Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Mahou Sensei Negima / UQ Holder!

1083 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2009 o 22:23, Hubi_Koshi napisał:

Ech nie idzie cie złapać na gg to spróbuję tak, looknij co Negi odstawił w najnowszym
chapterze XD
UWAGA SPOILERY NAJNOWSZEGO CHAPTERA


Oł...Maj...Gad...
Negi właśnie dołączył do panteonu zajebistych badassów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 23:46, Gol_Galad napisał:

Oł...Maj...Gad...
Negi właśnie dołączył do panteonu zajebistych badassów!

Serio ?? To jego tam jeszcze nie było XD Ale faktycznie, jeśli Badassowskość ma lvle to Negi właśnie wpadł na ich Limit XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 23:47, Hubi_Koshi napisał:

> Oł...Maj...Gad...
> Negi właśnie dołączył do panteonu zajebistych badassów!
Serio ?? To jego tam jeszcze nie było XD Ale faktycznie, jeśli Badassowskość ma lvle
to Negi właśnie wpadł na ich Limit XD

Badassem to już był, ale brakowało mu jeszcze jakiegoś prze-kozackiego wyglądu. Dlatego dołącza do panteonu zajebistych badassów. : P
Ciekawe czy będzie mógł tak transformować się kiedy zechce, bez uprzedniego wkurzenia... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 00:42, Gol_Galad napisał:

Badassem to już był, ale brakowało mu jeszcze jakiegoś prze-kozackiego wyglądu. Dlatego
dołącza do panteonu zajebistych badassów. : P

Jak Kyuubiś 8-tails mode Naruto albo Ghoul Mode Tsukune z Rosario+Vampire. Jack Rakan tego nie potrzebuje, on Już przekozacko wygląda... chociaż gdy odpalił sobie Magia Erebea... niesamowity efekt.

Dnia 27.09.2009 o 00:42, Gol_Galad napisał:

Ciekawe czy będzie mógł tak transformować się kiedy zechce, bez uprzedniego wkurzenia...

To teraz zależy od tego czy to Tylko Magia Erebea której odbiło pod wpływem wściekłości, czy może jakiś nowy Trump Card, który opracował Negi, ale jeszcze nie zdążył wypróbować. Szczerze mówiąc bardziej bym się go bał gdyby to było to drugie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=19803

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Och ja się nie martwię o to co On zrobi, ja się martwię o to co dziewczyny zrobią JEMU.
Pomyśl tylko normalny facet z haremem ma niekiedy nosebleedy, pomyśl co się stanie Negiemu
gdy te wszystkie kobiety zaczną się za nim uganiać XD

Przynajmniej na razie nie ma się co o to bać, dla niego "That side of things" wciąż przekłada się jedynie na "The Netherworld" XD

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Hahaha podczas walki z Rakanem Fate spytał Koyomi czy nie może użyć swojego artefaktu,
a ta była zawstydzona i przerażona że on na nie patrzy XD Najzabawniejsze jest że Fate
jest Totalnie ciemny jeśli chodzi o relacja Facet<->Dziewczyna XD

Dlaczego goście z haremami zawsze muszą być w tych kwestiach nieporadni albo niezainteresowani? Jakby się Fate zajął swoimi dziewczynkami to i one byłyby szczęśliwsze i świat byłby bezpieczniejszy. Fate''owi też mogłoby się to spodobać XD

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

A Rakan się nawet nie starał, zasunął mu tylko zwyczajnie z piąchy bez żadnego ładowania
powera ani niczego.

To "tylkio" pewnie by urwało głowę normalnemu człowiekowi...

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Całkiem możliwe że Fate chce dokończyć to co zaczął jego "Papcio" czyli zniszczyć świat
z pomocą Asuny.

To niewiele tłumaczy bo nie znamy ani powodów dla których Mage of the Beginning chciał to zrobić ani dokładnej metody zniszczenia. Nie wiemy też co planował na potem, zakładając oczywiście że w ogóle byłoby jakieś "potem".

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Nie jest to jednak równoznaczne z zabiciem kogoś, wykorzystał Eternal Petrification na
ludziach w Kyoto, ale dzięki Konoce udało się ich Odpetryfikować. Opracowanie metod usuwających
tą petryfikację może trochę potrwać, ale w końcu się uda i ci ludzie będą mogli powrócić
do życia.

Fakt ale mimo to sądzę że gdyby wykonanie jego planu tego wymagało to bez wahania zabiłby dowolną osobę.

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Ja się śmieję że Fate to Dark Magical Boy
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/DarkMagicalGirl

Fate-chan is sooo sweet :) Err... sorry, nie mogłem się powstrzymać przed komentem do fotki i podpisu :)

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

"Afterwards, the ex-DMG is loyal to the MG almost to the point of being Schoolgirl Lesbians."

Rotfl XD So true XD

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Jak już Negi go Zbefrienduje w stylu Nanohy to Fate się w nim zakocha i będą Schoolboy
Gays XD

Ugh... To już jest mniej zachęcająca perspektywa... Wyobrażasz sobie reakcję haremu? Fate nie pożyłby pięciu minut jako oficjalny gayfriend Negiego XD

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Btw. jak lubisz Punie-chan to zainteresuj się mangą "Onii-chan Control" główna bohaterka
mogła by spokojnie być siostrą Punie... i kuzynką Yagami Lighta jak już przy tym jesteśmy
XD
http://img03.dc.us.mangafox.com/store/manga/5770/01-002.0/compressed/paas_manganimetrix_oniichan_control_ch2.credit-pg.jpg

Och? Nawet dzisiaj widziałem to na stronce Ala Atry i myślałem że to dziwny tytuł. Hmm, trochę szkoda że ma zaledwie 3 chapki ale jeśli twierdzisz że warto się tym zainteresować to już biorę.

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

W najgorszym wypadku Ala Alba odstawi Befriendowanie na wielką skalę i wbiją Asunie rozum
z powrotem do głowy :-) Ale to tak "w najgorszym wypadku" mam nadzieję że do tego nie
dojdzie. Chociaż szczerze mówiąc trochę mnie niepokoi że Fate i jego Aniołki tak swobodnie
poszły na bal, jeśli się nie mylę to musiały chyba zostawić z Asuną Tsukuyomi, a to...
to bardzo zły pomysł... licho wie co tej Psycho-Lesbian strzeli do głowy ^^;

Ona chyba na cel wzięła sobie głównie Setsunę ale racja że ufanie jej jest błędem. W przeciwieństwie do reszty panienek Fate''a dla których jego rozkaz jest absolutny ta sado-lesbijka ma gdzieś jego plany i dla czystej zabawy może zrobić coś mocno sperwerconego (sperwerconego nawet na nasze standardy).
Najchętniej oddałbym ją pod skrzydła Rakana na parę miesięcy, on by już znalazł sposób na jej zreformowanie (albo przynajmniej na takie zmaltretowanie jej psychiki że wstąpiłaby do zakonu i odrzuciła wszystkie niemoralne kontakty XD).

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Negi i spólka mogą być świadkami ciekawej sceny gdy już tam wpadną XD

Nie wiem czy scena autorstwa Tsukuyomi mogłaby zostać tak nazwana... Zapadająca w pamięć na pewno ale nie niekoniecznie ciekawa...

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Neee ten zamek wygląda na mocny, a jakby go Asuna z Inchou zdemolowały to by je pewnie
batem zapędziła do odbudowy... albo mięlibyśmy pokaz błyskawicznej murarki w wydaniu
Onee-samas Chachamaru XD

Fakt. Zważywszy na to że ot tak sobie "dobudowała" góry, pustynię i dżunglę to pewnie mała demolka nie zrobiłaby na niej wrażenia.

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

No nic, tego się na razie nie dowiemy, z drugiej strony gdyby Asuna nie chciała to by
pewnie bez trudu mogła powstrzymać wszelkie formy wymazywania pamięci,

Jak już udowodniła Eva zamykając Asunę w bryle lodu jej Maic Canceller ma pewne granice i może zostać przełamany przez wystarczająco potężnego maga. Fakt że efekty nie utrzymują się tak jak powinny (BTW czy gdyby canceller nie zadziałał to Eva naprawdę trzymałaby ją w lodzie przez 10 lat?!) ale w końcu wspomnienia Asuny powoli wracały czyli powoli to zaklęcie znosiła.

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Nie wspominaj o tym Banboszowi, on to wręcz zaprzecza że coś takiego naweto może istnieć,
lepiej mu o tym nie wspominać bo wpadnie w jakąś paranoję, albo co XD

A co? Jest tak zaciętym fanem opcji Asuna-Negi?

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Nene najbardziej tajemnicza to jest Zazie :-)

I jej kumple XD

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Oj biedny ty, ja rozumiem że faceci chwalą się nieskończoną wytrzymałością w Tej konkretnej
dziedzinie ludzkiego życia, ale... po paru godzinach zacząłbyś pewnie błagać o litość
i chwilę odpoczynku XD

Negi (no, jego świadomość) był tam kilkakrotnie zabity i jakoś się trzymał więc może i ja bym podołał wyzwaniu. Poza tym znasz lepszy sposób na zejście z tego świata? XD

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Haha znam to, ale cóż, potem Chisame zwyczajnie się nudziło, po tych wszystkich rozrywkach
jej zwykłe życie wydawało się jej... nudne.

Ciekawe jak się będzie na to zapatrywać po powrocie z tych relaksujących wakacji. Jakoś wątpię aby powrót do normalnego życia był dla niej możliwy bez zaklęcia wymazującego pamięć XD

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Neee jestem pewien że Hakase zainstalowała by jej odpowiednie... wyposażenie na taką
okazję. Kto wie może... "Negi-sensei let me show you a new way of recharging my batteries"
XD

Tym sposobem to się doładowywało Saber XD

Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

wiesz, może my się z tym przeniesiemy do tematu o Negimie,
spoilerujemy tu ostro XD

OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 00:46, Hubi_Koshi napisał:

Jak Kyuubiś 8-tails mode Naruto albo Ghoul Mode Tsukune z Rosario+Vampire.

O kurde te 2 porównania są idealne ;). Mimo że w moim odczuciu nic nie przebije Ghoula Tsukune xD To byłą Badassowość w najczystszej postaci. Szczególnie przy 1 wystąpieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:48, Fouton napisał:

O kurde te 2 porównania są idealne ;). Mimo że w moim odczuciu nic nie przebije Ghoula
Tsukune xD To byłą Badassowość w najczystszej postaci. Szczególnie przy 1 wystąpieniu.

Fakt, chociaż w sumie bardzo blisko obum "Badass Mode''om" do siebie, ostatecznie to że tak powiem Ostateczny Etap zmiany małego, uroczego, bezbronnego gościa w Badassa zdolnego wyrywać przeciwnikom ręce i nogi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:52, Hubi_Koshi napisał:

Fakt, chociaż w sumie bardzo blisko obum "Badass Mode''om" do siebie, ostatecznie to
że tak powiem Ostateczny Etap zmiany małego, uroczego, bezbronnego gościa w Badassa zdolnego
wyrywać przeciwnikom ręce i nogi XD

W sumie tak ale jednak ostateczny etap to puste spojrzenie, snapp''nięcie i śmianie się cicho przy każdej wyrwanej kończynie by z każdą kolejną śmiać się coraz głośniej. To jest Ultimate Badass Mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:56, Fouton napisał:

W sumie tak ale jednak ostateczny etap to puste spojrzenie, snapp''nięcie i śmianie się
cicho przy każdej wyrwanej kończynie by z każdą kolejną śmiać się coraz głośniej. To
jest Ultimate Badass Mode.

W sumie to Negi był bardzo blisko tego ostatniego etapu, na szczęście Bitch Slap Chisame przywołał go do porządku :-) Mhm, czekaj... to by znaczyło że Kenpachi już dawno osiągnął ten Ultimate Badass Mode i po kiego mu Bankai w takim razie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 21:06, Hubi_Koshi napisał:

W sumie to Negi był bardzo blisko tego ostatniego etapu, na szczęście Bitch Slap Chisame
przywołał go do porządku :-) Mhm, czekaj... to by znaczyło że Kenpachi już dawno osiągnął
ten Ultimate Badass Mode i po kiego mu Bankai w takim razie XD

A gdzie u niego obojętny wzrok i powaga na twarzy? A gdzie coś badassowego do wyglądu? Jedyne co ma to śmiech ale nie jest on tak baddasowy jak u niektórych. Zwykły śmiech szaleńca. Jednak szaleniec =/= badass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś najnowsze Mahō Sensei Negima: Mō Hitotsu no Sekai? Stosunkowo niedawno wyszło, za 2-3 tygodnie II epizod (za to III dopiero w maju ;( ). Muszę przyznać, że naprawdę epickie wykonanie, tak pod względem muzyki, jak i wierności z mangą. Co prawda kilka głosów mi nieszczególnie pasuje, ale to chyba problem wszystkich anime/ova. Ogółem - cud, miód i orzeszki :) A jak dojdzie do Rakana i Dark Mode Negiego...ech, to się dopiero będzie działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:44, ziptofaf napisał:

Oglądał ktoś najnowsze Mahō Sensei Negima: Mō Hitotsu no Sekai?

Oglądał oglądał, faktycznie miodzio, szczególnie walka w Gateporcie, wiele anime mogło by pozazdrościć Negimie takiej dynamiki

Dnia 06.11.2009 o 22:44, ziptofaf napisał:

Ogółem
- cud, miód i orzeszki :) A jak dojdzie do Rakana i Dark Mode Negiego...ech, to się dopiero
będzie działo :P

Hehe nie mogę się doczekać Rakana, ciekawe jak wyjdzie w wersji animowanej, jego wersja mangowa stawia naprawdę wysokie wymagania, tak czy owak jego pojawienie się podbije epickość o jakieś 10 punktów na 10 punktowej skali, a Darth Negi... całkiem poza skalę, nie mogę się doczekać walki Negiego z Rakanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:44, ziptofaf napisał:

Oglądał ktoś najnowsze Mahō Sensei Negima: Mō Hitotsu no Sekai?

Nawet taki neofita jak ja zdążył już to obejrzeć :)

Dnia 06.11.2009 o 22:44, ziptofaf napisał:

Stosunkowo niedawno wyszło, za 2-3 tygodnie II epizod

W którym (oby) zobaczymy dużo akcji z Chacha i Chisame XD

Dnia 06.11.2009 o 22:44, ziptofaf napisał:

(za to III dopiero w maju ;( ).

Tego nie lubię w takich OVAch, dlaczego muszą być tak rozstrzelone w czasie? :( Nawet jeśli nie puszczają epków co tydzień to mogliby chociaż co miesiąc i zamknąć całość w jednym sezonie.

Dnia 06.11.2009 o 22:44, ziptofaf napisał:

Muszę przyznać, że naprawdę epickie wykonanie, tak pod względem muzyki, jak i wierności z mangą.

Przyłączam się do Hubiego w opinii na temat walki w Gateporcie, trochę mi tylko prawda brakowało tych kilku skrótów i wyciętych scen ale nie można mieć wszystkiego w 4 epkach.

Dnia 06.11.2009 o 22:44, ziptofaf napisał:

A jak dojdzie do Rakana i Dark Mode Negiego...ech, to się dopiero będzie działo :P

Ciekawe dokąd dociągną fabułę. Stawiam na epickie zakończenie pod postacią finałowej walki na arenie ale może się mylę i opóźnienie z następnymi odcinkami wynika z tego iż czekają na coś cięższego (np. showdown w Gateporcie Starej Osii)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:07, Karharot napisał:

Ciekawe dokąd dociągną fabułę. Stawiam na epickie zakończenie pod postacią finałowej
walki na arenie ale może się mylę i opóźnienie z następnymi odcinkami wynika z tego iż
czekają na coś cięższego (np. showdown w Gateporcie Starej Osii)...

Z tego co czytałem to chcą objąć Cały Magical World arc, to pewnie jeden z powodów dla których te OVY są takie rozstrzelone w czasie, chcą dać Akamatsu dość czasu na zakończenie tej historii, w sumie powoli już widać zakończenie, jeśli wszystko pójdzie dobrze to w ciągu najbliższych paru nastu/dziesięciu chapterów Ala Alba wróci do domu. No i podobno ma być film jeśli OVA będzie się dobrze sprzedawać, nie wiem tylko co wykorzystają do tego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:20, Hubi_Koshi napisał:

Z tego co czytałem to chcą objąć Cały Magical World arc, to pewnie jeden z powodów dla
których te OVY są takie rozstrzelone w czasie, chcą dać Akamatsu dość czasu na zakończenie
tej historii, w sumie powoli już widać zakończenie, jeśli wszystko pójdzie dobrze to
w ciągu najbliższych paru nastu/dziesięciu chapterów Ala Alba wróci do domu.

I zacznie się nowy semestr. Ciekawe co będzie wątkiem przewodnim (oprócz poszukiwań ojca oczywiście) na następne ileś-tam chapterów.

Ch 269

Spoiler

Akcja ratunkowa przebiegła w urzekający sposób, Rakan i s-ka sklepali bad guyów (wychodzę tu z założenia że wszystko co staje na drodze bohaterów w ten czy inny sposób podpada pod tą kategorię :) zaś Nagi w czarujący sposób uratował swoją uroczą księżniczkę (jakoś mi tu przypominała Arc w swoim emocjonalnych momentach) z opresji (dwukrotne wypłacenie jej z główki pewnie nie przeszło do powszechnie znanej historii XD). Nagi po raz kolejny udowodnił że jest dokładnie taki jakim go we wspomnieniach Evy ujrzał Negi, czyli innymi słowy zupełnie inny od powszechnie szanowanego Thousand Mastera XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 23:14, Karharot napisał:

I zacznie się nowy semestr. Ciekawe co będzie wątkiem przewodnim (oprócz poszukiwań ojca
oczywiście) na następne ileś-tam chapterów.

Cóż nie zdziwiłbym się gdyby Negiego zaczęli nękać goście z Megalomesembrii, albo licho wie skąd jeszcze, ostatecznie po powrocie z Magical world Negi JEST prawdziwym Power Housem. Nie jest już kimś kogo można zostawić we Względnym spokoju

Dnia 07.11.2009 o 23:14, Karharot napisał:

Ch 269

Spoiler

Akcja ratunkowa przebiegła w urzekający sposób, Rakan i s-ka sklepali bad guyów (wychodzę
tu z założenia że wszystko co staje na drodze bohaterów w ten czy inny sposób podpada
pod tą kategorię :) zaś Nagi w czarujący sposób uratował swoją uroczą księżniczkę (jakoś
mi tu przypominała Arc w swoim emocjonalnych momentach) z opresji (dwukrotne wypłacenie
jej z główki pewnie nie przeszło do powszechnie znanej historii XD). Nagi po raz kolejny
udowodnił że jest dokładnie taki jakim go we wspomnieniach Evy ujrzał Negi, czyli innymi
słowy zupełnie inny od powszechnie szanowanego Thousand Mastera XD


Spoiler

Rozwaliło mnie jak Rakan wątpił czy Senator aby Na Pewno ma dość wsparcia by sobie z nimi poradzić... jak się okazało, Nie miał. Seriously jak głupim trzeba być by stawać na drodze Ala Rubrze XD Fakt naprawdę rozkoszne to było jak ją uratował, nie dość że z paszcz stworów to jeszcze z otchłani rozpaczy, a co do Headbutta to toto miałem zrobione już tydzień temu kiedy pojawiły się spoilery nowego chaptera
http://andarion.deviantart.com/art/Headbutt-of-Love-142278739
A co do spoilerów nowego chaptera, jeśli chcesz to je tu wszystkie zamieszcze, ale na razie pokażę tylko jeden który mnie z miejsca rozwalił XD
http://4.bp.blogspot.com/_abkMP58OLUA/SvPZkBteZZI/AAAAAAAAQiU/r01wzdqR59s/s1600-h/592570.jpg
Godel jest boski, normalnie boski XD
Btw. w nowym chapterze będzie trochę Yue i Emily (hehe pałam niesamowitą sympatią do dziewczyn z Ariadne, Emily szczególnie XD Pewnie dlatego że ubzdurałem sobie lekkie Lesbian Yay między nią i Yue)
A Nagi to faktycznie wręcz Poster Boy, trope''a "Idiot Hero", to było komiczne jak przytulił Arikę i "You poor thing"... a potem rzucił tekst o jej biuście XD
On sie normalnie PROSI o robienie Posterów o nim XD
http://andarion.deviantart.com/art/Royal-Hero-Piercing-Slap-140367715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 23:25, Hubi_Koshi napisał:

Cóż nie zdziwiłbym się gdyby Negiego zaczęli nękać goście z Megalomesembrii, albo licho
wie skąd jeszcze, ostatecznie po powrocie z Magical world Negi JEST prawdziwym Power
Housem. Nie jest już kimś kogo można zostawić we Względnym spokoju

IMO wręcz przeciwnie - stał się kimś kogo NALEŻY zostawić w spokoju (jeśli chce się zachować zdrowie i wszystkie części ciała). Co oczywiście nie zmienia faktu że jacyś samobójcy pewnie mu będą podskakiwać.
Ciekawie by było gdyby Negi zdołał dołączyć Fate'a (a tym samym jego harem) do swojej wesołej drużyny :)
Ch 269

Dnia 07.11.2009 o 23:25, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Rozwaliło mnie jak Rakan wątpił czy Senator aby Na Pewno ma dość wsparcia by sobie
z nimi poradzić... jak się okazało, Nie miał.


Spoiler

Co oczywiście żadnego czytelnika nie zdziwiło (choć dla Senatora pewnie stanowiło spory szok). Cóż, dla Rakana to w sumie była dobra okazja do nabicia paru punktów na liczniku strąconych okrętów (drobnicy pod postacią żołnierzy na pewno już od dawna nie liczy) XD

Dnia 07.11.2009 o 23:25, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Seriously jak głupim trzeba być by stawać na drodze Ala Rubrze XD


Spoiler

Trzeba osiągnąć najwyższe mistrzostwo w zaślepieniu własną władzą, czyli po prostu być przeciętnym politykiem.

Dnia 07.11.2009 o 23:25, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

a co do Headbutta to toto miałem zrobione
już tydzień temu kiedy pojawiły się spoilery nowego chaptera
http://andarion.deviantart.com/art/Headbutt-of-Love-142278739


Spoiler

XD Piękne, naprawdę piękne podsumowanie romantycznej sceny XD

Dnia 07.11.2009 o 23:25, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Dostrzegam pewną konsternację wśród świadków sceny XD

Dnia 07.11.2009 o 23:25, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Btw. w nowym chapterze będzie trochę Yue i Emily (hehe pałam niesamowitą sympatią do
dziewczyn z Ariadne, Emily szczególnie XD Pewnie dlatego że ubzdurałem sobie lekkie Lesbian
Yay między nią i Yue)


Spoiler

As expected of Ultimate Pervert XD Tak długo jak Yue ostatecznie wróci do Negiego wszystkie skoki w bok są OK. Zwłaszcza jeśli w efekcie wróci z przyjaciółką(/ami) XD

Dnia 07.11.2009 o 23:25, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A Nagi to faktycznie wręcz Poster Boy, trope'a "Idiot Hero", to było komiczne jak przytulił
Arikę i "You poor thing"... a potem rzucił tekst o jej biuście XD


Spoiler

Taa, to było słodkie (sierpowy księżniczki też XD) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 00:15, Karharot napisał:

IMO wręcz przeciwnie - stał się kimś kogo NALEŻY zostawić w spokoju (jeśli chce się zachować
zdrowie i wszystkie części ciała). Co oczywiście nie zmienia faktu że jacyś samobójcy
pewnie mu będą podskakiwać.

Spoiler

Cóż jak udowodnił Godel Negi nie jest jeszcze gotowy by walczyć na serio z Prawdziwymi twardzielami, chociaż z Elite Mookami radzi sobie bardzo ładnie. No nic, zobaczymy co na niego w przyszłości poślą, no i teraz Negi jest na tyle potężny że musieliby posłać na niego coś naprawdę potężnego, a ani Principal, ani Takamichi raczej by tego nie przegapili, no i jest Eva która tego demona który wtargnął do Mahory I tak wyczaiła. Można powiedzieć że Mahora to praktycznie twierdza Ala Alby.

Dnia 08.11.2009 o 00:15, Karharot napisał:

Ciekawie by było gdyby Negi zdołał dołączyć Fate''a (a tym samym jego harem) do swojej
wesołej drużyny :)

Spoiler

Hehe opowiadałem ci o mojej małej Dark Magical Boy teorii :-3 ??

Dnia 08.11.2009 o 00:15, Karharot napisał:

Spoiler

Co oczywiście żadnego czytelnika nie zdziwiło (choć dla Senatora pewnie stanowiło
spory szok). Cóż, dla Rakana to w sumie była dobra okazja do nabicia paru punktów na
liczniku strąconych okrętów (drobnicy pod postacią żołnierzy na pewno już od dawna nie
liczy) XD


Spoiler

Raczej nie XD Seriously, przecież ten facet doskonale wiedział że ma do czynienia z Między Innymi Thousand Blades Rakanem, który okręty wojenne rąbie na śniadanie XD Ten gość to prawdziwy cienias w porównaniu do takiego Magnificent Bastarda i Chessmastera jak Godel to szkoda o nim nawet wspominać.

Dnia 08.11.2009 o 00:15, Karharot napisał:

Spoiler

Trzeba osiągnąć najwyższe mistrzostwo w zaślepieniu własną władzą, czyli po prostu
być przeciętnym politykiem.


Spoiler

Bardzo przeciętnym...

Dnia 08.11.2009 o 00:15, Karharot napisał:

Spoiler

XD Piękne, naprawdę piękne podsumowanie romantycznej sceny XD


Spoiler

No nie XD Wiem, chwalipięta ze mnie, ale rozwaliło mnie to jak Nagi "wbijał do głowy" swojej ukochanej zdrowy rozsądek (lub to co Nagi za niego uważał... w końcu to Thousand Master) Swoją drogą czyż to nie urocze ?? Negi naprawdę wiele odziedziczył po matce, nawet to jak ci którzy o niego dbają przyprowadzają go do porządku XD Negi i Arika mają nawet podobnie zdezorientowane miny gdy oberwą po głowie za gadanie głupot. Haha aż się prosi by zrobić tym razem "Like Mother like Son"
http://andarion.deviantart.com/art/Shoryuken-137553478

Dnia 08.11.2009 o 00:15, Karharot napisał:

Spoiler

Dostrzegam pewną konsternację wśród świadków sceny XD


Spoiler

Maciupki spoilerek, z tego co odczytali goście na stronie z której to mam to Nodoka się pyta czy Godel był zakochany w Arice XD Odpowiedź nasuwa się sama czyż nie ??

Dnia 08.11.2009 o 00:15, Karharot napisał:

Spoiler

As expected of Ultimate Pervert XD Tak długo jak Yue ostatecznie wróci do Negiego
wszystkie skoki w bok są OK. Zwłaszcza jeśli w efekcie wróci z przyjaciółką(/ami) XD


Spoiler

Nie no było parę scen "hintujących" na uczucia Emily względem Yue, to jak się zarumieniła gdy Yue ją obroniła przed Griffin Dragonem i spytała czy z Emily wszystko ok, albo jak uznała że Yue jest Cute w przydużej zbroi Ariadne, albo jak jej zacięcie broniła przed Kryminalistami XD No i Yue nie musi Emily przyprowadzać, ona sama niczym na skrzydłach z własnej woli przyleci do haremu "NEGI-SAMA". Rozwaliło mnie jak praktycznie z panela na panel zaczęła go tytułować "Negi-sama".

Dnia 08.11.2009 o 00:15, Karharot napisał:

Spoiler

Taa, to było słodkie (sierpowy księżniczki też XD) :)


Spoiler

Haha fandom by się chyba synchronicznie wywrócił i zaczął ROTFLować gdyby Arika dostała głos TsundeRie aka Kugimiya Rie XD All Tsundere Power Combined

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 00:41, Hubi_Koshi napisał:

Można powiedzieć że Mahora to praktycznie twierdza Ala Alby.

Do tego w tej twierdzy przebywa sporo potencjalnych rekrutek do Pactio, jakby Negi obdarzył całą swoją klasę artefaktami to chyba tylko Rakan byłby w stanie mu coś zrobić w czasie trwania roku szkolnego XD

Dnia 08.11.2009 o 00:41, Hubi_Koshi napisał:

Hehe opowiadałem ci o mojej małej Dark Magical Boy teorii :-3 ??

Opowiadałeś. Paręnaście postów temu :)

Dnia 08.11.2009 o 00:41, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Raczej nie XD Seriously, przecież ten facet doskonale wiedział że ma do czynienia
z Między Innymi Thousand Blades Rakanem, który okręty wojenne rąbie na śniadanie XD Ten
gość to prawdziwy cienias w porównaniu do takiego Magnificent Bastarda i Chessmastera
jak Godel to szkoda o nim nawet wspominać.


Spoiler

Cóż, trzeba suk*******i przyznać że nieźle wrobił Arikę. Oby Rakan wypłacił mu należytą nagrodę bo nie mam ochoty się przekonać że ten /cenzura/ wciąż żyje i mataczy.

Dnia 08.11.2009 o 00:41, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Negi naprawdę wiele odziedziczył po matce,
nawet to jak ci którzy o niego dbają przyprowadzają go do porządku XD Negi i Arika mają
nawet podobnie zdezorientowane miny gdy oberwą po głowie za gadanie głupot. Haha aż się
prosi by zrobić tym razem "Like Mother like Son"


Nice idea XD Tylko musisz jeszcze wyczaić najodpowiedniejsze scenki :)

Dnia 08.11.2009 o 00:41, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Maciupki spoilerek, z tego co odczytali goście na stronie z której to mam to Nodoka
się pyta czy Godel był zakochany w Arice XD Odpowiedź nasuwa się sama czyż nie ??


Spoiler

Teraz to tylko brakuje aby Godel założył czarny hełm i rzucił "No Negi, I am your father" XD

Dnia 08.11.2009 o 00:41, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No i Yue nie musi Emily przyprowadzać, ona sama niczym na skrzydłach
z własnej woli przyleci do haremu "NEGI-SAMA". Rozwaliło mnie jak praktycznie z panela
na panel zaczęła go tytułować "Negi-sama".


Fakt. Syn idola i do tego przyjaciel Rakana... Czegóż więcej wymagać od Mistrza XD

Dnia 08.11.2009 o 00:41, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Haha fandom by się chyba synchronicznie wywrócił i zaczął ROTFLować gdyby Arika dostała
głos TsundeRie aka Kugimiya Rie XD All Tsundere Power Combined


Spoiler

Jest za wysoka i ma za duże boobsy na głos Rie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 01:34, Karharot napisał:

Do tego w tej twierdzy przebywa sporo potencjalnych rekrutek do Pactio, jakby Negi obdarzył
całą swoją klasę artefaktami to chyba tylko Rakan byłby w stanie mu coś zrobić w czasie
trwania roku szkolnego XD

Spoiler

A i tak zostałby by pewnie niemal na śmierć pobity przez te wszystkie dziewczyny którym zwinął majtki (nie żeby się tym przejmował XD) ja szczerze kibicuje Inchou by dołączyła, ostatecznie podstawy (Sztuki Walki) ma więc czemu nie spróbować. Skoro power-upniętą Asunę zdołała trafić to kto wie do czego by była zdolna po własnych power-upach XD

Dnia 08.11.2009 o 01:34, Karharot napisał:

Opowiadałeś. Paręnaście postów temu :)

Spoiler

O to nie będę musiał tłumaczyć XD Tyle powiem że Ktoś by zginął na pewno, albo Fate (za próbę uwiedzenia Negiego z rąk haremu Negiego) albo Negi (za uwiedzenie Fate''a, z rąk haremu Fate''a XD)

Dnia 08.11.2009 o 01:34, Karharot napisał:

Spoiler

Cóż, trzeba suk*******i przyznać że nieźle wrobił Arikę. Oby Rakan wypłacił mu należytą
nagrodę bo nie mam ochoty się przekonać że ten /cenzura/ wciąż żyje i mataczy.


Spoiler

Ech sądzę że pewnie żyje, raczej wątpię by Ala Rubra chciała tam wszystkich pozabijać, raczej mocno ich poobijać by nie mogli ich ścigać lub przeszkadzać +nauczka na przyszłość, ale to daje Negiego szansę skopania draniowi tyłka :-)

Dnia 08.11.2009 o 01:34, Karharot napisał:

Nice idea XD Tylko musisz jeszcze wyczaić najodpowiedniejsze scenki :)

Na całe moje szczęście Negi obrywał Wieeele razy za swoje głupie gadanie XD

Dnia 08.11.2009 o 01:34, Karharot napisał:

Spoiler

Teraz to tylko brakuje aby Godel założył czarny hełm i rzucił "No Negi, I am your
father" XD


Spoiler

Nenenene, niech Eva założy maskę Vadera i rzuci "Negi I am your Mother" to dopiero by była jazda XD

Dnia 08.11.2009 o 01:34, Karharot napisał:

Fakt. Syn idola i do tego przyjaciel Rakana... Czegóż więcej wymagać od Mistrza XD

Spoiler

Nie zapominaj o "Nagi-sama z areny", ciekawiłem się kiedy Emily się dowie, niezłego miała dziewczyna zonka gdy się dowiedziała że Nagi-sama to Negi-sama i dostała mały "pokaz"

Dnia 08.11.2009 o 01:34, Karharot napisał:

Spoiler

Jest za wysoka i ma za duże boobsy na głos Rie XD


Spoiler

Nie ma nic czemu nie zaradziła by porządna operacja plastyczna ^^ Neee nie mam na myśli Ariki, zarządzi powiększanie biustu wszystkim chibi-tsundere :-3



Spoiler

Btw. jest trailer nowego odcinka OVAki. GO GO Gunda... Erm Chachamaru 00 XD I pomyśleć że Sayo-chan też ma takie Gundamowe ciałko XD
http://www.youtube.com/watch?v=cOVgS2nUGUo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować