, a co za tym idzie - uważam, że ta gra jest dupna. Bohaterowie jak z pod budki z piwem, misje dzienne, nieciekawe bronie, prawie taka sama grafa... a co z L4D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Epizodu Trzeciego dalej nie widać ;( Jakieś durne Left 4 Dead 2 robią, które wygląda jak mod jednego modera ;) Zaczynam się bać o Half Life''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 13:16, Galder_Grasfiord napisał:

Rozumiem podstawy bojkotu, ale zdecydowanie powinno się pojkotować samą grę, gdyż jest
jednym wielkim bugiem, który wciąż mutuje zamiast być rozwiąznym. To bardzo głupia taktyka
robić wątpliwy sequeal, który już jest gorszy od jedynki, zamiast właśnie naprawić jedynkę.



Yyy ... mógłbyś rozwinąć swoją myśl?

Bojkotujecie ZŁĄ DECYZJĘ BIZNESOWĄ. To nie fundacja charytatywna, popełnili błąd obiecując zbyt wiele [bo sami jeszcze nie wiedzieli jak to się potoczy], ale nie potrafią tego przyznać i tu lezy pies pogrzebany. L4D to kawał świetnej gry, która posiada trochę błędów oraz nie do końca dopracowaną mechanikę [vide corner camping], ale nie ma sensu wyżywać się na dwójce! Ta bowiem naprawi wszystkie błędy jedynki. Nikt was NIE ZMUSZA do nabywania sequela, zaś wy zachowujecie się jak banda rozpieszczonych dzieciaków, którym rodzice dogadzali, a teraz uznali, że czas się usamodzielnić. Nie płaciliście nic za przyszłe DLC, toteż nie macie specjalnych roszczeń do supportu. Wiem, napisałem to chaotycznie, ale po prostu ... ogarnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie rozumiem tych, co bojkotują L4D2. Co prawda sam nie gram w L4D, ale bardziej martwi mnie brak czegokolwiek (oprócz 3 artworków :P) o HL2: Episode Three...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA jest zbyt blisko Valve :P

Sam się zdziwiłem, że już wydają następną część. Gram w konsolową wersję jedynki i naprawdę przydałoby się jeszcze ją dopracować. ciekawe jak do tego odniesie się Valve.

PS: Logo wymiata hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to by spokojnie mogło być DLC do L4D, nie ma potrzeby robić kolejnej części skoro z jedynki wszystkiego nie wyciśnięto... :/


A co do Episode 3... to tu mam brak słów. Pod koniec 2008 miało być pokazane jak wygląda E3... do dzisiaj nic nie pokazano, a do tego czekamy na tą gre już 2 rok :/ a tu różnica miedzy wydaniem L4D a L4D 2 jest mniejsza niż rok ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie pewnie tak samo skuteczna jak wspomniana juz grupa sprzeciwiajaca sie przelicznikowi 1 USD = 1 Euro (ktorej sam zreszta jestem czlonkiem) . Powstal chyba najdluzszy temat na steamowym forum a i tak sie nic nie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzielenie community? Za mało zmian?

Mi L4D znudziło się już jakieś pół roku temu - dlatego grę sprzedałem. Nie zdobyłem wszystkich osiągnięć, ale jakoś naprawdę nie miałem siły grać dalej. Nawet na survivala nie czekałem. Teraz cieszę się, że wychodzi nowa część. Będą nowe mapy, będą nowi bohaterowie - i te rzeczy są najważniejsze. Od L4D2 oczekuję "więcej i lepiej". Znowu kupię, znowu pogram, znowu sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 13:59, Revan91 napisał:

EA jest zbyt blisko Valve :P


Wychodzi na wierzch jak niektórzy są poinformowani - EA NIE JEST WYDAWCĄ DWÓJKI I NIC NIE WSKAZUJE NA TO, ABY BYŁA!

Capisco amici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu Zaitsev to info chodzi po necie od ładnych kilku dni . :P Btw. Popieram stronę bojkotującą, choć nie do końca, bo Valve na pewno nie pogrzebie po premeirze 2ki nie pogrzebie części pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co to się dziwić że ludzie bojkotują.... Valve chce po prostu zarobić... lepiej im się opłaca sprzedać "nową" grę za 49 ojro, aniżeli DLC za 10-15 ojro przy którym napracowaliby się tak samo ( o ile zawartość miałaby być taka sama )

Lepiej by było jakby zrobili z tego DLC... nowe postacie, nowe kampanie i mapy, nowe bronie i przeciwnicy...

Co do tej jasności panującej w L4D2 to nie mam w sumie nic przeciwko... RE5 jest niewiele mniej kolorowy a i tak podoba mi się ta gra.
A jeśli chcą dawać nowe bronie czy postacie to błaga.... niech to nie będą po prostu nieco przerobione wersje tych z L4D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 14:17, MateoKiszlo napisał:

> EA jest zbyt blisko Valve :P

Wychodzi na wierzch jak niektórzy są poinformowani - EA NIE JEST WYDAWCĄ DWÓJKI I NIC
NIE WSKAZUJE NA TO, ABY BYŁA!

Capisco amici?


A czy gdzieś napisałem, ze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiedziałem że jest planowana kolejna część gry zresztą i tak mnie to zbytnio nie interesuje bo puki co czekam aż L4D1 trochę stanieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grupa rośnie w tempie 6 użytkowników na minutę, obecnie jest 13 049 . 44 sędziów debatuje na czacie. Zrobiło się wokół L4D2 gorąco, i będzie aż do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy Valve dobrze wspiera swoje produkty? owszem wydają aktualizacje ale skupiające się nie na tym czego chcą gracze. Wystarczy wejść na fora TF2/CS:S/L4D by znaleźć gigantyczne listy błędów wyłapanych przez graczy. Niestety listy te raczej się rozszerzają niż skracają po kolejnych "łatkach" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować