Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nawet Pokemony trzeba będzie wyprowadzać na spacer

34 postów w tym temacie

Pomysł śmieszny. Ale znając życie fani szybko znajdą sposób na oszukanie urządzenia.Na dłuższą metę może okazać się to nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Pikachu, atak Piorunem!!!
-Pikaa...
-A, ok, idź w krzaczki, poczekamy.

Niezidentyfikowany szelest i burczenie.

-Pikaa!
-Atak Piorunem!
-Pikaa...
-WTF, biegunka? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę swojego PokeWalkera zostawiał w autobusie miejskim! Będę miał najmocniejszego Pokemona na świecie! Muahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie to tak skonstruowane jak typowy dostępny w sklepach krokomierz, wystarczy to wziąć w łapę i potrząsać, by nabijać sobie kroki. Ale zasadniczo pomysł ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 20:22, Pile napisał:

Jak to będzie wykrywać liczbę kroków? Czy tylko chodzi o czas?


Są już przecież urządzenia do mierzenia ilości kroków. Kiedyś nawet na zajęciach babka takie urządzenie przyniosła, żebyśmy je nazwali, bo to nie ma swej oficjalnej nazwy. Skończyło się na "krokomierzu" :) W każdym bądź razie przyczepiasz to sobie gdzieś, najlepiej do nogi, i to wszystko. Testowałem to i działa choć to jakaś tania chińszczyzna z bazaru była. Więc z tym PokeWalkerem będzie tak samo. Ot, taki "krokomierz" z bajerami. Ale tazosy i tak były lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Far Cry 2 by sie takie coś przydało, bym sie sprzed kompa ruszył :) chociaż. .. w statystykach pisze że przeszedłem postacią już 100km... lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo ma naprawdę świetne pomysły. Jak za Pokemonami nie przepadam tak ten pomysł mnie naprawdę złapał w swoje sidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować