Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze L4D bojkotują powstawanie L4D2

62 postów w tym temacie

Moim zdaniem nie powinni wydawac L4D2 tylko zrobić DLC dla L4D z:

- nowymi brońmi

- nową dzienną kampanią

- nowymi specjalnymi mutacjami zarażonych (Charger)

- nowym systemem AI Director w wersji 2.0

Też jeszcze nie kupiłem jedynki, czekam aż stanieje poniżej 50 zł.

Fajnie że STEAM daje pograć (L4D) w niektóre świąteczne weekendy za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad L4D spędziłem mnóstwo czasu, ale po prostu już mi się znudził (nowy tryb przyciągnął mnie na kilka godzin). Osobiście popieram powstanie L4D2, super pomysł z kampaniami dziennymi itd. Nie rozumiem jak można oceniać produkt PRZED jego wydaniem, jeśli L4D2 okaże się rzeczywiście tylko mission packiem to też go zbojkotuję, ale jak narazie czekam na premierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam nadzieje, że to tylko głupi żart Valve. Według mnie właśnie oni najlepiej traktowali graczy ze wszystkich innych firm jedynie, kto mógł z nimi konkurować to Blizzard. Ale cóż czasy się zmieniają Starcraft, jako trylogia, nowy L4D, co roku :(

Co do DLC do część pierwszej jedynie, co doszło to tryb, Survival gdyż pozostałe kampanie na Versus powinny być dostępne od razu, więc to żaden dodatek.

Jeśli natomiast chodzi o L4D2 cóż na pewno kupię w końcu to gra Valve. Nadal liczę, że jednak czymś mnie zaskoczą tak jak robią to od 1999 roku.

Co do samej gry:

- zanim obejrzałem gameplay uważałem, że większy nacisk na broń białą będzie świetnym rozwiązaniem, ale po zobaczeniu go w akcji stwierdzam, że to pomyłka
- amunicji zapalającej mówimy nie szczególnie na Versus
- kampanie zapowiadają się bardzo przyzwoicie a to, że niektóre rozdziały będą się toczyć za dnia kompletnie mi nie przeszkadza
- nowi ocaleni to chyba największa żenada głosy są podłożone tragicznie a modele wyglądają gorzej niż w fanowskich modach (choć to zapewne poprawią tak jak zrobili to w części pierwszej)
- nowe bronie wyglądają przyzwoicie szczególnie snajperka przypadła mi do gustu.
- nowy zarażony jest beznadziejny, wygląda jak odmiana tanka a nie zupełnie nowy przeciwnik, dodatkowo AI kompletnie neumie nim sterować zawiesza się na ścianach!
- AI Direktor 2.0? Na gameplay-u radzi sobie gorzej niż starsza wersja

Podsumowując niestety wszystko, co pokazali wygląda jak paczka nowych skin-ów, które powinny zostać albo wydane za darmo lub ewentualnie, jako tani dodatek coś w okolicach 15-20$ a nie, jako pełnoprawna część druga za 50$!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy, widać, chyba obejrzeli "28 dni później" :) Fajny pomysł, co do gry, ale... Dal mnie to idiotyzm, że nie obrobili tego w jakąś fabułę... Tylko wybierasz plansze, i strzelasz. Idiotyzm według mnie. Gra nastawiona na net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Pięknie! Olewajcie fanów Half-Life dalej! Udawajcie, że nie widzicie, że oni bardziej chcą się dowiedzieć jak skończy się fabularnie Half-Life 2, niż walczyć zombiakami w L4D bez żadnego fabularnego polotu. Pięknie, zyski wam przesłoniły oczy. Mam nadzieję, że szybko upadniecie jeśli nie zmienicie swojej polityki wobec graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może od razu niech nie upadają. Ja chce Ep3, ale faktycznie o nowym epizodzie do HL jest cicho. Nic. Zero trailerów, art worków nawet przecieków. NIC. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jak już L4D 2 wyjdzie nikt tego nie kupi bo ja na pewno nie kupie. Mam nadzieje że to wielki żart jeśli nie to już nie wiem o co chodzi a jak nie wiadomo o co chodzi co chodzi o pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 17:35, Lukiwwo94 napisał:

Mam nadzieje że jak już L4D 2 wyjdzie nikt tego nie kupi bo ja na pewno nie kupie. Mam
nadzieje że to wielki żart jeśli nie to już nie wiem o co chodzi a jak nie wiadomo o
co chodzi co chodzi o pieniądze.

Jak wyjdzie to ja go kupię. Mnie się L4D bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 18:39, mcnitrox napisał:

> Mam nadzieje że jak już L4D 2 wyjdzie nikt tego nie kupi bo ja na pewno nie kupie.
Mam
> nadzieje że to wielki żart jeśli nie to już nie wiem o co chodzi a jak nie wiadomo
o
> co chodzi co chodzi o pieniądze.
Jak wyjdzie to ja go kupię. Mnie się L4D bardzo podoba.

Mnie również się podobał ale jaki sens wydawania takiej samej gry w gorszym klimacie i moim zdaniem to całe L4D 2 śmierdzi mi zyskiem ze strony Valve/EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę że jest o wiele za wcześnie. Lepiej przedłużyć czas produkcji a za to dać kilka dlc dla jedynki. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L4D ukazało się stosunkowo niedawno, i nie jest aż tak super wspierane. Po co robić 2 część? Dla $ oczywiście. Sam gry nie mam, ale znam ten ból... :(
Zamiast na szybko robionej 2 części widziałbym nowe DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L4D2 Bedzie porażką roku imo, Albo wyjdzie i nikt jej nie kupi jako osobnej gry, albo kupią ją modderzy i paru fanów po czym wrócą do jedynki bo po pewnym czasie dzięki toolsom będzie oferować to samo. jedynym wyjsciem z opresjii wydaje się być przemianowanie na DLC ale to by było przecież strzałem w stope dla dyrektora wykonawczego a on raczej posadki stracić nie chce :P (koniec końców i tak pewnie ją straci :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Left 4 Dead 2 wygląda mi na taki dodatek albo płatne DLC... Nie podoba mi się to... Tym bardziej, że zamierzałem kupić L4D w przyszłości, kiedy już trochę darmowych DLC wyjdzie oraz lekko stanieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 15:42, Fang napisał:


> Jeśli natomiast chodzi o L4D2 cóż na pewno kupię w końcu to gra Valve.

Niestety, ale wlaśnie takie myślenie sprawia że deweloperzy/wydawcy robią graczy w bambuko jal chcą :/
"Kupię, bo przecież to Valve/Blizzard/ itp."

Otóż: ja NIE KUPIĘ na 100% ! Mam szacunek dla Valve za pierwszego i drugiego Half Life, ale nie mam klapek na oczach. Firma zaczyna się rozmieniać na drobne:
- najpierw HL 2 z najbardziej dennym zakończeniem w historii gier komputerowych (samą grę uwielbiam, kończyłem trzy razy, ale zakończenie to dno totalne)

- później króciutki, zrobiony po najmniejszej linii oporu EP1 (współczucie dla tych, którzy kupili EP1 jako "stand alone" )

- wizerunek nieco poprawili wydając w 2007 r. "Orange Boxa" - kupiłem wersje na 360 (pomimo posiadania pecetowej "podstawki") dla EP2, TF2, EP1 i Portalu oraz braku badziewiastego Steama. Ponieważ w zestawie była też podstawka, to uważam że się częściowo zrehabilitowali. Nie do końca, bo EP2 kończy się mniej więcej tak, jakby w połowie dobrego filmu ktoś nam wyłączył telewizor. O EP3 nic nie słychać, czyli gra nadal jest niedokończona.

I zamiast ją skończyć to wydają jakąś crapowatą grę o zombiech, która wygląda jak naprędce zrobiony mod. Nie dość tego - na ten rok zapowiadają drugą część która wyglada prawie tak samo.

Do bojkotu sie nie przyłącze z dośc prozaicznego powodu - staram się nie kupować gier, które wymagają tego crapowatego Steama. Im dłużej nie jestem zmuszany do instalacji "tego czegoś" na dysku tym lepiej. Tradycyjnie - zagłosuje moimi pieniedzmi. A raczej nie zagłosuję, ponieważ Valve nie zobaczy ode mnie ani grosza. To samo sie tyczy Blizzarda i ichniego "Starcrafta 2" - od kiedy grę pokroili na kawałki (i jeszcze bezczelnie próbują wmówić graczom że tak jest super), przestałem na nią czekać. Nie będę płacił za niedokończone produkty, nie będę płacił za coś co wygląda jak kiepski mod. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam L4D nie posiadam, aczkolwiek grałem i nie powiem, bynajmniej nie jest to " crapowata gra o zombiech ". Aczkolwiek zagrywka Valve jest czystym chamstwem...
I jeszcze jedno: czemu do diabła, na każdej stronie z newsem nt. bojkotu L4D2, jest marudzenie o Ep3 do HL2? Chyba nie tego on dotyczy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve sie naobiecywalo ,a dodalo tylko glupiego versusa i jedna nowa mapke ,a cala obiecana zawartosc moze wrzuci do L4D2 ktory wyglada jak narazie na "samodzielny dodatek" ,a nie na pelnoprawny sequel. Do tego marnie cos prezentuje sie ta kolejna odslona ... Jakies redneckowskie klimaty ,postacie z tylka ,muzyka tez nie powala . Wielu ludzi pewnie tego nie kupi i mam taka nadzieje bo moze wtedy Valve sie obudzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować