Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blood Bowl - zapowiedź

29 postów w tym temacie

Może Chaos League powstało w oparciu o BB, ale serwowało taką dawkę niekonwencjonalnej zabawy jak nic innego. Ile klasówek zaliczyłem na farcie przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię gier sportowych, tak w to będę musiał zagrać. Som... ,znaczy są orkowie, więc musi być dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zobaczyłem na screenach, gra jest po prostu zerżnięta pysk w pysk z Chaos League. Nawet niektóre modele postaci wyglądają identycznie, i wygląda to tak jakbyśmy wzięli wyżej wspomnianego CHL i zrobili go na nowym silniku. Szczerze wątpie w sukces tej gry gdyż można po prostu wziąść starego CHL i się cieszyć niż wydawać kasę na bubla napędzanego ficzerami i next genowa grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Free Lance - "Z tego co zobaczyłem na screenach"

Stary nie grales to sie nie wypowiadaj - CH L - bylo kolejnym klonem BB - grywalnosc mialo nawet calkiem nie powiem, ale zapewniam cie ze BB stoi o hmm lige wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 13:49, Free_Lance napisał:

Z tego co zobaczyłem na screenach, gra jest po prostu zerżnięta pysk w pysk z Chaos League.
Nawet niektóre modele postaci wyglądają identycznie, i wygląda to tak jakbyśmy wzięli
wyżej wspomnianego CHL i zrobili go na nowym silniku. Szczerze wątpie w sukces tej gry
gdyż można po prostu wziąść starego CHL i się cieszyć niż wydawać kasę na bubla napędzanego
ficzerami i next genowa grafiką.


Malkontent. Moi skaveni zjedzą ci wszystkie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 13:49, Free_Lance napisał:

Z tego co zobaczyłem na screenach, gra jest po prostu zerżnięta pysk w pysk z Chaos League.
Nawet niektóre modele postaci wyglądają identycznie, i wygląda to tak jakbyśmy wzięli
wyżej wspomnianego CHL i zrobili go na nowym silniku. Szczerze wątpie w sukces tej gry
gdyż można po prostu wziąść starego CHL i się cieszyć niż wydawać kasę na bubla napędzanego
ficzerami i next genowa grafiką.


erm to nie BB zdziera z Chaos League. To Chaos League zdziera z planszowego BB. Ten komputerowy BB to wierna kopia gry planszowej w którą gra się na tury, więc różnica między Chaos League a BB jest dość sporawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować