Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blood Bowl - zapowiedź

29 postów w tym temacie

Osobiście bardzo przypomina mi ten tytuł Speedballa 2 z czasów kochanej Amigi. :) Mam nadzieję, że Blood Bawl będzie równie dobry jak figurkowy pierwowzór, a grywalnością przebije wspomnianą przeze mnie grę. Będzie to pewnie pierwsza sportówka w którą sobie zagram z przyjemnością. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że speedball to raczej taka brutalna piłka ręczna (w sumie interesujące, że nie kojarzę żadnego eletkronicznego Szczypiorniaka normalnego), tutaj to football amerykański. Ale w sumie założenia faktycznie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwsza gra sportowa, jaką kupię (nie licząc SW Racer i Pure). :)
Co to za sport bez rozwałki i trupów? Pamiętam typowy mecz w Tribes: Vengeance, to robiło wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nie będzię Undeadów :( ale może to ma związek z ich możliwością regeneracji na boisku :( Chociaż, może jak gra się przyjmie i wyjdzie dodatek to wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YEAH!!! Wreszcie po wielu latach porzadna wersja BB na Pc (+xbox, PSP i DS). Gra na stole wymiata - poprzednia wersja na PC (wydana pod szyldem microleague) byl naprawde co najwyzej namiastka. Obecna wersja robiona przez Cyanide naprawde jest super - nie mialem mozliwosci grac w realtime wiec tu sie nie wypowiem - ale turowa gra byla super (jedynie niemoznosc w becie skrocenia czasu do 2 min.ture troche wydluzalo niepotrzebnie gre - na stole 4 min to malo, rzucanie koscmi sprawdzanie tabel mierzenie itd - ale w kompie mamy wszystko gotowe, pozostaje tylko opracowac plan jak przechytrzyc przeciwnika zdobyc punkty albo rozwalkowac mu druzyne :P - a na to 2 min to az nadto. Osobiscie gralo mi sie swietnie - nie wiem o co chodzilo w opisie gry z tym poziomem trudnosci - komputer nie ma szans z czlowiekiem ktory zna zasady gry w BB (no chyba ze bedzie oszukiwal rolle :P) - a po za tym prawdziwa radocha to granie po sieci - pozdrawiam i do zobaczenia na murawach BBWC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować