Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Mahou Sensei Negima / UQ Holder!

1083 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2009 o 15:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A i tak zostałby by pewnie niemal na śmierć pobity przez te wszystkie dziewczyny którym
zwinął majtki (nie żeby się tym przejmował XD) ja szczerze kibicuje Inchou by dołączyła,
ostatecznie podstawy (Sztuki Walki) ma więc czemu nie spróbować. Skoro power-upniętą
Asunę zdołała trafić to kto wie do czego by była zdolna po własnych power-upach XD


I treningu u Evy :) To że Incho nie była wśród osób które wślizgnęły się do Magicznego Świata naprawdę mnie bolało... Ech, może jeszcze doczekamy lepszych chapterów :)

Dnia 08.11.2009 o 15:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

O to nie będę musiał tłumaczyć XD Tyle powiem że Ktoś by zginął na pewno, albo Fate
(za próbę uwiedzenia Negiego z rąk haremu Negiego) albo Negi (za uwiedzenie Fate''a,
z rąk haremu Fate''a XD)


Spoiler

...
Albo obaj bo haremy by się połączyły i stwierdziły że już ich nie potrzebują XD

Dnia 08.11.2009 o 15:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ech sądzę że pewnie żyje, raczej wątpię by Ala Rubra chciała tam wszystkich pozabijać,
raczej mocno ich poobijać by nie mogli ich ścigać lub przeszkadzać +nauczka na przyszłość,
ale to daje Negiego szansę skopania draniowi tyłka :-)


Spoiler

Jak się strąca cały statek wojenny to większość jego załogi pewnie ginie. Dlaczego tak jest że biedne zmanipulowane mięso armatnie które nawet nie wie o co biega musi płacić życiem za grzechy dowódców podczas gdy owym dowódcom uchodzi to na sucho?
<Hmm. Tak właściwie to bardziej jest to przemyślenie co do realiów naszego świata niż tego z MSN>

Dnia 08.11.2009 o 15:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nenenene, niech Eva założy maskę Vadera i rzuci "Negi I am your Mother" to dopiero
by była jazda XD


Jazda to by była jakby Eva oświadczyła że jest jego ojcem... (takie czasy że niczego nie można być już pewnym) XD
A tak na poważne to Eva chyba by się do Negiego nie dobierała (tak kłami jak i innymi częściami ciała) gdyby wiedziała że to jej syn. Zresztą chyba już dyskutowaliśmy o takiej możliwości :)

Dnia 08.11.2009 o 15:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie zapominaj o "Nagi-sama z areny", ciekawiłem się kiedy Emily się dowie, niezłego
miała dziewczyna zonka gdy się dowiedziała że Nagi-sama to Negi-sama i dostała mały "pokaz"


Spoiler

Taa, to było niemal za wiele jak dla niej XD Mi się tam też podobał komentarz Valkyrii jak Seraz rzuciła rozkaz "Captur that boy at once" na co padła odpowiedź "Wha...?!" "That''s kind of impossible..." XD

Dnia 08.11.2009 o 15:58, Hubi_Koshi napisał:

Nie ma nic czemu nie zaradziła by porządna operacja plastyczna ^^

<przez chwile stanęła mi przed oczami wizja Ariki jako płaskiej smarkuli i poważnie zwątpiłem w to co przeczytałem>

Dnia 08.11.2009 o 15:58, Hubi_Koshi napisał:

Neee nie mam na
myśli Ariki, zarządzi powiększanie biustu wszystkim chibi-tsundere :-3

<Uff. Moja wizja tego świata ocalała. Hubi to Hubi i nie zaproponował by czegoś takiego>

Dnia 08.11.2009 o 15:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Btw. jest trailer nowego odcinka OVAki. GO GO Gunda... Erm Chachamaru 00 XD I pomyśleć
że Sayo-chan też ma takie Gundamowe ciałko XD
http://www.youtube.com/watch?v=cOVgS2nUGUo


Spoiler

Sweet :) Następny epek zapowiada się bardzo obiecująco, bałem się trochę że z podróży z Chachamaru zrobią kolejny wielki skrót składający się z kilku scen ale najwyraźniej niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 16:43, Karharot napisał:

Spoiler

Sweet :) Następny epek zapowiada się bardzo obiecująco, bałem się trochę że z podróży
z Chachamaru zrobią kolejny wielki skrót składający się z kilku scen ale najwyraźniej
niepotrzebnie :)


Spoiler


Tylko jak wtedy upchną mnóstwo innych wątków, skoro szczegółowo zajmą się tym? 4 OVA, z czego drugi to nadal tylko rozgrzewka do prawdziwej fabuły. Wygląda na to, że będą musieli pominąć naprawdę sporo wydarzeń pobocznych. Choć, o ile pozostawią Rakan vs Negi (a o pominięciu TEGO nie może być mowy), to i tak będę wniebowzięty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:08, ziptofaf napisał:

Spoiler

Tylko jak wtedy upchną mnóstwo innych wątków, skoro szczegółowo zajmą się tym? 4 OVA, z czego drugi to nadal tylko rozgrzewka do prawdziwej fabuły. Wygląda na to, że będą musieli pominąć naprawdę sporo wydarzeń pobocznych. Choć, o ile pozostawią Rakan vs Negi (a o pominięciu TEGO nie może być mowy), to i tak będę wniebowzięty :P


Całkiem możliwe że pominą przygody wszystkie wątki w które nie jest bezpośrednio zaangażowany sam Negi, czyli zostaną głównie walki na arenach, szkolenie u Rakana i starcia z Fatem a reszta nawet jeśli się pojawi to jedynie pod postacią skrótów...
Osobiście liczę trochę na to że kiedyś zrobią porządną (czyli nie taką jak ta pierwsza) serię anime i przedstawią wszystkie wątki ale to niestety kwestia przyszłości (choć sądzę że by się im to zwróciło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 16:43, Karharot napisał:

Spoiler

I treningu u Evy :) To że Incho nie była wśród osób które wślizgnęły się do Magicznego
Świata naprawdę mnie bolało... Ech, może jeszcze doczekamy lepszych chapterów :)


Na peeeewno, historia wydaje się naprawdę rozkręcać dopiero teraz więc jeszcze sporo fajności mamy przed sobą. To by było takie marnotrastwo gdyby Inchou nie dołączyła do zabawy, przecież nawet Makie się już tam kręci, a to była jedna z pierwszych dziewczyn które się zadurzyły w Negim.

Dnia 08.11.2009 o 16:43, Karharot napisał:

Spoiler

...
Albo obaj bo haremy by się połączyły i stwierdziły że już ich nie potrzebują XD


Spoiler

Yaaaay Banzai dla wielkiego Lesbiańskiego Haremu XD Jak dobrze pójdzie to Moooże dogonią Hayate''s Lesbian Army z Nanohy XD

Dnia 08.11.2009 o 16:43, Karharot napisał:

Spoiler

Jak się strąca cały statek wojenny to większość jego załogi pewnie ginie. Dlaczego
tak jest że biedne zmanipulowane mięso armatnie które nawet nie wie o co biega musi płacić
życiem za grzechy dowódców podczas gdy owym dowódcom uchodzi to na sucho?
<Hmm. Tak właściwie to bardziej jest to przemyślenie co do realiów naszego świata
niż tego z MSN>


Spoiler

Ano niestety zawsze jest tak że ludzie giną a przywódcy siedzą sobie wygodnie i debatują, ach gdyby ktoś wpadł na pomysł by na początku wojny wysadzać w powietrze przywódców. No ale cóż, taki jest nasz paskudny cyniczny świat i nic na to nie poradzisz, co najwyżej zostać dowódcą i minimalizować straty własne.

Dnia 08.11.2009 o 16:43, Karharot napisał:

Jazda to by była jakby Eva oświadczyła że jest jego ojcem... (takie czasy że niczego
nie można być już pewnym) XD

Negi "Noooe... wait a sec... that''s anatomically impossible" [Eva podciąga sukienkę] "NOOOOEEEZZZ MY EYES MY EYES!!!!"

Dnia 08.11.2009 o 16:43, Karharot napisał:

A tak na poważne to Eva chyba by się do Negiego nie dobierała (tak kłami jak i innymi
częściami ciała) gdyby wiedziała że to jej syn. Zresztą chyba już dyskutowaliśmy o takiej
możliwości :)

Mówimy tu o Evangeline, Teh Evil Final Boss, ty myślisz że ona się przejmuje takimi rzeczami jak moralność XD

Dnia 08.11.2009 o 16:43, Karharot napisał:

Spoiler

Taa, to było niemal za wiele jak dla niej XD Mi się tam też podobał komentarz Valkyrii
jak Seraz rzuciła rozkaz "Captur that boy at once" na co padła odpowiedź "Wha...?!" "That''s
kind of impossible..." XD


Spoiler

Nooo i tutaj masz przykład podwładnych z głowami na karku, do Straży Miejskiej Ankh-Morpork jeszcze im daleko, ale to niezły początek, ja tam będę się śmiał jak za jakiś czas te same Valkyrie będą walczyły po stronie Negiego [taką przynajmniej mam nadzieję] Emily pewnie będzie robiła za nową Seras z czasów Wielkiej Wojny.

Dnia 08.11.2009 o 16:43, Karharot napisał:

<przez chwile stanęła mi przed oczami wizja Ariki jako płaskiej smarkuli i poważnie
zwątpiłem w to co przeczytałem>

Nie no nie jest Aż Tak Tragicznie, Kugimiya miała kilka... kształtnych rólek, choćby Kamyu z Utawarerumono, Mizore z Rosario, Nena Trinity z Gundam 00 albo Melona z Queen''s Blade :-)

Dnia 08.11.2009 o 16:43, Karharot napisał:

<Uff. Moja wizja tego świata ocalała. Hubi to Hubi i nie zaproponował by czegoś takiego>

Zaprawdę nie rozumiem fanów tych chibi-tsundere... przecież toto nie ma żadnych Redeeming Qualities.

Dnia 08.11.2009 o 16:43, Karharot napisał:

Spoiler

Sweet :) Następny epek zapowiada się bardzo obiecująco, bałem się trochę że z podróży
z Chachamaru zrobią kolejny wielki skrót składający się z kilku scen ale najwyraźniej
niepotrzebnie :)


Spoiler

Teraz tylko jak ziptofaf zaczynam się martwić, co oni zrobią z resztą materiału... przecież naprawdę sporo im tego jeszcze zostało... ja naprawdę chcę nową serię Negimy T_T


A tak btw. Say Hi to Takamachi Vivio :_)
http://img18.tx.us.mangafox.com/store/manga/6038/01-002.0/compressed/qvivid_vivio_memory_02.memory_02_017.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:33, Hubi_Koshi napisał:

Na peeeewno, historia wydaje się naprawdę rozkręcać dopiero teraz więc jeszcze sporo fajności mamy przed sobą. To by było takie marnotrawstwo gdyby Inchou nie dołączyła do zabawy, przecież nawet Makie się już tam kręci, a to była jedna z pierwszych dziewczyn które się zadurzyły w Negim.

Tak w ogóle to wydawałoby się że Incho powinna jako jedna z pierwszych zawrzeć Pactio z Negim, aż dziw bierze że Kamo nigdy nie wykorzystał jej shotaconowskich zapędów do zarobienia małego bonusu.

Dnia 08.11.2009 o 19:33, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Yaaaay Banzai dla wielkiego Lesbiańskiego Haremu XD Jak dobrze pójdzie to Moooże dogonią Hayate''s Lesbian Army z Nanohy XD


Czemu doganiać? Nie lepiej się przyłączyć? XD

Dnia 08.11.2009 o 19:33, Hubi_Koshi napisał:

Negi "Noooe... wait a sec... that''s anatomically impossible" [Eva podciąga sukienkę] "NOOOOEEEZZZ MY EYES MY EYES!!!!"

Jakby sobie jeszcze poprzypominał te wszystkie poprzednie incydenty... Zrąbało by mu to psychikę na całe życie XD

Dnia 08.11.2009 o 19:33, Hubi_Koshi napisał:

Mówimy tu o Evangeline, Teh Evil Final Boss, ty myślisz że ona się przejmuje takimi rzeczami jak moralność XD

Tak. Inaczej osuszyłaby Negiego po pierwszym treningu (w końcu nic i nikt nie mogłoby jej powstrzymać gdyby naprawdę chciała to zrobić). Eva na swoje nieszczęście nie jest tak wielką villainką za jaką chce uchodzić :)

Dnia 08.11.2009 o 19:33, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nooo i tutaj masz przykład podwładnych z głowami na karku, do Straży Miejskiej Ankh-Morpork jeszcze im daleko, ale to niezły początek,

Gdyby to była straż z Ankh-Morpork to w momencie wydawania rozkazu Seras zorientowałaby się że połowy podkomendnych nie ma a druga połowa nie łapie o co w ogóle chodzi XD

Dnia 08.11.2009 o 19:33, Hubi_Koshi napisał:

ja tam będę się śmiał jak za jakiś czas te same Valkyrie będą walczyły po stronie Negiego [taką przynajmniej mam nadzieję]

Nie Ty jeden. Szkoda by było zmarnować tak dobry hare... bojowy potencjał XD

Dnia 08.11.2009 o 19:33, Hubi_Koshi napisał:

Nie no nie jest Aż Tak Traginicznie, Kugimiya miała kilka... kształtnych rólek, choćby Kamyu z Utawarerumono, Mizore z Rosario, Nena Trinity z Gundam 00 albo Melona z Queen''s Blade :-)

Te dwie pierwsze nie podpadają pod stworzony przez nią stereotyp tsundere (zaś dwóch ostatnich nie znam więc się nie wypowiadam).
Choć Arika z psychą Mizore mogłaby być całkiem interesującą postacią XD

Dnia 08.11.2009 o 19:33, Hubi_Koshi napisał:

Link odsyła mnie na stronę startową MangaFox :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:21, Karharot napisał:

Osobiście liczę trochę na to że kiedyś zrobią porządną (czyli nie taką jak ta pierwsza)
serię anime i przedstawią wszystkie wątki ale to niestety kwestia przyszłości (choć sądzę
że by się im to zwróciło).

SHAFT(który robi te OVA) ma w planach zrobienie tego właśnie remake, nie wiadomo jednak kiedy. W takim Sayonara Zetsubou Sensei kilka razy były nawiązania co do tego tematu. :P

20091108200034

20091108200212

20091108200232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:08, Gol_Galad napisał:

SHAFT(który robi te OVA) ma w planach zrobienie tego właśnie remake, nie wiadomo jednak
kiedy. W takim Sayonara Zetsubou Sensei kilka razy były nawiązania co do tego tematu.
:P

Niiice :) No to tylko pozostało poczekać. Może po zrobieniu remakeu starej serii nakręcą też drugi sezon jako poprawną kontynuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:04, Karharot napisał:

Tak w ogóle to wydawałoby się że Incho powinna jako jedna z pierwszych zawrzeć Pactio
z Negim, aż dziw bierze że Kamo nigdy nie wykorzystał jej shotaconowskich zapędów do
zarobienia małego bonusu.

A wiesz że masz rację... Kamo powinien od razu zauważyć możliwości, nie dość że zadurzona w Negim to Bogata oraz (o czym się niedawno dowiedzieliśmy) zna się na sztukach walki... może Kamo coś wie i nie chce się do niej zbliżać...

Dnia 08.11.2009 o 20:04, Karharot napisał:

Czemu doganiać? Nie lepiej się przyłączyć? XD

Starzeje się... że też mi to nie przyszło do głowy XD

Dnia 08.11.2009 o 20:04, Karharot napisał:

Jakby sobie jeszcze poprzypominał te wszystkie poprzednie incydenty... Zrąbało by mu
to psychikę na całe życie XD

Cóż raz jak Kotarou spytał go Jaki trening przechodził z Evą to Negi zaczął się strasznie trząść... coś czuję że nie rozwaliła by mu psyche dużo bardziej...

Dnia 08.11.2009 o 20:04, Karharot napisał:

Tak. Inaczej osuszyłaby Negiego po pierwszym treningu (w końcu nic i nikt nie mogłoby
jej powstrzymać gdyby naprawdę chciała to zrobić). Eva na swoje nieszczęście nie jest
tak wielką villainką za jaką chce uchodzić :)

Ależ to nie ma nic wspólnego z moralnością XD Primo: Polubiła Negiego i ma do niego słabość, dlatego go do tej pory nie zjadła, a po drugie przecież robi z niego swojego Evil Sub Bossa, Eva to bardzo przebiegła kobieta, nie niszczyła by wspaniałego materiału na wojownika zjadając go niczym podwieczorek :-3

Dnia 08.11.2009 o 20:04, Karharot napisał:

Gdyby to była straż z Ankh-Morpork to w momencie wydawania rozkazu Seras zorientowałaby
się że połowy podkomendnych nie ma a druga połowa nie łapie o co w ogóle chodzi XD

Jak najbardziej i na tym polega piękno Straży... Chyba Że w tym oddziale znajdowali by się Vimes, Marchewa, Detrytus, Angua, Sally, Dorfl... no wtedy bym się chyba nieco zaczął martwić o Negiego...

Dnia 08.11.2009 o 20:04, Karharot napisał:

Nie Ty jeden. Szkoda by było zmarnować tak dobry hare... bojowy potencjał XD

I te wszystkie piski fangirlek gdyby Negi kiedykolwiek odwiedził Ariadne "This way Negi-sama, if they catch you they''ll marshmallow hell you TO DEATH"

Dnia 08.11.2009 o 20:04, Karharot napisał:

Te dwie pierwsze nie podpadają pod stworzony przez nią stereotyp tsundere (zaś dwóch
ostatnich nie znam więc się nie wypowiadam).

Mhm fakt... Nena to w skrócie, stuknięta yandere w Gundamie, a Melona to... demonica która strzela cyckami... też nie ma najmilszego i najbardziej pokojowego charakteru...

Dnia 08.11.2009 o 20:04, Karharot napisał:

Choć Arika z psychą Mizore mogłaby być całkiem interesującą postacią XD

[Wyobraża sobie Arikę stalkerującą Nagiego] Oż, to faktycznie byłby ubaw XD

Dnia 08.11.2009 o 20:04, Karharot napisał:

Link odsyła mnie na stronę startową MangaFox :(


Yargh, no nic, wrzucam do załącznika

20091108202324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:23, Hubi_Koshi napisał:

A wiesz że masz rację... Kamo powinien od razu zauważyć możliwości, nie dość że zadurzona w Negim to Bogata oraz (o czym się niedawno dowiedzieliśmy) zna się na sztukach walki... może Kamo coś wie i nie chce się do niej zbliżać...

Nie miał nic przeciwko jej udziałowi w polowaniu na Negiego które wtedy urządzili w Kyoto... Wygląda na to że po prostu mu z niewiadomych powodów umknęła (a może zostawił ją sobie na koniec wychodząc z założenia że ją zawsze da się przyłączyć zaś nad taką Yue trzeba najpierw popracować :).

Dnia 08.11.2009 o 20:23, Hubi_Koshi napisał:

Ależ to nie ma nic wspólnego z moralnością XD Primo: Polubiła Negiego i ma do niego słabość, dlatego go do tej pory nie zjadła, a po drugie przecież robi z niego swojego Evil Sub Bossa, Eva to bardzo przebiegła kobieta, nie niszczyła by wspaniałego materiału na wojownika zjadając go niczym podwieczorek :-3

Tyle że akurat ten podwieczorek uwolniłby ją z klątwy co teoretycznie jest dla niej obecnie nadrzędnym celem.,,

Dnia 08.11.2009 o 20:23, Hubi_Koshi napisał:

Jak najbardziej i na tym polega piękno Straży... Chyba Że w tym oddziale znajdowali by się Vimes, Marchewa, Detrytus, Angua, Sally, Dorfl... no wtedy bym się chyba nieco zaczął martwić o Negiego...

...ja nie. Ta ekipa była naprawdę MOCNA ale z Darth Negim szans by raczej nie mieli...

Dnia 08.11.2009 o 20:23, Hubi_Koshi napisał:

I te wszystkie piski fangirlek gdyby Negi kiedykolwiek odwiedził Ariadne "This way Negi-sama, if they catch you they''ll marshmallow hell you TO DEATH"

Gdyby Negi tam trafił to faktycznie z cnotą i pewnie też życiem mógłby się pożegnać, cała akademia odpowiedniczek Incho już by o to zadbała XD

Dnia 08.11.2009 o 20:23, Hubi_Koshi napisał:

Yargh, no nic, wrzucam do załącznika


Rozwinęła się nam Vivio. Teraz już jest na czym wzrok oprzeć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:00, Karharot napisał:

Nie miał nic przeciwko jej udziałowi w polowaniu na Negiego które wtedy urządzili w Kyoto...
Wygląda na to że po prostu mu z niewiadomych powodów umknęła (a może zostawił ją sobie
na koniec wychodząc z założenia że ją zawsze da się przyłączyć zaś nad taką Yue trzeba
najpierw popracować :).

Aaaah Middle Aged Man Mode, ugghhh Kamo zebrał sobie u mnie sporo ujemnych punktów za to jak wtedy Yue potraktował, to jak go ciągle tłuką, nabijają na rogi, wyrzucają w mróz etc. to kara boska za jego Jerkassowość. Ale fakt, może ją sobie po prostu na koniec zostawił... taką mam nadzieję, cóż zawsze pozostaje Eva która z czystej nudy może się zabrać za Inchou XD

Dnia 08.11.2009 o 21:00, Karharot napisał:

Tyle że akurat ten podwieczorek uwolniłby ją z klątwy co teoretycznie jest dla niej obecnie
nadrzędnym celem.,,

Czy ja wiem, nie wydaje się szczególnie chętna wiać z Mahory, a poza tym co miała by robić poza nią ?? Tak ma przyjemny domek, nikt na nią nie poluje, a i rozrywkę ma w postaci znęcania się nad dzieciakami. Poza tym, skąd wiesz że ona nadal ma na sobie tą klątwę :-3 Już tyle razy Negiego spijała że równie dobrze klątwa może już dawno nie istnieć. Ogólnie, na razie Eva nie wydaje się szczególnie chętna żeby uciekać z Mahory.

Dnia 08.11.2009 o 21:00, Karharot napisał:

...ja nie. Ta ekipa była naprawdę MOCNA ale z Darth Negim szans by raczej nie mieli...

Darth może nie, ale już z ThunderGod Negim bardziej, Dorfl poszedłby jako Tank, Vimes wyciągnął by "Negocjatora" a Detrytus załadowałby do swojej kuszy odgromniki i zrobiło by się Negiemu nieciekawie wokół tyłka :-)

Dnia 08.11.2009 o 21:00, Karharot napisał:

Gdyby Negi tam trafił to faktycznie z cnotą i pewnie też życiem mógłby się pożegnać,
cała akademia odpowiedniczek Incho już by o to zadbała XD

Najpierw cnota, a potem udowodnienie że Można umrzeć od nadmiaru... przytulania, głaskania i marshmallowe hellowania ;-) To akurat najdelikatniejszy powód jego zgonu.

Dnia 08.11.2009 o 21:00, Karharot napisał:

Rozwinęła się nam Vivio. Teraz już jest na czym wzrok oprzeć XD


Hehe nadal ma tylko 10 lat, ale to jest wersja Aged-Upnięta, Nanoha pozwoliła jej wykorzystywać Saint Kaiser Mode.
A tu przyszła kochank... znaczy się przyjaciółka Vivio (idealny materiał do befriendowania ^^) Einheart Stratos znana również jako Hegemon Ingvalt... ech namnożyło się tych Władców z czasów Starożytnej Belki jak grzybów po deszczu

20091108220900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 22:09, Hubi_Koshi napisał:

Aaaah Middle Aged Man Mode, ugghhh Kamo zebrał sobie u mnie sporo ujemnych punktów za to jak wtedy Yue potraktował, to jak go ciągle tłuką, nabijają na rogi, wyrzucają w mróz etc. to kara boska za jego Jerkassowość.

Wciąż niewystarczająca. W tych podziemiach przez chwile myślałem że ona naprawdę skoczyła w dół...

Dnia 08.11.2009 o 22:09, Hubi_Koshi napisał:

cóż zawsze pozostaje Eva która z czystej nudy może się zabrać za Inchou XD

...w jakim sensie? Jeśli chodzi o zawarcie z nią Pactio to Incho może mieć coś przeciwko, w końcu jej odchyły nie idą w tym kierunku XD

Dnia 08.11.2009 o 22:09, Hubi_Koshi napisał:

Czy ja wiem, nie wydaje się szczególnie chętna wiać z Mahory, a poza tym co miała by robić poza nią ??

Na początek by trochę poszalała na full-powerze aby przypomnieć sobie stare dobre czasy XD Potem pewnie wznowiłaby pościg za Nagim i tu faktycznie mogłyby się pojawić problemy... Nagi przykładnym ojcem może nie jest ale raczej miałby coś do powiedzenia na temat potraktowania jego syna jako jednorazowej mikstury zdejmującej klątwę...

Dnia 08.11.2009 o 22:09, Hubi_Koshi napisał:

Tak ma przyjemny domek, nikt na nią nie poluje, a i rozrywkę ma w postaci znęcania się nad dzieciakami. Poza tym, skąd wiesz że ona nadal ma na sobie tą klątwę :-3 Już tyle razy Negiego spijała że równie dobrze klątwa może już dawno nie istnieć.

To by stwarzało możliwości... Jestem ciekaw czy krótki (nie)przyjacielski pojedynek Evy i Rakana byłby bardziej epicki niż ostatnia walka na arenie. Osobiście stawiam że tak XD

Dnia 08.11.2009 o 22:09, Hubi_Koshi napisał:

A tu przyszła kochank... znaczy się przyjaciółka Vivio (idealny materiał do befriendowania ^^) Einheart Stratos znana również jako Hegemon Ingvalt... ech namnożyło się tych Władców z czasów Starożytnej Belki jak grzybów po deszczu


Hmmm. Jej cuteness level jest o wieeele poziomów niższy od Fate-chan ale może coś z niej będzie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 22:53, Karharot napisał:

Wciąż niewystarczająca. W tych podziemiach przez chwile myślałem że ona naprawdę skoczyła
w dół...

Pozostaje mieć nadzieję że spotka go jeszcze Wieeele nieprzyjemności w życiu. Naprawdę się wtedy przestraszyłem, na całe szczęście Yue to Commando/Indiana Jones in training.

Dnia 08.11.2009 o 22:53, Karharot napisał:

...w jakim sensie? Jeśli chodzi o zawarcie z nią Pactio to Incho może mieć coś przeciwko,
w końcu jej odchyły nie idą w tym kierunku XD

Naaaah weźmie ją pod buta ubierze w goth loli ciuchy i zacznie raz za razem prawie ją mordować w ramach treningu XD Ostatecznie skoro Ala Alba jest na razie na zabójczych wakacjach to Eva musi sobie znaleźć nowy cel do znęcania się XD

Dnia 08.11.2009 o 22:53, Karharot napisał:

Na początek by trochę poszalała na full-powerze aby przypomnieć sobie stare dobre czasy
XD Potem pewnie wznowiłaby pościg za Nagim i tu faktycznie mogłyby się pojawić problemy...
Nagi przykładnym ojcem może nie jest ale raczej miałby coś do powiedzenia na temat potraktowania
jego syna jako jednorazowej mikstury zdejmującej klątwę...

I tym razem mięlibyśmy naprawdę epicką bitwę bo wątpię by Eva znowu dała się wrzucić do zupy czosnkowej XD Najpierw by go wyprała do nieprzytomności, a potem zaciągnęła do łóżka XD Ogólnie jednak sądzę że ma więcej Funu szkoląc sobie armię Evil Sub-Bossów by chciało się jej gdziekolwiek iść, ewentualnie ma jakiś Evil Plan, albo po prostu Plan i po prostu spokojnie go sobie wykonuje.

Dnia 08.11.2009 o 22:53, Karharot napisał:

To by stwarzało możliwości... Jestem ciekaw czy krótki (nie)przyjacielski pojedynek Evy
i Rakana byłby bardziej epicki niż ostatnia walka na arenie. Osobiście stawiam że tak

Ja obstawiam że "RATUJ SIE KTO MOŻE, UCIEKAAAĆ TO APOKRALIPSA, WIDZĘ ŚMIERĆ SIEDZĄCEGO NA ROZKŁADANYM KRZESEŁKU I CZYTAJĄCEGO KSIĄŻKĘ O KOTACH"

Dnia 08.11.2009 o 22:53, Karharot napisał:

Hmmm. Jej cuteness level jest o wieeele poziomów niższy od Fate-chan ale może coś z niej
będzie XD


A tu masz jej loli wersję... te dziewczyny są takie słodziutkie że to zbrodnia normalnie XD I podobnie jak Fate wydaje się że sporo przeszła. Jakby co ta dziewczyna z nią to Nove (jedna z Combat Cyborgów)

20091108231938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 23:19, Hubi_Koshi napisał:

Naaaah weźmie ją pod buta ubierze w goth loli ciuchy i zacznie raz za razem prawie ją mordować w ramach treningu XD Ostatecznie skoro Ala Alba jest na razie na zabójczych wakacjach to Eva musi sobie znaleźć nowy cel do znęcania się XD

W końcu ile można się wyżywać na dyrektorze XD

Dnia 08.11.2009 o 23:19, Hubi_Koshi napisał:

I tym razem mięlibyśmy naprawdę epicką bitwę bo wątpię by Eva znowu dała się wrzucić do zupy czosnkowej XD Najpierw by go wyprała do nieprzytomności, a potem zaciągnęła do łóżka XD

I przyszła fabuła Negimy zależałaby w dużym stopniu od tego czy Shinso mogą mieć dzieci i ile Eva-san wie o antykoncepcji XD

Dnia 08.11.2009 o 23:19, Hubi_Koshi napisał:

Ogólnie jednak sądzę że ma więcej Funu szkoląc sobie armię Evil Sub-Bossów by chciało się jej gdziekolwiek iść,

Szkoda tylko że tak mało energii wkłada w indoktrynację, szkoda tym większa że jak już odpali Villain Mode to jej teksty (i przybierane przy ich wygłaszaniu pozycje) są epickie XD

Dnia 08.11.2009 o 23:19, Hubi_Koshi napisał:

Ja obstawiam że "RATUJ SIE KTO MOŻE, UCIEKAAAĆ TO APOKRALIPSA, WIDZĘ ŚMIERĆ SIEDZĄCEGO NA ROZKŁADANYM KRZESEŁKU I CZYTAJĄCEGO KSIĄŻKĘ O KOTACH"

Raczej widzę Śmierć odkładającego kosę i wsiadającego w kombajn XD Pojedynek tej dwójki w pobliżu (mniej niż 100 km) zaludnionego terenu to faktycznie apokalipsa XD

Dnia 08.11.2009 o 23:19, Hubi_Koshi napisał:

A tu masz jej loli wersję... te dziewczyny są takie słodziutkie że to zbrodnia normalnie XD I podobnie jak Fate wydaje się że sporo przeszła.

Mimo wszystko póki co wolę Fate-chan :)

Dnia 08.11.2009 o 23:19, Hubi_Koshi napisał:

Jakby co ta dziewczyna z nią to Nove (jedna z Combat Cyborgów)

Jedna z tych sytuacji kiedy człowiek się budzi i najpierw zastanawia się gdzie a potem z kim? XD Nie wiem czy kojarzysz postacie z Melty Blood, jeśli tak to może Ci się spodoba ta historyjka ->
http://img266.imageshack.us/img266/3079/nb01.jpg
http://img42.imageshack.us/img42/1823/nb02.jpg
http://img44.imageshack.us/img44/1231/nb03.jpg
http://img269.imageshack.us/img269/2690/nb04y.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 00:28, Karharot napisał:

W końcu ile można się wyżywać na dyrektorze XD

Ciekawe czy broda mu już odrosła po tym jak Eva mu ją ostatnio przystrzygła XD Zresztą Eva w chapterach z Magical World wyraźnie się nudziła, albo sobie szybko jakąś rozrywkę znajdzie, albo... albo Ala Alba będzie miała niewesoło po powrocie, gdy Eva będzie chciała nadrobić stracony czas XD

Dnia 09.11.2009 o 00:28, Karharot napisał:

I przyszła fabuła Negimy zależałaby w dużym stopniu od tego czy Shinso mogą mieć dzieci
i ile Eva-san wie o antykoncepcji XD

Negi-niiii-san [woła gromadka rozbrykanych dzieci] XD Dzieci to Zło, zawsze to powtarzałem, a pomyśl tylko co się stanie gdy Eva będzie w ciąży i będzie miała humory... wiesz lepiej nie rozwijajmy tego tematu, już dostaje ciarek na plecach XD

Dnia 09.11.2009 o 00:28, Karharot napisał:

Szkoda tylko że tak mało energii wkłada w indoktrynację, szkoda tym większa że jak już
odpali Villain Mode to jej teksty (i przybierane przy ich wygłaszaniu pozycje) są epickie

Bez dwóch zdań, no ale jak na razie ta jej indoktrynacja idzie powoli ale skutecznie (ostatecznie przerobiła Negiego z Lawful Good do Neutral Good, czyli już nie jest taki super idealistyczny. Gdy świat jej trochę pomorze to Negi może całkiem zacząć ideały tracić XD

Dnia 09.11.2009 o 00:28, Karharot napisał:

Raczej widzę Śmierć odkładającego kosę i wsiadającego w kombajn XD Pojedynek tej dwójki
w pobliżu (mniej niż 100 km) zaludnionego terenu to faktycznie apokalipsa XD

Nienienienie, co prawda było powiedziane że Śmierci z innych światów już dawno porzuciły kosy na rzecz kombajnów ewentualnie kosiarek, ale jednak Discworldowy Śmierć to tradycjonalista "One soul at the time" i nie dość że diabelnie szybko kosi to nawet za kombajnem nadąża XD

Dnia 09.11.2009 o 00:28, Karharot napisał:

Mimo wszystko póki co wolę Fate-chan :)

Fakt z Fate-chan ciężko komukolwiek konkurować, ja jednak z zniecierpliwieniem i ciekawością oczekuje jak się dalej sprawa z Hegemon-chan potoczy... zastanawiam się tylko czy powinienem dopingować NovexEinheart czy VivioxEinheart... no nic, zobaczymy kto ją ostatecznie befriendnie.

Dnia 09.11.2009 o 00:28, Karharot napisał:

Jedna z tych sytuacji kiedy człowiek się budzi i najpierw zastanawia się gdzie a potem
z kim?

Swoją drogą to dość urocze, Nove w dość oczywisty sposób przyglądała się jak Einheart sobie słodko śpi ^^ Btw. to łóżko znajduje się w domu Subaru (i możliwe że Teany, nie było powiedziane czy je dzielą)
XD Nie wiem czy kojarzysz postacie z Melty Blood, jeśli tak to może Ci się spodoba

Dnia 09.11.2009 o 00:28, Karharot napisał:

ta historyjka ->

Miodzio XD To jeden z powodów dla których nie jestem przeciwny alkoholowi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 12:06, Hubi_Koshi napisał:

Ciekawe czy broda mu już odrosła po tym jak Eva mu ją ostatnio przystrzygła XD Zresztą Eva w chapterach z Magical World wyraźnie się nudziła, albo sobie szybko jakąś rozrywkę znajdzie, albo... albo Ala Alba będzie miała niewesoło po powrocie, gdy Eva będzie chciała nadrobić stracony czas XD

Myślisz że dojdą do wniosku że wycieczka do Magical World była naprawdę relaksującym wypoczynkiem od tych strasznych niebezpieczeństw kurortu Evy? XD Może zachęci ich to do jak najszybszej ponownej wyprawy w poszukiwaniu ofiary którą mogli by rzucić na pożarcie Evie... znaczy się tego... w poszukiwaniu Nagiego dla dobra jego syna.

Dnia 09.11.2009 o 12:06, Hubi_Koshi napisał:

Negi-niiii-san [woła gromadka rozbrykanych dzieci] XD Dzieci to Zło, zawsze to powtarzałem, a pomyśl tylko co się stanie gdy Eva będzie w ciąży i będzie miała humory... wiesz lepiej nie rozwijajmy tego tematu, już dostaje ciarek na plecach XD

...
Taaa. Lepiej nie poruszać takich tematów. W naszym wieku takie przerażające historie źle wpływają na zdrowie...

Dnia 09.11.2009 o 12:06, Hubi_Koshi napisał:

Bez dwóch zdań, no ale jak na razie ta jej indoktrynacja idzie powoli ale skutecznie (ostatecznie przerobiła Negiego z Lawful Good do Neutral Good, czyli już nie jest taki super idealistyczny. Gdy świat jej trochę pomorze to Negi może całkiem zacząć ideały tracić XD

Fallen Magister Magi... to brzmi interesująco XD

Dnia 09.11.2009 o 12:06, Hubi_Koshi napisał:

zastanawiam się tylko czy powinienem dopingować NovexEinheart czy VivioxEinheart... no nic, zobaczymy kto ją ostatecznie befriendnie.

Odpowiedź jest prosta: NovexVivioxEinheart XD

Dnia 09.11.2009 o 12:06, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą to dość urocze, Nove w dość oczywisty sposób przyglądała się jak Einheart sobie słodko śpi ^^ Btw. to łóżko znajduje się w domu Subaru (i możliwe że Teany, nie było powiedziane czy je dzielą)

Myślisz że Tea w końcu się tak przyzwyczaiła do pobudek w wykonaniu Subaru że nie mogła już bez nich żyć? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 13:33, Karharot napisał:

Myślisz że dojdą do wniosku że wycieczka do Magical World była naprawdę relaksującym
wypoczynkiem od tych strasznych niebezpieczeństw kurortu Evy?

Ja nie myślę, ja to WIEM XD Sam widziałeś jak wyglądają treningi u Evy i jak ludzie je zapamiętują XD Swoją drogą, tak poza tematem treningu, pamiętasz kartę Asuny ?? Jeśli dobrze pamiętam była na niej obandażowana i... karta nazywała się chyba "Injured Swordsman" to może się odnosić do tego że gdy Asuna formowała pactio z Negim była osłabiona i pozbawiona części swoich zdolności (w wyniku amnezji) teraz gdy Asuna wróci do Full Powera, ciekawi mnie czy uformuje nowe Pactio, czy dostanie nowy item i o ile potężniejsza będzie.

Dnia 09.11.2009 o 13:33, Karharot napisał:

XD Może zachęci ich to
do jak najszybszej ponownej wyprawy w poszukiwaniu ofiary którą mogli by rzucić na pożarcie
Evie... znaczy się tego... w poszukiwaniu Nagiego dla dobra jego syna.

Raczej by Ratować jego syna przed śmiercią z przemęczenia (między innymi) Licho wie na co wpadnie Eva, szczególnie jeśli Negi zacznie w końcu reagować na dziewczyny...

Dnia 09.11.2009 o 13:33, Karharot napisał:

...
Taaa. Lepiej nie poruszać takich tematów. W naszym wieku takie przerażające historie
źle wpływają na zdrowie...

Zdecydowanie, kobiety w ciąży podobno mają dziwne zachcianki żywieniowe... licho wie jakiej krwi Eva by się domagała XD

Dnia 09.11.2009 o 13:33, Karharot napisał:

Fallen Magister Magi... to brzmi interesująco XD

Dark Magister Magi, Darth Negius, Disciple of Darkness, Black Lightning, Demon Warrior, ach tyle wspaniałych nicków można by mu nadać ^^

Dnia 09.11.2009 o 13:33, Karharot napisał:

Odpowiedź jest prosta: NovexVivioxEinheart XD

Mhm fakt, fakt, ewentualnie Einheart została by przywiązana gdzieś, a Nove i Vivio "przedyskutowały by" szczegóły, Saint King vs. Combat Cyborg XD

Dnia 09.11.2009 o 13:33, Karharot napisał:

Myślisz że Tea w końcu się tak przyzwyczaiła do pobudek w wykonaniu Subaru że nie mogła
już bez nich żyć? XD

Kto wie, kto wie, gdziesik na jednym forum przeczytałem że jej rozpuszczone włosy (bo teraz rozpuszczone nosi) symbolizują złagodzenie jej charakteru, być może nie jest już tak Tsundere względem Subaru. Swoją drogą to uroczo się różnią, Tea mimo że wygląda bardziej dziewczęca jest noszącą portki w tym związku, jest twarda, ma silny charakter, rozsądna. Z kolei Subaru jest raczej dziewczęca, skora do łez i wzruszeń, no i to ona przygotowała śniadanko dla Tea''i, Nove i Hegemon-chan ^^
Btw. zajrzyj na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 18:25, Hubi_Koshi napisał:

Ja nie myślę, ja to WIEM XD Sam widziałeś jak wyglądają treningi u Evy

Przypomina czasem bitwy z Fate''m. Tyle że Fate przynajmniej nie domaga się po bitwie dodatkowego litra krwi jako zapłaty za omłot który spuścił XD

Dnia 09.11.2009 o 18:25, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą, tak poza tematem treningu, pamiętasz kartę Asuny ?? Jeśli dobrze pamiętam była na niej obandażowana i... karta nazywała się chyba "Injured Swordsman" to może się odnosić do tego że gdy Asuna formowała pactio z Negim była osłabiona i pozbawiona części swoich zdolności (w wyniku amnezji) teraz gdy Asuna wróci do Full Powera, ciekawi mnie czy uformuje nowe Pactio, czy dostanie nowy item i o ile potężniejsza będzie.

Może dostanie na stałe jakiś porządny armorek? Bo broń to jej za bardzo potrzebna już nie jest, chociaż z drugiej strony taka zabawka do walki na dystans by się przydała ->
http://img260.imageshack.us/img260/6329/asunamachinegun.jpg
Połączona z Magic Cancelerrem naprawdę namieszałaby w szeregach wrogich magów XD

Dnia 09.11.2009 o 18:25, Hubi_Koshi napisał:

Raczej by Ratować jego syna przed śmiercią z przemęczenia (między innymi) Licho wie na co wpadnie Eva, szczególnie jeśli Negi zacznie w końcu reagować na dziewczyny...

Już raz chciała pokierować jego edukacją na tym polu więc nietrudno zgadnąć. Trening Negiego stałby się naprawdę wyczerpujący...

Dnia 09.11.2009 o 18:25, Hubi_Koshi napisał:

Dark Magister Magi, Darth Negius, Disciple of Darkness, Black Lightning, Demon Warrior, ach tyle wspaniałych nicków można by mu nadać ^^

Evangeline swoje przydomki zbierała przez jakiś 1000 (?) lat, ciekawe jak szybko Negi by ją prześcignął XD

Dnia 09.11.2009 o 18:25, Hubi_Koshi napisał:

Z kolei Subaru jest raczej dziewczęca, skora do łez i wzruszeń, no i to ona przygotowała śniadanko dla Tea''i, Nove i Hegemon-chan ^^

Sweeet :)

Dnia 09.11.2009 o 18:25, Hubi_Koshi napisał:

Btw. zajrzyj na maila

Dzięki :) Osobiście jednak wolę słuchać ss niż czytać, nawet jeśli rozumiem tylko piąte przez dziesiąte to same głosy stanowią wielki plus :)

BTW - to może nie jest odpowiedni temat do tego ale przy okazji się spytam czy kojarzysz taką mangę jak Freezing? Przypomina mi nieco Sekirei i sądzę że mogłaby Ci się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 18:59, Karharot napisał:

Przypomina czasem bitwy z Fate''m. Tyle że Fate przynajmniej nie domaga się po bitwie
dodatkowego litra krwi jako zapłaty za omłot który spuścił XD

Taaa, Fate przynajmniej ma Powód by próbować zabić Negiego, a Eva próbuje go zabić ot tak w ramach treningu XD Zresztą trening u Evy wydaje się straszniejszy, ale jednak bezpieczniejszy od tego z Rakanem, Eva przynajmniej kiedy Stara się Negiego zabić to robi to specjalnie i z rozmysłem, a Rakanowi się to zdarza Przez przypadek XD

Dnia 09.11.2009 o 18:59, Karharot napisał:

Może dostanie na stałe jakiś porządny armorek? Bo broń to jej za bardzo potrzebna już
nie jest, chociaż z drugiej strony taka zabawka do walki na dystans by się przydała ->
http://img260.imageshack.us/img260/6329/asunamachinegun.jpg

Oi Oi to aby nie jest minigun którego używał Batou w końcówce Stand Alone Complex ?? Miooodzio... tyle że w przeciwieństwie do Batou, który jest pełnym cyborgiem więc swoje waży, Asuna by pewnie poleciała w tył z powodu odrzutu XD

Dnia 09.11.2009 o 18:59, Karharot napisał:

Połączona z Magic Cancelerrem naprawdę namieszałaby w szeregach wrogich magów XD

Tyaaaa... coś jak ten umagiczniony pocisk z Zero no Tsukaima rozwalający wielkiego golema... x10000/minutę XD

Dnia 09.11.2009 o 18:59, Karharot napisał:

Już raz chciała pokierować jego edukacją na tym polu więc nietrudno zgadnąć. Trening
Negiego stałby się naprawdę wyczerpujący...

I bardzo, bardzo ciekawy, z naszego punktu widzenia... bo Negi nie byłby zbyt szczęśliwy... no może by był przez parę pierwszych razy... dopiero potem by zaczął błagać o litość i chwilkę odpoczynku XD

Dnia 09.11.2009 o 18:59, Karharot napisał:

Evangeline swoje przydomki zbierała przez jakiś 1000 (?) lat, ciekawe jak szybko Negi
by ją prześcignął XD

Pewnie ma ich jeszcze więcej, jeśli dobrze pamiętam to ten Demon z Canis Niger znał jakieś inne od tych które do tej pory słyszeliśmy. Pewnie ma ich spory zapas, co do 1000 lat to nie jestem pewien, podczas Turnieju Chachazero wspominała jakąś wojnę z okolicy 1300-1400 więc Eva ma raczej jakieś 700 lat.

Dnia 09.11.2009 o 18:59, Karharot napisał:

Sweeet :)

Załączam obrazek :-)

Dnia 09.11.2009 o 18:59, Karharot napisał:

Dzięki :) Osobiście jednak wolę słuchać ss niż czytać, nawet jeśli rozumiem tylko piąte
przez dziesiąte to same głosy stanowią wielki plus :)

Ja też, ale byłem ciut zdesperowany bo nigdzie nie mogłem znaleźć SS pierwszej serii, a i tych z A''s nie ma, więc działam na zasadzie "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma".

Dnia 09.11.2009 o 18:59, Karharot napisał:

BTW - to może nie jest odpowiedni temat do tego ale przy okazji się spytam czy kojarzysz
taką mangę jak Freezing? Przypomina mi nieco Sekirei i sądzę że mogłaby Ci się spodobać.

Nieeee ale widzę teraz okładkę jednego tomiku (z jakąś blondi z przepaską na oku) i miodnie to wygląda :-3

20091109194907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 19:51, Hubi_Koshi napisał:

Zresztą trening u Evy wydaje się straszniejszy, ale jednak bezpieczniejszy od tego z Rakanem, Eva przynajmniej kiedy Stara się Negiego zabić to robi to specjalnie i z rozmysłem,

No nie wiem. To jak zamroziła Asunę w lodzie/krysztale nie wyglądało mi na w pełni kontrolowaną reakcję XD

Dnia 09.11.2009 o 19:51, Hubi_Koshi napisał:

a Rakanowi się to zdarza Przez przypadek XD

Przynajmniej sam też pada ofiarą tych swoich przypadków XD

Dnia 09.11.2009 o 19:51, Hubi_Koshi napisał:

Miooodzio... tyle że w przeciwieństwie do Batou, który jest pełnym cyborgiem więc swoje waży, Asuna by pewnie poleciała w tył z powodu odrzutu XD

Dla osoby zdolnej rozciąć morze takie pomniejsze prawa fizyki nie powinny stanowić problemów XD

Dnia 09.11.2009 o 19:51, Hubi_Koshi napisał:

I bardzo, bardzo ciekawy, z naszego punktu widzenia... bo Negi nie byłby zbyt szczęśliwy... no może by był przez parę pierwszych razy...

Przy pierwszym razie to raczej byłby zbyt przerażony aby przeżycie docenić, niezależnie od tego jak bystry jest w innych dziedzinach na tym polu prezentuje spore upośledzenie XD

Dnia 09.11.2009 o 19:51, Hubi_Koshi napisał:

dopiero potem by zaczął błagać o litość i chwilkę odpoczynku XD

Otrzymałby ten odpoczynek jakby ich przyłapała Asuna, przynajmniej jedna z zaangażowanych stron zostałaby wtedy na dłuższy czas wyłączona z akcji XD

Dnia 09.11.2009 o 19:51, Hubi_Koshi napisał:

co do 1000 lat to nie jestem pewien, podczas Turnieju Chachazero wspominała jakąś wojnę z okolicy 1300-1400 więc Eva ma raczej jakieś 700 lat.

To fakt że wspominała Wojnę Stuletnią nie było tam jednak do końca jasne czy miała ona miejsce w czasach w których Eva była jeszcze człowiekiem czy też w czasach późniejszych gdy już jako wampir wędrowała przez Europę, jeśli to drugie to jej prawdziwy wiek wciąż pozostaje zagadką...

Dnia 09.11.2009 o 19:51, Hubi_Koshi napisał:

Załączam obrazek :-)

Jak już mówiłem - sweet :)

Dnia 09.11.2009 o 19:51, Hubi_Koshi napisał:

Ja też, ale byłem ciut zdesperowany bo nigdzie nie mogłem znaleźć SS pierwszej serii, a i tych z A''s nie ma, więc działam na zasadzie "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma".

Sprawdź maila :)

Dnia 09.11.2009 o 19:51, Hubi_Koshi napisał:

Nieeee ale widzę teraz okładkę jednego tomiku (z jakąś blondi z przepaską na oku) i miodnie
to wygląda :-3

To Satellizer-senpai :) Główna bohaterka która przypomina mi trochę Tsukiumi, ma ona podobne podejście do mężczyzn (a właściwie do wszystkiego co żyje) ->
http://img267.imageshack.us/img267/8555/tsun.png
I również podobnie jak No.09 zdarza jej się być naprawdę uroczą :) ->
http://img524.imageshack.us/img524/7382/dere.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 21:09, Karharot napisał:

No nie wiem. To jak zamroziła Asunę w lodzie/krysztale nie wyglądało mi na w pełni kontrolowaną
reakcję XD

Owszem można to zinterpretować jako zemstę, z drugiej strony może był to po prostu test możliwości Magic Cancel, jestem niemal pewien że widziałem gdzieś Evę mówiącą że niektóre zaklęcie jednak przechodzą... no nic, może to z jakiegoś fanfica albo czegoś.

Dnia 09.11.2009 o 21:09, Karharot napisał:

Przynajmniej sam też pada ofiarą tych swoich przypadków XD

Wiesz... ja bym nie powierzył swojego życia komuś kto sam siebie mało nie zabija i to przez przypadek XD

Dnia 09.11.2009 o 21:09, Karharot napisał:

Dla osoby zdolnej rozciąć morze takie pomniejsze prawa fizyki nie powinny stanowić problemów
XD

To nie o to chodzi. Nieważne jak diabelnie silna jest Asuna odrzut i tak na nią zadziała, musiała by mieć dużą masę by odrzut nie był jej w stanie poruszyć, ewentualnie oprzeć się o coś.

Dnia 09.11.2009 o 21:09, Karharot napisał:

Przy pierwszym razie to raczej byłby zbyt przerażony aby przeżycie docenić, niezależnie
od tego jak bystry jest w innych dziedzinach na tym polu prezentuje spore upośledzenie

Nie no to głównie dlatego że jest jeszcze dzieciakiem i się dziewczynami nie interesuje, gdy hormony w niego uderzą i Zacznie się interesować, ooo wtedy będzie ciekawie. Jeszcze jak Eva użyje Adult-Form to Negiemu opadnie szczęka i podniesie się... co innego, a Eva to bezlitośnie wykorzysta XD

Dnia 09.11.2009 o 21:09, Karharot napisał:

Otrzymałby ten odpoczynek jakby ich przyłapała Asuna, przynajmniej jedna z zaangażowanych
stron zostałaby wtedy na dłuższy czas wyłączona z akcji XD

Teraz tylko się zastanowić czy Asuna wysłuchała by tłumaczeń Negiego XD Wydaje się być coraz mniej i mniej cierpliwa jeśli chodzi o jego Accidental Perverckość XD

Dnia 09.11.2009 o 21:09, Karharot napisał:

To fakt że wspominała Wojnę Stuletnią nie było tam jednak do końca jasne czy miała ona
miejsce w czasach w których Eva była jeszcze człowiekiem czy też w czasach późniejszych
gdy już jako wampir wędrowała przez Europę, jeśli to drugie to jej prawdziwy wiek wciąż
pozostaje zagadką...

Cóż wiemy chociaż tyle że ma +/- 1000 lat, poza średniowiecze raczej nie wybiegnie, to co mnie dużo bardziej teraz ciekawi to czy plątają się po okolicy inne High Daylight Walkers jak Eva, było by ciekawie gdyby pojawiła się inna wampirzyca i zainteresowała się Negim :-3

Dnia 09.11.2009 o 21:09, Karharot napisał:

Sprawdź maila :)

Chwała niech ci będzie teraz i na wieku wieków STARLIGHT BREAKER.

Dnia 09.11.2009 o 21:09, Karharot napisał:

To Satellizer-senpai :) Główna bohaterka która przypomina mi trochę Tsukiumi, ma ona
podobne podejście do mężczyzn (a właściwie do wszystkiego co żyje) ->

Sate...llizer... [wyobraża sobie biednych frajerów wysyłanych jeden za drugim na orbitę] Ouch, nie ma co imię to kobitka ma naprawdę ciekawe.

Dnia 09.11.2009 o 21:09, Karharot napisał:

Faktycznie jak Tsukiumi... nawet ubiór ma nieco podobny

Dnia 09.11.2009 o 21:09, Karharot napisał:

I również podobnie jak No.09 zdarza jej się być naprawdę uroczą :) ->
http://img524.imageshack.us/img524/7382/dere.png

To jest ta sama osoba O_o W sumie nie powinienem się dziwić, mały Negi z początku Negimy też ma się nijak do Demon Form Negiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować